Fal bakıyoruz

Konusu 'Geyik Sohbeti' forumundadır ve çamaxsxxixrsuyu tarafından 29 Ekim 2008 başlatılmıştır.

29 Ekim 2008
    Konu Sahibi : çamaxsxxixrsuyu
  1. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar, daha önce de böyle konular açılmıştı ve bu konuları açan arkadaşlara felaket yanıtlar gelmişti....senin işin mi yok, fala niye bu kadar inanıyorsun gibi yanıtların yanı sıra sana üç vakite kadar yol var işte şu görünüyor falan diye yazılar yazılıp arkadaşlar tiye alınmıştı, tüm bunları göze alarak böyle bir konu açtım şimdi, bir sıkıntım derdim yok Allaha şükür...ama eskiden geyikte olsa eş dost fal bakar eğlenirdik...en yakın arkadaşımla fal baktırılan kafelere gidip maksat muhabbet yapardık...ama evlendiğimden beri arkadaşımla fazla görüşemedik....etrafımda da böyle takılacağım kimse yok şu aralar...maksat hoş beş olsun diye istiyorum bunu....belki ilgilenen biri olur, tarot mu bakar artık, kağıt falı mı açar artık, benim yerime kahve içip fala mı bakar bilmem ama yaparsa sevinirim.....sonuçta burda kadın kadına destek olmuyor muyuz? benim de içimden bu gelmiş, eşimde içerde şekerleme yapıyor, ben de yorucu bir gün geçirmişim.....çamaşırsuyu çok şey mi istedi şimdi sizden.....hihoyyyt

arkadaşlar, ilk başta gerçekten içimden geldiği için bu konuyu tarot, astroloji ve fal bölümüne açmıştım..sonra konu geyik bölümüne taşınınca geyik sohbeti oldu, idare edin artık....

bu arada konu ilk açıldığında fal isteyen arkadaşlara geyik olsun diye birşeyler yazmadım, ayıp olmasın diye, ama onlarda katılırlarsa gırgırına açarız onlara da....

mod arkadaşlardan rica ediyorum, konuma dokunmasınlar, çünkü yeterince heba oldu ilk başlarda...sakin sakin gitsin.....

Son düzenleme: 1 Kasım 2008
  2. 29 Ekim 2008
  3. cimcime2709

cimcime2709 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çamasır suyu ben bakıorum sımdı sana ewıne bı tanen temızlıkcı gelecek sonraa arap sabunuyla temızlemeye baslıcak sende sınrlencen dıcen kı ben ewımı camasır suyuyla temızlerım dıcen sonra bu kadın kısa boylu gur saclı kadınla dedıkodunu yapacak :)) sevgiler yarın gercekden bakcam :KK66:

Son düzenleme: 29 Ekim 2008
  4. 29 Ekim 2008
  5. çamaxsxxixrsuyu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sağol tatlım, evet gerçekten bazı yerlerde illa ki çamaşırsuyu...yarını bekliyorum sabırsızlıkla, beni unutma buralarda sakın

6. 30 Ekim 2008
  7. tuse

tuse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    banada bakabilirmisiniz.nedemisler fala inanma falsizda kalma.maksat hos sohbet.insallah benide unutmazsiniz bir araya sigdirirsiniz

8. 30 Ekim 2008
  9. DeryavePrensleri

DeryavePrensleri ahhhhh ahhhhhh Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayyyy ne güzel bi yer burası ya eğer kızmazsanız bende istiyorummmm

10. 30 Ekim 2008
  11. cemre_SU

cemre_SU halasının kuzusu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    banada bakınız ben eksik kalmayımmnaniknanik

12. 30 Ekim 2008
  13. çamaxsxxixrsuyu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    fala baktırmak isteyenler sıraya girmiş ama bakan kişiler nerde?hihoyyyt

14. 30 Ekim 2008
  15. çamaxsxxixrsuyu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    konumu tarot, fal bölümüne açtım özellikle....ama maksat muhabbet olsun diye yazınca doğal olarak konu geyik muhabbeti bölümüne taşındı, iyi olsun bakalım.....benim de bir geyik bölümüm olsun..hadi hayırlısı

16. 30 Ekim 2008
  17. çamaxsxxixrsuyu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ya aslına bakarsanız kafama takıldı, sineye çektim, hadi benim de bir geyik sohbeti bölümüm olsun dedim, ses etmedim ama ben bu konuyu açarken özellikle dedim ki gerçekten anlayan birisi varsa ve nazım geçerse benim yerime bir kahve içsin, fal baksın ya da ne bileyim kağıt falı baksın falan dedim, hatta konu geyiğe dönüşmesin dedim.....ayrıca belirttim ki fala inanma, falsız kalma, maksat muhabbet olur, hoş beş olur, eskiden arkadaşlarla fal baktırır geyik yapardık dedim...bu cümlelerden dolayı mı konu geyik bölümüne taşındı...eğer geyik sohbeti yapmak istesem "buyrun fal bakalım, haydi içeri yazar, konuyu da geyik sohbeti bölümüne açardım..özellikle fal, astroloji, tarot bölümüne açtım ki, orda ilgilenen arkadaşlar görsün diye....yanlış anlaşılma oldu galiba, her neyse, bu isteğim de eksik kalsın artık...

cimcime de daha gelmedi zaten, fala bakmaya söz vermişti....fala inanmadık ama falsız kaldık......

18. 31 Ekim 2008
  19. çamaxsxxixrsuyu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cimcime nerelerdesin ya...unuttun mu beni burda?

konum, geyik bölümüne taşınınca ve kimseler görmeyince ben de sanal fallara düştüm.....Allah sen bilirsin Yarabbi..zaten ne uğraşırsın sen falla malla...falın fallanmış senin.....kır dizini otur

Son düzenleme: 1 Kasım 2008