Farmasi Kozmetik Ürünlerini Kullananlar ve Danışmanlar Bu Başlığa

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve boncok tarafından 14 Şubat 2011 başlatılmıştır.

14 Şubat 2011
    Konu Sahibi : boncok
  1. boncok

boncok Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Merhaba arkadaşlar,bu forum başlığı altında farmasi ile ilgili bir konu bulamadığım için başlığı buraya açtım.
    Farmasi Kozmetik,2000 üzerinde ürün çeşidi ve 118 ülkeye ihracatıyla liderliğini ispatlayan başarılı bir firmadır.40 000 m² alan üzerine kurulu son teknoloji tesislerde günlük 1000 ton üretim kapasitesine sahip Farmasi, tüm üretimini el değmeden tam otomatik bantlarda gerçekleştirmektedir.

Ve bence en önemlisi de ürünler Türk malı olduğu için islami usüllere uygun olarak üretiliyor.Hayvanlar üzerinde test yapılmıyor kesinlikle.

Anlayacağınız ürünler %100 Türk malı ve tüm kullanıcılar ürünleri çok beğeniyorlar.Ayrıca diğer marketing sistemle çalışan markaların ürünlerinden daha ucuz.

Daha önce başka bir firmanın danışmanlığını yapıyordum fakat bu ürünler inanılmaz.Sipariş verip kargom geldiği zaman ürünler hep büyük büyük inanamadım :KK52:

Başka farmasi danışmanı var mı burda ? :82: Hep birlikte soruları cevaplayalım :KK61:

Teşekkürler :KK16:

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Şubat 2011
  2. 14 Şubat 2011
  3. UzmaN

UzmaN Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ................................................

4. 4 Şubat 2012
  5. GeReNk_YoK

GeReNk_YoK Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
  6. 10 Şubat 2012
  7. tuqba22

tuqba22 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar erkek parfümü almak istiyorum ama kokularını bilmiyorum.hafif ağır olmayan bir koku istiyorum..turungil ve odunsu koku..hangisibuna uygun bilen varmı..hangi parfüm hafif kokuyor

8. 17 Mart 2013
  9. neslihan85

neslihan85 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    parfümleri çok güzel numunelerinden biliyorum kısaca bütün ürünleri güzel

10. 7 Nisan 2013
  11. cantac

cantac Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aldıgım tüm ürünleri hiç tereddüt etmeden,içeriğine lanet ederek oldugu gibi çöpe attım.cildime dokunur dokunmaz heryerimi kabarttı.kaşıntı kızarıklık şişlik nekadar sıkıntı varsa yasattı bana.asla ve asla daha yanından gecmemm.