fatih üniversitesi ankara

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve nzmyhn tarafından 18 Ocak 2009 başlatılmıştır.

18 Ocak 2009
    Konu Sahibi : nzmyhn
  1. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba arkadaşlar.......
    benimle birlikte birkaç kişi oldugumuz için böyle bir başlık açtım.herkes burda deneyimlerini yazsın ve paylaşalım olmaz mı.........

ilk ben yazayım.biz eylülde micro denedik ekim 1de negatif sonucu almiştık
    ama ben fatihi begeniyorum sonuç ne olursa olsun...
    hem aynı başladıgımız arkadaşımda hamile kalmıştı.nilgün hoca işinin ehli bi doktor bence....
    evet sizce arkadaşlar deneyimlerinizi bekliyorum.......:1hug::1hug::1hug:

2. 19 Ocak 2009
  3. gulcanc

gulcanc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bundan 5 sene önce nilgün hanıma gitmiştim. o zamanlar yeni yeni bebek istiyorduk ama uğraşmamıza rağmen olmuyordu. bende bir muayene olayım bir fikir edineyim diye nilgün hanıma gittim. o zamanlar 67 kilo idim . boyumda 155 bu arada. nilgün hanım beni muayene masasına aldı bu arada ilk kez jinekolojik muayene olacaktım. yanında asistanları var bana sen çok kilolusun falan bir sürü şey söyledi ve sende pko var dedi. git 10 kilo ver sonra gel aşılama yaparız gibi bişeyler söyledi. ne bir tahlil istedi ne bir rahim filmi istedi. hamile kalamamın tek nedeni sanki kilommuş gibi davrandı. o kadar üzüldüm o kadar utandım ki orda sanki kendimi 200 kilo hissettim bir anada . üzüntüden dudaklarım uçukladı günlerce hasta yattım .onun yüzünden 2 yıl başka doktora gidemedim.
    çok kızgınım kendisine . hala adını duydukça sinirleniyorum. oysa kilo almamın bebeğim olmamasının altında bir sürü sebepler çıkt ama kesinlikle pko değildi sebep. o hiç birini araştırmadı bile.

4. 19 Ocak 2009
  5. EU1

EU1 Guest

sayfa üstte kalsın bede merak ediyorum arkadaşların tecrübelerini...nilgün hanım soğuk bir insanmış onu duymuştum...

6. 19 Ocak 2009
  7. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    aaaaa yaptıgı çok ayıp bencede....
    ama o zaten normalde bence çok sıcak degil hastasına karşıda sende biraz fazla takılmışsın galiba eee şimdi kime gittin

8. 19 Ocak 2009
  9. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    sendemi onun hastasısın canım......
    gidiyormusun biraz anlatsana

10. 20 Ocak 2009
  11. gulcanc

gulcanc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben gürgan clinicte gördüm tüp bebek tedavisini . çokta memnun kaldım timur beyden.

12. 20 Ocak 2009
  13. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bazı arkadaşlarda ordan memnun degil bende bilmiyom bu işi neyse inşaallah sende bebegine saglıkla kavuşursun darısı bizlere

Son düzenleme: 21 Ocak 2009
  14. 21 Ocak 2009
  15. EU1

EU1 Guest

............

16. 13 Şubat 2009
  17. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    tecrübeleri olan arkadaşlar..................
    kimse yokmuuuuuuuuuuu anlatsınlar

18. 13 Şubat 2009
  19. meldir

meldir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    benimde çok iyi anılarım yok hoca çok yoğun her gittiğinde bulmak mümkün değil benim aşılama tedavim çok uzun sürdü ve hüsranla sonuçlandı.ilacımı unuttular :KK43: hep belki diyorum unutmasaydı olur muydu? çalışan personel ve diğer dr. çok yardımcılar ama sürekli takip olmadığı için aynı dr. tarafından kopukluk oluyor.rapor çıkartmak çok kolay uğraşmıyorsunuz bu işler nasip kısmet hastanında kendini takip etmesi dr.u uyarması gerekiyor her nereye gidilirse ! çok yoğun ve çok sıra bekleniyor.ama fiyatları uygun diğer özel hast. ve muaynehanelere göre her yerin artı ve eksileri var nasip kısmet işte bende hala karar veremedim nereye gideceğime bakalım....