Fayans Alternatıfleri???

Konusu 'Mutfak Dekorasyonu' forumundadır ve mahperver tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

18 Şubat 2010
    Konu Sahibi : mahperver
  1. mahperver

mahperver Hayat ne enteresan . . . Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Herkse merhaba ve günaydın..

Benim mutfakla ilgili bir sorum ve sorunum var bilgisi olan lutfen yardımını esirgemesn..
    mutfagımdaki fayanslar eskidi ve yrine tekrar fayans koymak istemiyoruz bir çok yerde pvc kaplama gibi bişeyler gördük veya buna benzer bişeydi acaba bunun gibi ne olabilir?
    Yani demek istediğim illede fayans olsun istemiyorum kolay pratik ve ekonomik bir çözüm arıyoruz..

Fikirlerinizi önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler

2. 23 Şubat 2010
  3. xoxmrxuxm66

xoxmrxuxm66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    fayansın üstünü yine fayansla kaplıyorlar
    laminant parke ilede kaplıyorlar

4. 3 Mart 2010
  5. tombili

tombili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    çimstone olabilir doğal taş olabilir granit olabilir ama aklınızda olsun granitin radyasyon etkisi vardır veya cam mozaik olabilir hepsinin de kullanımı kolaydır ve pratiktir temizliği görünüşü fayansa nazaran oldukça şıktır ama fiyatları fayansa göre biraz daha pahalıdır dekorasyon işi yapıyoruz da hepsini ayrıntılı biliyorum önereceğim doğal taş olabilir bir bak google da

6. 6 Nisan 2010
  7. angel77

angel77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bence araya mümkün oldukça büyük fayans koydur. şu minik minik olan mozaiklerden olmasın. çünkü aralarındaki derz çıkınca mozaiklerde hiç güzel durmuyor. ama büyük fayanslarda sorun yaşamazsın görüüntü açısındsan