Fatih Hastanesi??

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve cycle tarafından 22 Mart 2010 başlatılmıştır.

22 Mart 2010
    Konu Sahibi : cycle
  1. cycle

cycle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese selam kızlar, siteyi yeni keşfettim, harika bilgiler var, sabahtan beri forumları okuyorum :)

Geçen sene istanbul fatih'te özel fatih hastanesini keşfettim, genel cerrahiye meme muayenesi olmuştum, hastane fena değildi, tedavimden memnun kaldım, sonrasında bir daha gitmedim

Şimdilerdeyse doğumum yaklaştı... fatih hastanesi ile ilgili tecrübesi olan kimsecikler var mıdır acaba?? Ben de bir taraftan diğer hastaneleri araştırayım :eek:

2. 27 Nisan 2010
  3. lalen

lalen Canımdan can geldi :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar, bende aynı soruyu soracaktım ama kimse cevaplamamış...benimde doğumum yaklaştı...fatih hastanesinde doğum yapan birileri yokmu buralarda....

4. 27 Nisan 2010
  5. happyangel25

happyangel25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    fatihte koskoca 2 tane üniveriste hastanesi varken neden özel hastane kızlar emin olun ki çapa ve cerrahpaşa artık özel hastaneden güzel bence önce gidin kadın doğum serviisni gezin öle karar verin.yanlış anlamazsanız beni umarım..

6. 27 Nisan 2010
  7. lalen

lalen Canımdan can geldi :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    üniversite hastanelerine karşı bi çekingenliğim var galiba...gereğinden fazla muayene ederler...çok bunaltırlar diye korkuyorum..ama çapa iyi olduğunu burda duymuştum..

8. 27 Nisan 2010
  9. happyangel25

happyangel25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    beni evim çapaya uzak olduğu için kararsızım aslında gidip gitmemekle malum trafik çok kötü gündüz ağrım olursa falan diye endişeleniyorum benimkuzeni yaptı çapada ziyarete gittiğimde şaşırdım kaldım inanılmaz temiz odaları dr güler yüzlü gereğinden fazla muayene etmiyorlarmış bende başta ondan korktum aama

10. 29 Nisan 2010
  11. y.a.s.m.i.n

y.a.s.m.i.n Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kıztasının ordaki hastane deegilmi fatih hastanesi.. herkese aynı olmusmudur bilmiorum ama biz orda bir korku yasadık bi akrabamın dogumu için gittik normal dogum olamadı sezeryanla yaptılar anesteziyi anestezi uzmanı yapmamıs sanırım ve naarkoz bebege de gecmiş cok buyuk korku yasamıstık bebek hareketsiz olu gibi dogmustu.. anneye 2 gun sonra gosterdiler bebegi o da minicik bebegin kolunda serumla getirdiler cok korkmustuk.. bilemiyorum baska sorun yasayan warmıydı ama konuyu gorunce yazmak istedim..

12. 4 Mayıs 2010
  13. Kras

Kras Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşlar;
    Şuanda hamileyim,yoğun bir doktor arayışındayım bende. fatih hastanesiyle ilgili olunca bir uyarı da bulunmak istedim, herkesin yaşayacağı birşey değildir mutlaka ama, paylaşmak istedim. 2ay kadar önce dr gül hanıma gittim, bebek düşündüğümüzü, ama henüz bir girişimde bulunmadığımızı, bir sıkıntı varmı?yada öncesinde vitamin desteği gibi öneriler için gittim, bilinçli anne-baba olacağızya güya:KK66: neyse yapılan tahlillerimde prolaktin hormonum yüksek çıktı(51). dr hanım hemen bana ilaç verdi, kullan 1 ay korun dene dedi. bende şok oldum tabii, herhangi bir denemem olmadan en azından 2-3 ay neden beni ilaca yönlendirdi diye. Bunu söyledim,çok yüksek prolaktin bebek olmaz anlamında bişey dedi, canım çok sıkıldı, biraz araştırdım, kullanmadım ilacı, 1 ay sonra başka bir dr a göründüm, bana tahlilin ne zaman yapıldığını sordu, bende herhangi birgün dedim. bu tahlil adetin 2. günü yapılan ve öncesinde 2 gün kadar ilişki olmadan yapılması gereken bir tahlilmiş, bu hormon yükselebilirmiş bu etkenlerden zaten.. ve 2 aylık süre sonunda 5 haftalık hamileyim ve iyiki ilaç kullanmadım ve kesinlikle yanlış yönlendirme olduğunu düşünüyorum ve bu hastaneden bu anlamda soğudum.. Güvenilir bir doktor bulmak cidden çok zor.. Herkese kolay gelsin...

14. 15 Mart 2011
  15. annebanamasalanlat

annebanamasalanlat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben çok memnun kaldım.kıztaşındaki özel fatih hastanesine 32.haftadan sonra yasemin hanıma gitmeye başladım.aslında doktorum fazlaca sakin bir bayan ama bana karşı oldukça sevecen halimi hatrımı hep soran bir insandı.bazen kendi ailesinden bahsedip bazen fıkra bile anlattığı olmuştur.çok tatlı bir bayan.kesinlikle normal doğum taraftarı bir insan.ben sezeryandan çok korkuyordum bir kere dahi sezeryan lafını etmedi bana.sürekli beni normal doğuma cesaretlendirdi.doğumum akşam oldu. doğum başlayınca doktorumu aradılar 10dk içerisinde geldi hemen.doğumda bile müthiş cesaret verdiler.
    gerek ebem gerek doktorum gerekse oradaki hizmetliler tek kelimeyle mükemmeller.doğumdan sonra bile konuşup şakalaştılar benimle moralim hep yüksekti.emzirme konusunda da hizmetliler çok yardım ettiler bilgilendirdiler.ben sabahtan akşama kadar sancı çektiğim için hem sabah grubunu hem öğlen grubunu biiliyorum hepsi çok tatlı çok yardımsever insanlar.iç çamarımı bile onlar gidirip çıkardı.
    üzülüyordum doğumuma kimse gelmeyecek idye.kayınvalidem işlerini ayarlayıp geldi ama hiçbirşey yapmadı çünkü yapılacak herşeyi oradaki hizmetliler yapıyorlar zaten.kayınvalideme sadece beklemek kaldı.Hepsinden Allah razı olsun haklarını ödeyemem.halen daha o hastaneye gittiğimde içimde inanılmaz bir mutluluk oluşuyor.
    doktor ismi vememin nedeni oradaki bazı doktorlardan çoğu insanın memnun kalmayışı.ben hastanemi seçmeden önce doktorlarını araştırdım.genelde gül hanıma karşı bir memnuniyetsizlik var.yasemin hanımı da genelde çok beğeniyorlar.oraya giderseniz eğer yasemin günayı kesinlikle tavsiye ederim.
    hastaneyi sorarsanız ne çok hijyenik ne de pis.orta ayarda temiz bir hastane.

16. 18 Mayıs 2012
  17. ummu_heyya

ummu_heyya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende bu soruyu sormuştum kise cevap vermedi
    bende dr.güle gittim yüzünde en ufak bi tebessüm göstergesi yok ve kesinlikle sezeryan yanlısı bi kadın değiştirmek istedim doktor arayışına girdiğimde bi arkadaşım yasemin hanımı önerdi. şimdi sizde bunları söyleyince artık iyice içim ısındı haftaya yasemin hanıma gidicem inş. hayırlı olur
    bilgiler için teşekkür ederim

18. 20 Ağustos 2012
  19. mertur

mertur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.772
    Ödül Puanları:
    78

yasemin hanım a gitmeye başladınız mı , memnun musunuz bende fatih te özel hastane arıyorum , düşüncelerinizi yorumlarınızı paylaşırsanız çok iyi olur