Fatma Gençtürk Özer

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve daisy83 tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

14 Nisan 2009
    Konu Sahibi : daisy83
  1. daisy83

daisy83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam kızlar,
    Medicana Beylikdüzü hastanesindeki Fatma Gençtürk Özer hakkında bilgisi tecrübesi olan paylaşabilir mi? Bana çok güven verdi ama genç olması düşündürüyor. Aynı hastanedeki Aslı Hanım'ı pek sevmedim. Bir tahlil sonucu almak için 2-3 gün boyunca sürekli arayıp not bıraktım ama ulaşamadım bu nedenle onu sildim:) Fatma Hanım'a devam etmek istiyorum ama yorumlarınıza ihtiyacım var...

2. 16 Nisan 2009
  3. guz

guz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba daisy, Fatma Gençtürk Özer benim eski çalıştığı hastaneden beri doktorumdur. bende aynı senin durumundaydım Fatma Hanım' la tanıştığımda kayınvalidemin tavsiyesi üzerine bir kadın doğum uzmanına gittim ama memnun kalmadım sonra tesadüfen Fatma Hanım' a gittim. İlk olarak güleryüzlü oluşu ve genç yaşına rağmen tecrübesi beni etkiledi. Bu konuda herhangi bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum. tecrübe ile sabittir:) geçmiş olsun umarım sende en az benim kadar memnun kalırsın....

4. 17 Nisan 2009
  5. tuba24

tuba24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba daisy bende hamileliğim boyunca ve hamilelikten sonraki sorunlarım içinde fatma hanıma gittim ve hastanesini değiştirdiğine çok üzüldüm gerek tecrübesi gerek hastasıyla ilgilenmesi çok güzel gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir doktor eğer ikinci kez hamile olsam veya o onuda bi rahatsızlık olsa hiç düşünmeden ona giderim sevgiler

6. 17 Nisan 2009
  7. daisy83

daisy83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cevaplarınız beni rahatlattı arkadaşlar teşekkür ederim. Bu dönemde insan daha çok ilgi istiyor gerçekten.

8. 13 Mayıs 2009
  9. brvn

brvn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle tavsiye edeceğim bir doktor. memnun kalacağınıza eminim.hamileliğim boyunca kendisine gittim hiçbir sıkıntım olmadı çok rahatlatıyor insanı.

magiclifeforme bunu beğendi.
  10. 25 Mayıs 2009
  11. Burcuk

Burcuk BuRCu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Bende bugune kadar Kamer Tezer Ozer' e gidiyordum cok memnundum ama ayrilidigi icin artik gidemiyorum . Fatma hanima gidicem bende artik . Genelde hep erkek doktor istemisimdir nedense . Ilk defa cumartesi gidicem bende umarim iyi gecer.

12. 27 Temmuz 2009
  13. daisy83

daisy83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Fatma hanım da hastaneden ayrılıyormuş. Çok alışmıştım ona...Doğuma da az kaldı napıcam bilmiyorum...

14. 11 Ağustos 2009
  15. Burcuk

Burcuk BuRCu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148

Maalesef hastanede sorun sanirim .Once Kamer Bey sonra Fatma Hanim. Gerci ben Fatma Hanimla sorun yasadigim icin daha erken birakmistim . Aysun Hanim'a gidiyorum simdi.

16. 5 Mayıs 2015
  17. magiclifeforme

magiclifeforme Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    1
    evet burada karşıma çıkacağını biliyordum. benim güzel akıllı bilgili, empati kurmayı bilen doktorumun. hem doğumumu yaptırdı hemde kardeşimin gebe kalmasını sağladı. profesörlerin yapamadığını yaptı. olmaz dediler o inat etti, konuştu anlattı rahatlattı biz. şimdide muaynehane açtı, beylikdüzü avcılar bahçeşehirin tek ve en güvenilir kadın doğum uzmanı.
    herkese tavsiye ederim

whitecasper bunu beğendi.
  18. 27 Ekim 2015
  19. Enesha29

Enesha29 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1