farlutal kullandınız mı

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve letoon tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : letoon
  1. letoon

letoon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam.bu ay adetim 14 gün gecikti.genelde 5-6 gün gecikir.2. bebeği düşündüğümüz için hamileyim sandım.ama testler negatifti. dr.a gittim,erken mnpz olabilir dedi.ödüm koptu.hormon testleri normal çıkınca farlutal verdi.kullanırken adet oldum ama bir hafadır hala devam ediyor. sizin başınıza da geldi mi ne yapayım

2. 12 Ekim 2009
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    yuhhhhh diyorum.1 defa adet geci,kti diye nasıl menapoza giriyorsun..arada bir adet gecikmeleri olabilir..bence içmeyip bir sonraki ayı beklese idin.doktor banada verdi.3 ay adet olmadım ben nedense.belkide stresten..bence hemen hayıta başladım.birde soğan kürü yaptım.soğan kürüne başladığımın 10. günü adet oldum 3 aydan sonra..hatta ilacı almıştım neredeyse kullanacaktım ama bir sonraki adete 10 gün vardı..dedim bekleyeyim belki olurum..keşke beklese idin çünkü o haplar çokk düzeni bozuyor..belkide düzenin bozulduğu için böyle oldu

4. 12 Ekim 2009
  5. letoon

letoon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısın.ben de pişman oldum içtiğime.ama o gece çok şiddetli kasık ağrısı çekince o panikle doktora koştum.rahim zarı incelmiş falan dedi. hormonlar normal çıkınca rahatladım ama ilacı da içtim işte.sonuçlar 2 sonra elime geçmişti. o iki gün yaşadığım stresi bir ben bilirim bir allah.

6. 6 Ocak 2010
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.