Facebook :(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Nadas tarafından 15 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Nadas
  1. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bir konuda fikrinize ihtiyacım var..erkek arkadasım var ve adım gıbı emınım ondan yanı guven konusunda sonuna kadar guvenıodum bu facebook fyenı cıktıgı zman ben de eskı arkadaslarımı bulurumn umuduyla facebokka kayıt olmak ıstemıstım ve de buna sordum bu da kıyametı koparmıstı aman bı gorsenızz nasıl tepkı verdı neysee...ben de olmadım tabi o dedi ya..neysee dun aksamda tesadufen onun maıllerıne bakarken facebokka uye oldugunu gordum ısın ılgınc tarafı da bende onun uye olmasını ıstememıstım dun aksam onun oraya uye oldugunu gorunce bılgısayar basında basımdan asagı kaynar sular dokuldu sankı...ii ce soguttu benı kendınden bn resmen salak yewrine kondum yaa..düşünsenize ben olcam zamn kıyametlet kopuyo ama beyefendı facebook un tum ıncelıklerını ogrenmıs..konustum bugun kendısıyle bende uye olcam dedım olursan unut benı sıl at dıyo..sunun yaptıgına bakarmısınız?

2. 15 Ağustos 2008
  3. tgultekin

tgultekin ÖzLedİm.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    işlerine gelince nerde eşitlik ?
    sana izin vermeyip kendisi oluyorsa zaten amacı belli canım.
    belki yem atmıştır.üye ol böyle bir neden için senden ayrılacaksa zaten ondan bi hayor bekleme :KK43:

4. 15 Ağustos 2008
  5. Nadas

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ya bıde gorsen tavrını resmen ben erkegım olursun sen kızsın olamazsın dıo resmen bunu dedı yaa..olcam bu aksam uye eve gıdım olursan benı unut dıo bakalım ne olcak..

6. 15 Ağustos 2008
  7. Nadas

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar yokmu başka kimse?

8. 15 Ağustos 2008
  9. tgultekin

tgultekin ÖzLedİm.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    güvenilir bir ortam değil.arkadaş ekledikçe sinirler gerilecek her ne kadar güven olsada.ben erkek arkadaşımla facebookta tanıştım 10 aydır birlikteyiz.ama tanıştıktan sonra karşılıklı anlaşarak üyeliğimizi sildik. kendi üye olduysa senin olman içinde bu fedakarlığı yapmalı

10. 15 Ağustos 2008
  11. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    ne çocukca bişey ya :1closedeyes:
    bencillliğin ta kendisi:nazar:
    ilk ben üye oldum eşime sormadan
    sonra eşim üye oldu.. birbirimizin arkadaslarını görürüz o kim bu kim bile sormayız
    güven varsa ortada sormaya bile gerek yok..bilmesi gereken bişey varsa da anlatırız birbirimize:eek:

12. 17 Ağustos 2008
  13. bir arakdasım kavga etmişti sevglisiyle bir kıza mesajlar atıyordu öğrenince arkadasım çıldırdı sildirdi sonra zorla ...sildir bence.sen iye olma o silsin.

14. 17 Ağustos 2008
  15. dmple

dmple Guest

tipik bi erkek iştemirmirmirmir
    onlara herşey mübah çünkümirmirmirmir
    olay facebook a üye olmasından çok senin olmanı çok anormal karşılayıp izin vermeyip kendisinin olması (kişi kendinden bilir işi) demek bu yüzden sana izin vermemiş,kendi başka amaçlarla kullanıyosabenneyaptımki

16. 17 Ağustos 2008
  17. sweety27ist

sweety27ist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepsi aynı ben yaparım sen yapamazsın inadına yap

18. 17 Ağustos 2008
  19. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108

Senden birseyler sakladigi icin, üye olmani istememis olmasin?
    Ben olsam 2-3 hafta bekler, facebooka farkli biri olarak üye olur, arkadaslik teklifi gönderir, önce kimlerle görüstügünü daha sonrada benimle olan samimiyetini ölcerdim.

Ama üye olmani istemeyisi baska sebeplerden dolayida olabilir. Facebook sonucta bir arkadaslik sitesi. Ama bu durumda kendiside üye olmamaliydi.
    Neden üye olduguna dair bir aciklama yapmadi mi sana?