Farlutaldan ne kadar süre sonra adet?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Saruboceq tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

7 Mart 2010
    Konu Sahibi : Saruboceq
  1. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Merhaba,
    Doğum kontrol hapı ile korunuyorduk biz.Son adetim gelmedi,üzerinden 1 hafta - 10 gün geçince tahlil yaptırdım hamile miyim diye,değilim.
    Doktor farlutal verdi,geçen salı sabahı bitti yani bugün 5.gün?Ne zaman adet olunuyor?Daha öncede bir kere kullandım ama hemen olmuştum.Şimdi olmuyorum.
    O kadar şiştim,ellerim ayaklarım,pantolonlarımı kapatamıyorum nerdeyse 5 kilo almışım olmadığım süre içinde.65lerdeydim 70i gösteriyor tartı.Felaketim anlayacağınız.
    Benim durmumu yaşayan var mı aranızda?

2. 7 Mart 2010
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Benim gibi adeti geciken yok mu?:gitme:

4. 8 Mart 2010
  5. ebrar_53

ebrar_53 Sana sığındık Rabbim Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    198
    öncelikle geçmiş olsun .
    benimde adetlerim sürekli gecikir ve farlutalle ancak olurum .benim genelde ilaç bitiminden birhafta sonra filan başlar kanamam.10 güne kadar gelir diyo doktorlar .umarım sizinkide daha fazla gecikmez .yanlız doğumkontrol hapı kullanırken regl olmamanız ilginç .umarım biran önce olursunuz sıkıntılarını çok iyi bilirim..opuyorumnanaktan

6. 8 Mart 2010
  7. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım,az daha bekle..farlutalla 10 güne kadar gelmemesi normal sayılıyor.10 günü aşarsa hatta 10 günü bulursa büyük ihtimalle hamile olabilirsin sarubocegcim..bide diyosun daha öncede kullandım gelmişti..bu defa gelmiyosa vardır bi nedeni..bende farlutal kullandıgımda en geç 5.gün gelir canım üstelik ben pkoyum çok zor adet oldugum halde 5 günü taş çatlasın 2 defa aşmıştır bi keresinde 7.gün gelmişti galiba...hayırlısı inşallah canım.

8. 8 Mart 2010
  9. isolde

isolde sadece kızım.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    bendede tam 3 gün geçmiş..
    bgn adet oldumm..
    ama doktorum 10 gün sürebilir demişti banada...