Facebook yüzünden yaşanan sıkıntılar 1,2,3,4...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yaowwwwssss tarafından 28 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Eylül 2010
    Konu Sahibi : yaowwwwssss
  1. yaowwwwssss

yaowwwwssss Hayırlısı be Gülüm :) Üye

Beğenildi:
    390
    Ödül Puanları:
    163
    Kızlar mrb

Öncelikle kendim bir facebook kullanıcısı değilim.Ama KK'da okuduğum konuların %60 ında yaşanan ilişkilerde tartışmalarda ayrılıklarda facebook'un etkisi çok büyük

Örneğin :

Geçen bir arkadaşın konusunda okudum sevgilisini eski kız arkadaşı eklemiş oda görmüş sonra olaylar büyümüş ve sonuç malesef AYRILIK :eek:klava:

İkinci bir örneğim ise :

bir başka arkadaşımız evli iken kocasının başkasıyla sözlendiğini ve fotografları faceye koyduğunu bu yüzden yapacağı tek şey kaldığını onunda BOŞANMAK olduğunu yazmış

Üçüncü örneğim ise bunuda biraz önce okudum ;

2.5 yıllık sevgililer sebebi fındık kabuğunu doldurmayacak bir sebepten tartışıyorlar ve belkide sonuç barış olacakken araya facebook giriyor ve çocuk kızla resimlerini silip yeni yeni kızlar ekliyor Belki nispet olsun diye belkide başka sebebi var ve yine sonuç AYRILIK

Ve kızlar bunun gibi verebileceğim bir sürü örneğim var.Bu sanal ortam gittikçe hayatımızı çok olumsuz etkiliyor.İstisnalar tabiki kaideyi bozmaz ama ben ilişkilerin bu yüzden bitmesini kaldıramıyorum.

Ben mi abartıyorum yoksa :KK43:( ama cidden durum kötüye gidiyor kızlar.Sıkıntımı sizinle paylaşmak istedim Keşke yapacak bir şeyimiz olsa :enbuyukkk:

2. 28 Eylül 2010
  3. BurcumO

BurcumO Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sanirim 1. Örnek benimki :)

4. 28 Eylül 2010
  5. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.251
    Ödül Puanları:
    463
    bence face yüzünden değil insanlar kendi salaklıkları yüzünden ayrılıyor
    hatta bence gerçek niyetlerin açığa çıkmasında çok önemli facebook

ne diye eski sevgilini eklersin ki, eğer face olmasaydı bir erkeğin eski sevgilisiyle uzaktan flörtöz olma isteyi gün yüzüne çıkmazdı

ne güzel insanların gerçek yüzü ortaya çıkıyor, yalancıktan ilişkiler, yalancıktan bağlıklıklar açığa çıkıyor

6. 28 Eylül 2010
  7. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.678
    Ödül Puanları:
    163
    Sanal ortamı düzgün kullanmayanların dünyasının felce uğradığına inanıyorum. Bazen dönüp kendimizede bakmak lazım. Karşımızdaki insana güvenimiz olmadığından facesine girmek, msn nini kontrol etmek için zaman harcıyoruz ve hayatımızı zehir ediyoruz. Madem güvenmiyoruz neden ikili bir ilişki içindeyiz o kişilerle anlamam.
    Balık baştan kokuyor zaten, güvensizlik üzerine kurulu ilişkilerde, en ufak bir çatlak bulduğumuzda işi sanal ortama yıkıp ilişkileri bitiriyoruz.
    Yıllardır msn ve çıktığından beri face kullanırım. Listemde erkek ve kadın bir sürü arkadaşım vardır ama bu benim evliliğimi zerre etkilemedi. Eşim de bende birbirimizin sanal ortamını didiklemedik hiç bir zaman. Çünkü güven tamdır bizde.
    Anlatmak istediğim sorun sanal ortamda değil, ilişkilerin güvensizliğe dayanmasındadır.

8. 28 Eylül 2010
  9. BurcumO

BurcumO Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    chess

katiliyorum, tabiki istisnalarda vardir ama bi yönden cok iyi.. düsünki evlenmeden önce facesi yoktu sonradan face acti evlendkten sonra..sonra nolucak bosanicaksin :KK43:

10. 28 Eylül 2010
  11. yaowwwwssss

yaowwwwssss Hayırlısı be Gülüm :) Üye

Beğenildi:
    390
    Ödül Puanları:
    163
    Tatlım fritöz gibi yazmışın :)

ama sonuna kadar hak veriorum

12. 28 Eylül 2010
  13. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    Facebook bahane, onuda günah keçisi ilan etmişler malesef...
    Facebook doğru kullanıldıktan sonra çok güzel bir paylaşım sitesidir, bu kadar müzik ve faydalı videoyu başka yerde bulabileceğimi zannetmiyorum...
    Ne resim koyarım ne de sevgilimle ters düşerim, bir kere güven varsa facebook, msn vb. hikayedir...

14. 28 Eylül 2010
  15. nunna

nunna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    şimdiye kadar hiç face msn vb hiç birşeyden tartışmamız olmadı üstelik ikimizinde face ve msnsi olduğu halde... kullanmayı bilmek gerek.

7 yıllık bir ilişkisi olan ve bu 7yılın 5 yılını evli olarak geçiren kuzenim ne face ne msn yüzünden şimdi boşanma kararı aldı. Karısı onu aldatmış...
    İnsanın karakteri bozuk olduktan sonra kadın erkek face msn veya başka birşey hiç farketmez istediği yerde istediğini yapabiliyor.
    Şuan hala hepimiz şoktayız çünkü evlilikler parmakla gösterilirdi. ne kaynana ne görümce hiç bir dertleri yoktu. ah naptın sen naptın mahvettin hayatınızı evliliğinizi kaçtane hayat şimdi mahvoldu :KK43:

16. 28 Eylül 2010
  17. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    insanin icinden geleni yapmasini sagliyor belki facebook
    ufacik bir tartismada aslinda insanlar hemen baska arayislara giriyor
    ama o an firsati olmadigi icin yapamiyor facebook da buna araci oluyor sanirim

18. 28 Eylül 2010
  19. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    eeee napalim simdi gidip elin adamlarina interneti yasaklayamayizki:eek:lmaz:
    face in kurucusu götürdü parayi millet ayrilsin dursunzemuszemus
    suc face demi internetdemi yoksa karisini sevgilisini aldatmak icin en ufak firsati kollayandami
    sen konuyu niye actinki anlamadim sendemi face den dertlisin yoksa öylesinemi:hulya:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.