Fade Out Original Active Fade Cream 50 ml Kahverengi Leke Kremi

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve vimjo_moderator1 tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : vimjo_moderator1
  1. vimjo_moderator1

vimjo_moderator1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Fade Out Original 50ML Kahverengi Leke Kremi
    Fade-Out krem, aşırı pigment lekelerinin istenmeyen cilt renkleri açılması ve bakımı için geliştirilmiş bir kozmetik ürünüdür. Cilt üzerinde görülen kahverengi lekeler, cilt altındaki koyu pigmentlerin gelişerek cilt yüzeyine çıkmasından kaynaklanmaktadır. Cilt renkliliği, direkt olarak vücuttaki melanin dağılım ve miktarı ile bağlantılıdır. Fade-Out melanin üretimini dengeleyerek ciltteki renk farklılaşmalarını önler. Fade-Out ürününün yararını görmek, cildinizin yenilenmesini ve alttaki tedavi görmüş tabakaların yavaş yavaş yüzeye çıkmasını sağlamak için Fade-Out kremi en az 6 hafta, sabah ve akşam günde iki kez uygulamanız gerekmektedir. Fade-Out cilt lekelerini etkili bir şekilde giderirken, ciltteki nem oranını da dengelendiğinden, Fade-Out kullanıldığı sürece ikinci bir nemlendirici bakım ürünü kullanılmasına gerek duyulmaz.Kahverengi pigment lekelerinin oluşumunda güneş önemli bir rol oynar. Ürün yeni lekelerin görünmesini önleyici UVA/UVB güneş filtresi içermektedir.

Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız

Son düzenleme: 15 Ağustos 2010
  2. 10 Ağustos 2010
  3. nurarzu

nurarzu acuu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben fade out kremin kutusu mavi beyaz olanını kullanıyorum çokda memnunum.Cildimdeki lekeler için kullanıyorum.acaba bu kahverengi olan dahamı etkili cevaplarsanız çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.

4. 11 Ağustos 2010
  5. vimjo_moderator

vimjo_moderator Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eğer bu mavi beyaz olan kutunun gündüz olan kremini kullanıyorsanız 15 faktörlü güneşten koruma özelliği var eğer gece olanını kullanıyorsanız içerisinde cildi besleyici ve lekeleri giderici özelliğe sahip ama kahverengi kutunun tamamen ciltteki lekeleri giderici özelliğe sahip bi ürün siparişinizle alakalı bilgi almak isterseniz bize 7/24 ulaşabilirsiniz teşekkürler..

6. 13 Ağustos 2010
  7. peptyy

peptyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    yaz gelince fade aut en iyi dostum benim . kesinlikle lekeleri geçiriyor .tek kötü yanı güneşe çıkınca lekeler yine çıkıyor , bende 7 yıldır her yaz kullanıyorum kahverengi olanını

8. 18 Ağustos 2010
  9. nurmine

nurmine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu kremi bende almak istiyorum bende dogumdan dolayi olusan lekeler cok belirgin
    hangi cesiti alacagima karar veremedim yardimci olursaniz sevinirim tesekurler

10. 21 Ağustos 2010
  11. vimjo_moderator1

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fade Out Original Active Fade Cream 50 ml Kahverengi Leke Kremi - Yüz Bakımı

YUKARDA LİNKİNİ PAYLAŞTIĞIM ÜRÜN TAM SİZE GÖRE KAHVERENGİ OLANI TIKLAYIN SİPARİŞİNİZ YADA BİLGİLENDİRME AMAÇLI YARDIMCI OLALIM

12. 22 Ağustos 2010
  13. nurmine

nurmine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yuzumun tum yuzeyine mi yoksa yanlizca lekeli kisimami surmem gerekiyor ayrica diger mavi olanlarin farki nedir acaba

14. 23 Ağustos 2010
  15. nerissa

nerissa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    genital bolgelerdeki kararmalar ıcnde kullanılabılırmı acaba?

16. 28 Ağustos 2010
  17. vimjo_moderator1

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Elbette size yardımcı olabiliriz eğer ürünün altındaki linke tıklarsanız direkt ürün detayları çıkacaktır önünüze ister numaranızı bırakırsınız sizi arayalım dilerseniz siz bize site üzerindeki numaralardan ulaşabilirsiniz.7/24 çalışmaktayız .sağlıkla kalınız....

18. 6 Kasım 2010
  19. zxuxhal

zxuxhal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hep para tuzağı ben kahverengi kutudan aldım ve düzenli kullandım lekelerde açılma bile olmadı parama yazık oldu paramı geri verin yalancılar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.