fatih'te hayriye ve as kuaför hakkında bilgisi olan var mı?

Konusu 'Gelinbaşı ve Gelin Tacı' forumundadır ve burcik tarafından 11 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : burcik
  1. burcik

burcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba arkadaşlar 26 eylülde nişanım var fatih te oturuyorum bizim burda hayriye atalay diye bi kuaför var iyi diye duymuştum aranızda orada saç yaptıran var mı? makyajı saçı nasıldır ve fiyatlar ne alemde? bir de as kuaför var fikri olanlar paylaşırsa çoook sevinirim önerilerinizi bekliyorum:)

2. 12 Temmuz 2010
  3. esinnnnn02

esinnnnn02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben orda henüz saç yaptrmadım canm ama yapılan saçlar gördüm bi kaç kişide...makyajını falan çok iyi oturtuyo gördüğm kadaryla...saçlarda çok iyiydi...fiyatları da yüksek biraz diye duydum ama herkeste değer diyo...bide hayriye hanım gelinlikçi açtı şimdi fatihe,azura bella,orda da süper gelinlikler var...gelinliğimi ordan alırsam,saçımı da onda yaptırırm ben kısmetse:)

4. 13 Temmuz 2010
  5. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hayriye atalayı bilemiyorum ama fatih'te ki serap kuaförü gözü kapalı tavsiye edebilirim....

6. 13 Temmuz 2010
  7. burcik

burcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    esinnnnn02 canım teşekkür ederim bana bir fikir verdiğin için, bende çok methini duydum ama saç yaptırmadım hiç, sadece kesim yaptırmıştım, gerçekten iyiyse verdiğim paraya değer giderim ama aynı ayarda fatihte yada yakın çevrede başka kuaförler varsa parama yazık olur, birde arkadaşlar nişan saçı deme normal topuz ve makyaj yaptır diyolar öle olursa daha ekonomik olur diye düşünüyorum:))

8. 13 Temmuz 2010
  9. burcik

burcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım serap kuaför bana çok yakın hemen karşımda sayılır bir iki kişiden duymuştum fiyatları nasıl, makyajı güzel yapabiliyolar mı beni biraz daha aydınlatırsan sevinirim:))

10. 20 Eylül 2010
  11. duyguafra

duyguafra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    hayriye kuaföre kaş aldırmak için gidiyorum hep ve memnunum... ama türban konusunda ve makyajda hayrunnisa kuaförü tek geçerim.....:lepi: süperler işlerinde.... hayrunnisa kuaförde hayriye kuaförün yanının yanı....yasakkelimebelki gitmek isteyen olur.. arkadaşım özel günlerinde gider türban ve makyaj yaptırır olağanüstü tek kelimeyle:lepi:

12. 22 Eylül 2010
  13. boncukk_k

boncukk_k ...ÖmRüMsÜn... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cnm ben nişanımdada kınamdada düğünümdede hayriye atalaya gittim çok memenunum hiçbir kusur bulamadılar öyle söylim makyajı saçı herşeyi mükemmel yapıyo. as kuaföre sadece saç kesimi için gidiyorum.hayriye atalayı tavsiye ediyorum.pişman olmazsın çok uğraşıyolar ve sonunda bambaşka bi insan olarak çıkartıyolar :)

14. 26 Ocak 2011
  15. imp

imp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    R serao kuaforde agda yapiliyormu yapuliyorsa memnunmusunuz?

16. 28 Şubat 2011
  17. nidanu

nidanu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar fatihte nisanur kuaföre gittim çok memnun kaldım makyaj ve türbanları süper sitesinde bir sürü model var bence bi bakın

18. 28 Şubat 2011
  19. nidanu

nidanu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hayrünnisa sakın NİSANUR kuaför olmasın:KK66::KK66::KK60::KK60: