Fal ve Fal Cafeler Hakkında

Konusu 'Tarot Özel Bölümü' forumundadır ve benbenben111 tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : benbenben111
  1. benbenben111

benbenben111 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    129
    Ödül Puanları:
    93
    kaydirigubbakcemile2Merhaba Kizlar
    Hepinize almanyada sevgiler, selamlar.....:))))
    uzun yillardan beri hem türkiyede hem almanyada cok fal baktiran biri olarak bu isi hala cözemedim gitti, ama farkindayimki artik bi cogu bilinc alti. Her iliski yasadigim adamla her zaman evlenecegin adam dediler:)))) vsvs. olmadi tabiii o ayri....
    bir ay önce yine istanbulda Tasula türkan ve kizina gittim salak gibi, halbuki ocak ayinda onlara verdigim paranin haddi hesabi yok ve cikmadi bile, ama hanimin tatli dili vs bagliyor. tesadüfen bir ay önce yan taraftaki kadinlar kahvesiydi sanirim Duygu diye bir bayana baktirdim ve cikmasiini bekliyorum ama benim baya hosuma gitti. onun dedigine göre temmuzun ücünücü hafta tr ye gelicem yine ve gercekten bekledigim parada aksilik olmasaydi gelecektim, bakacagiz artik.
    Misirli zeynebi denicem bu seferde cok pahali degilse tabii, deneyen var mi aranizda??
    Hayatimda hocada cok taniidm ve evli kadinlarin neler yaptigina sahit oldum, ama entresandir ki
    inancimi yitirmisken iki ay önce komsu kizinin siir sayesinde nasil evden gittigini gördüm ve o tatli hocayla tanistim, adamin evinde 5 büyük cöp torbasi muska vs var, yani sok oldum görünce, adam esleri geri döndürüyor,aldatan bir kadin tanidim, hoca resmen adamin cinsel gücünü yok etmis disari gidince:)) buna cok güldüm ama kadin kendi anlatti, kara sevda olanalri 3 günce nefret ettiriyor vs.
    eski sevgilimi geri cevirmeyi düsündüm, ama masrafa degmez dedim,ne gerek var , nasilsa geri istemiyorum:)).
    diyecegim su ki, falcilarda cok hocalarda ama herkesin kendine göre en iyisini bulmasi zor ve onlari buluncaya kadarda epey para ve vakit gidiyor. herkese bol sanslar.
    almanyadan sevgiler
    özlem

2. 4 Mart 2011
  3. BarbieveKen

BarbieveKen kendine geyşa Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    sihir miii :KK53:
    Allah korusun :18:

4. 5 Mart 2011
  5. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.264
    Ödül Puanları:
    238
    Bu nedir yaaa... Ne sihri, ne büyüsü!! Yapan da yaptıran da çok acı çeker o işte. Tamam büyüyle sevgilin geri geldi diyelim, ne olacak sonra? Çok mu mutlu olacaksın? O kişinin kendi iradesi dışında bir şeyler yapmasını sağlamak, doğanın kanunu bozmak, kadere karşı gelmek demektir. Ve hiçbir şey karşılıksız kalmaz!!! Böyle saçma sapan işlere bulaşmadan önce herkes çok iyi düşünsün bence.

6. 16 Ekim 2014
  7. nerimansunar

nerimansunar Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    benım samsunda gıtmedıgım falcı falan kalmadı hepsi paracı ama figen ablam bır tane herseyımı bıldı evlendım mutluyum sımdı bebegım olacak tarıhıne kadar verdı ben cok sınırlıydım herseyı dıuzelttı cok tatlı neselı guler yuzlu bır kadın sevıyorum ablamı randevulu calısıyor halen ondayım esım bana fıgen ablaya gıtme zamanın geldı dıyerek yollar tatlı kadın negatıf enerjımı alıyor kızlar benım kısmetımıde actı haberınız olsun esım arkamda oturuyordu ıs yerınde dedı bana arkanda bu ınsan evet askım arkamdaymıs gercekten 1 ay sonra cıkmaya basladık verdıgı gun tarıh tutar haberınız olsun ıyıkı varsın fıgen ablam... dıger sehırdekılerde telefonla bakıyor haberıınız olsun mutlaka ulasın ablama sorunlarınızı cozsun

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Ekim 2014