Farlutal adet söktürücü ilacı sık kullansam

Konusu 'Jinekoloji' forumundadır ve cuteangel tarafından 9 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Aralık 2008
    Konu Sahibi : cuteangel
  1. cuteangel

cuteangel Guest

bi zarararı varmı sık dediğim her ay yani doğum kontrol hapı yerine zamanına göre kullansam

2. 20 Aralık 2008
  3. cuteangel

cuteangel Guest

cevap vermediniz evliliğim yakın ve ben çok korkuyorum??

4. 20 Aralık 2008
  5. ay onu bende düşünüyorum ve yapıyorumda son üç aydır ama bilmiyorum bende zararı olurmu diye bende doğum kontrol hapı kullanıyordum doktor karşı geldi yazmıcam diye çünkün kilo yapıyor diye birde bana dediki biraz kiloluyumda zayıfla bunlar geçiçek dedi

6. 20 Aralık 2008
  7. sibel_can

sibel_can Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar farlutal kesınlıkle dogum kontrol hapı degıldır. korumaz. aksıne hamıole bıle kalabılırsınız. ayrıca gebeyken yanlıslıkla kullanıldıgında dusuklere sebeb olabılır... adet sokturucu olararak kullanır.... hamılelıkten korumaz...

8. 15 Nisan 2009
  9. melek3453

melek3453 CANIM KIZIM GELİYOOOOOOOR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Farlutal Doğum kontrol Hapı değil ki arkadaşlar kaç haftadır bir yandan yorumları okuyorum bu ilaç hakkında bir yandan da ilacı araştırıyorum...

10. 15 Nisan 2009
  11. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    36
    canım hayır kesinlikle
    nerden çıktı bu fikir
    hem neyden korkuyosun
    eşinle korunursunuz
    farlutal adet söktürücü içinde bi nevi hormonlar var
    doğum kontrol hapı dururken kim söyledi bunu sana
    kadın doğumcuya git evleneceğini ve korunmak istediğini söyle muhakkak duruma göre yönlendirecektir seni
    kendi kafandan sakın bişey kullanmayasakkelime

12. 26 Aralık 2009
  13. elixsir

elixsir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SELAMIN ALEYKUM ARKADAŞLARIM SEVGıLı ARKADAŞALR SıZLERE ıKı ÖNERıM OLACAK BıRı SOĞAN SUYU KAYNATIP ON GÜN BOYUNCA SABAH AKSAM ıÇMEK DOKTORLARIN SENıN COCUGUN OLMAZ DıYENLER BıLE HAMıLE KALDI DOĞURDU ıKıNCıSı FARLUTUAL ADET SÖKTÜRÜCÜ ıLK ADET OLUYORSUNUZ VE KAMıLE KALIYORSUNUZ:) BANADA DUA EDıN 7AYDA DÜĞÜNÜM VAR BENıMDE ıMANLI BEBELERıM OLSUN ŞUNUDA SÖYLıYıM TANIDIKLARIM BU ıŞLEMLERı YAPTILAR VE HAMıLE KALDILAR SELAMETLE KALIN ALLAHIN SELAMI ÜZERıNıZE OLSUN...kaydirigubbakcemile3

14. 26 Aralık 2009
  15. hel_in

hel_in Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    48
    ben ıkı ılacıda kullandım sana tawısyem fatural sokturucu bı ılacccc sonucta dogum kontorl hapı daha ıy en azından ada cayı we cıwan percemı ıcmen olurrr ada cayı we cıwan percemını harmanla 100 gr al her aksam bı bardak ıccc bazısıı sogan kuruneee ııyı dıyor ama emın ol sogan kuru fılan ıyyııı dıllll bılgın olsnnn 3 ay dogum kotrol hapı kullann cayla bırlıkteee cok ıyı gelır bana dr soledı bu arada yasmın pıyasada bıtkı ozludur dogum ktorol hapı olrakak bılgın olsnnn:hulya:

16. 26 Aralık 2009
  17. dejavu_one

dejavu_one mutlu ve de umutlu... Pro Üye

Beğenileri:
    727
    Ödül Puanları:
    113
    yaa Farlutal öyle kafaya estiği gibi kullanılır mı.. Regli düzene girsin diye ilaçlara sarılınılmaz herzaman. Sadece arada gecikmeler olursa o da 35 günü geçerse doktora gidersin sadece ay için verir ve regli olursun o kadar. Haa eğer bir sorun varda reglin gecikiyorsa zaten muayene olduğunda ortaya çıkar ve onun içinde bir ilaç verir bir süre kullanırsın düzene girer. Farlutal yalnız o anlık birkaç gün kullanlacak birşey. Hormonlarınızı altüst edersiniz bu bir, yumurtalıklarınız tembelleşir ilaçla regli gördüğünüz için ve hamile kalmanız bir yana zorlaşır bu iki sakın kendi başınıza böyle şeyler ytapmayın doktora danışın...

18. 6 Ocak 2010
  19. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0