Fare :((

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve istavrit tarafından 6 Ocak 2010 başlatılmıştır.

6 Ocak 2010
    Konu Sahibi : istavrit
  1. istavrit

istavrit Guest

Bayanlar merhaba, evimde fare var bi kac haftadir. Hicbir yerde kirinti bile birakmiyorum, camasir suyuyla temizliyorum mutfagi her allahin gunu ama nafile hala kurtulamadim :KK43: Yapiskan tuzaklardan da koydum etrafa ama ise yaramadi. En kotusu yatak odama girdi biraz once cildirmak uzereyim,butun esyalari yerinden oynattim her koseye supurgeyle vuruyorum ama cikmiyo,belki de bi delige girdi..Internette biseyler okudum,uyurken insana saldirir kemirir gibi :çok üzgünüm: Benim evdeki fare kucuk olanlardan,onun icin de gecerlimidir acaba? Ayy uyku tutmuyo lutfen yardim edin nasil kurtulabilirim ve gercekten uyurken saldirir mi?

2. 6 Ocak 2010
  3. LEYLA3842

LEYLA3842 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bizim işyerinde vardı şu tahta kapanlar var içine peynir konuyor fare girince yaylı şak diye kapanıyor..ona çabuk düşüyorlar...bilmem bulabilir misin..biz de yapışkanı çok denedik ama ona yakalanmadı..bir de eğer kapan bulamazsan yapışkan sürdüğün kartonu evin her köşesine koy..kolay gelsin cnm valla zor insanın sinirlerini bozar...

4. 6 Ocak 2010
  5. ipekbocugu

ipekbocugu Yarınlar güzel olacak..:) Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Fare zehiri al dolap arkalarına falan koy kökten çözüm başka şeylerle uğraşmana gerek kalmaz. Ya da tanıdıklarında kedisi varsa 1 günlüğüne al hakkından gelir.

6. 8 Ocak 2010
  7. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    fare kapanı ya da yapışkan en garanti çözüm fare zehirini hiç tavsiye etmem neden mi zehiri yedi hiç ulaşamayacağın bir yere veya giysi dolabının arkasına girip öldüğünü farzet onun ölüsü orda çürüyüp kokar bu daha kötü

8. 8 Ocak 2010
  9. babykuzum

babykuzum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ay canım farenin küçğü büyüğü aynı ben duydum evde çocuğun burnunu falan kemirmiş eyvahedigeldismile hemen fare kapanı al zehir koy herşeyi yap hatta evi onu bulana kadar terkedin

10. 9 Ocak 2010
  11. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    kurtulabildiniz mi fareden?????

12. 9 Ocak 2010
  13. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    ayyyy eyvahedigeldismile

14. 10 Ocak 2010
  15. uppahalds

uppahalds Long time, no see... Pro Üye

Beğenildi:
    239
    Ödül Puanları:
    153
    Ben de evime ilk taşınırken banyo duvarları yıkılmıştı oradan girmiş iki tane. ışin tuhafı biz bir tane sanıyoruz eşim küçük çok diyor ben de büyük yaa kocaman diyorum. :KK43:( Meğer iki taneymiş, biz birini odalardan birinde kıstırdık, tam taşınma aşamasında olduğumuz için zehir kullanmıştık, yapışkanı da önüne koyduk yemeğin ki yapışsın diye, ama çok akıllılar, yemeği yiyordu ama yapışmıyordu. Sonunda kayınpederim geldi, odayı tamamen boşalttık, çekyatın içine kaçtı, biz de çekyatı atmak zorunda kaldık. ıki gün sonra da küçük olanı ölü halde buldum. O zamanlar çalışıyordum, yıllık iznimi aldım temizlemediğim köşe kalmadı 15 gün. Acısını ben bilirim, çok çok geçmiş olsun.

Bizde yerleşik eşya olmadığı için zehir kullandık ama arkadaşımızın dediği gibi yerleşmiş mobilyaların arkasında ölürse bulması ve çıkarması çok zor olur..Eşiklere yapışkan koyabilirsiniz ama çok ince olmasın. Fare zehiri de hemen öldürmüyor zaten, ilaçlama yapmaya gelen kişi, bunlar zeki hayvanlar eğer birden fazlaysa ve zehirli yemi yiyen fare hemen ölürse diğerleri asla yemiyor demişti...

16. 10 Ocak 2010
  17. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    akannehir

18. 11 Ocak 2010
  19. MasalPrensesi

MasalPrensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay çok geçmiş olsun benimde iş yerımde sürekli çıkıp geliyorlardı.yapışkana tuzagına bir tane bile bile düşmedi.bunlar çok akıllı hayvanlar yapışkanı anlayıp gelmıyorlar bız en ıyı çözümü kapan ile bulduk.sana tavsiyem kesınllıkle kapan yontemını kullan.geçmiş olsun