fayanstaki küf lekesi

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve ayymme tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ayymme
  1. ayymme

ayymme oğluma kardeş geliyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :kedi:arkadaşlar bi kaç haftadır evimizde değildik ve eve geldiğimizde klozetin içinde küf gibi bir izle karşılaştık ne yaparsam yapayım çıkmıyor. çok kötü bir görüntü oluşmuş. deli gibi temizledim bi sürü deterjanlar jeller kullandım faydası olmadı. sizce neyle çıkar bu küf lekesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiCADIARZUCADIARZU

Son düzenleme: 8 Ocak 2010
  2. 7 Ocak 2010
  3. MerveKondu

MerveKondu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    tuzruhu ve klorak,ı karıştırıp küf olan kısımlara iyice yedirip yarım saat sonra klozet fırçasıyla bastırarak temizle,bu işlemi birkaçkere yapabilirsin,temizlendiğini göreceksin...

4. 8 Ocak 2010
  5. meryemtaze

meryemtaze ömer ve betül vee hasanmertin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende aynı sorundan muzdaribim bende banyoda küvetin kenarlarına ne yaptıysam gideremedim ne marc,ne cıllıt bang nede diger temizleyiciler kaldı ama bi türlü kurtulamadım o küf lekelerinden bide siyah duruyolar gören derki bu kenarar hiçmi yıknmıyo ne yapacagımı şaşırdım

6. 10 Şubat 2010
  7. gingerr

gingerr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    sakın iki kimyasalı karıştırmayın. ikisinin birleşiminden ortaya çıkan gaz zehirlenmelere yol açar. görünüşte sizi etkilememiş olabilir ama mutlaka zararı vardır. muhtemelen onları karıştırıp döküp ordan ayrılıp 5 dk filan bekletiyorsunuzdur. ama gaz her yerden geçip sızabilir .

8. 17 Şubat 2010
  9. inciser

inciser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    daha önce burda okumuştum ve gerçekten işe yaradı fıs fıs lı bir şişeye örneğin camsil kutusu olabilir çamaşır suyunu koy ve küflü yerlere sık yarım saat sora ovalamadan fırçalamadan yok olduğunu görüceksin ben denedim ve oldu