Farklı olmaktan keyif alabilmek...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve sedi tarafından 1 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1 Kasım 2006
    Konu Sahibi : sedi
  1. sedi

sedi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Farklıyım ben siz erkeklerden, çünkü kadınım. Doyasıya mutluyum böyle olmaktan. Hiç özenmedim size, bu nedenle de kendimle gurur duyuyorum.

Mutluyum anne olabilmekten, olmasamda anne yarısı teyze olabilmekten,herşeye koşan abla olabilmekten.

Mutluyum çocuğumu kucağıma almanın dışında onu emzirebilmekten...

Mutluyum ilahi adaletin cenneti ayaklarımın altına sermesinden..

Mutluyum babalarının gözdesi bir kız çocuğu olabilmekten ve yaşım ne olursa olsun hala tüm kadınlara karşı babamın biricik kızı olabilmekten...

Mutluyum tüm bakışlarınızı istediğimde üstüme toplayabileceğimden, hem cinslerimin iltifatını yanlış anlaşılmadan alabilmekten...

Mutluyum en mahrem sırlarımı bir kız arkadaşımla paylaşarak çözüm arayabilmekten, bunu gurur meselesi olarak görmemekten..

Mutluyum hala sevdiğim adamı heyecanla beklemekten, onun bir gülümsemesine dünyayı verecek kadar cömert olabilmekten..

Mutluyum hala seviştikten sonra ona sarılabilecek kadar cesur olmaktan, yıllarca beraber uyusam da onunla en güzel rüyalarımı görebilmekten...

Mutluyum sizin aksinize istediğimde bedenimin her parçasının karşısında bile
    aciz kalabileceğinizi seyredebilmekten...

Mutluyum sizin tersinize aşka inanmaktan aşkı hala ilk çağlardaki gibi yaşayabilmekten...

Mutluyum ben bir kadın olarak sizleri alabildiğine sevebilmekten...

Tüm bunları bilmekten ve her defasında size kabul ettirmenin bir yolunu bulabilmekten...Mutluyum...

kultanesi_104 bunu beğendi.
  2. 3 Kasım 2006
    Konu Sahibi : sedi
  3. EU2

EU2 Guest

Mutlu olmaktan baska bir caremiz yok =)
    derrrrrrrrmisimm...