faydasini gördüm

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve seyda_66 tarafından 22 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : seyda_66
  1. seyda_66

seyda_66 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    148
    kizlar ben kizken akne nedir bilmezdim taki bundan 7 yil önce kizima hamile kalana kadar
    elimde yüzümde sisme sisme lafmi koca bir suratim oldu neyse gelelim dogum sonrasi gözenekler koca koca tabiki yaninda sivilce ve akne ve akne izleri devamli dermetoluklara gittim kremler losyonlar fayasi yokmu var ilaclar bitince gene ayni promlem
    vichy dediler aldim faydasi oldu ama gende benim istedigim gibi deyil yüzümde akne izleri var tabiki benim gibi kokos biri deli oluyor neyse gelelim esim bunu alman arkadasiyla konusmus
    oda 5 gün önce bir krem demis aldik sonuc iyi gözenekler baya azalmadi kücüldü ama kremi kullanali 3gün oldu kremin ismi salvial creme simdilik menmunum bu krem hakkinda bilgisi olan varsa bilgi verirse sevinirim ben 3günde baya yüzümde düzelme oldu alman sitesinde resmi var ama isterseniz resminide koya bilirim ama bu krem hakkinda bilgisi olan varsa minnettar olurum inanin

2. 22 Mayıs 2010
  3. seyda_66

seyda_66 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    148
  4. 22 Mayıs 2010
  5. seyda_66

seyda_66 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    148
    ben resmi yüklemesini bilmiyordum ogluma yüklettim
    öpüldünüz

6. 22 Mayıs 2010
  7. P.N.R..

P.N.R.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    içeriği ne ki kremin...

8. 23 Mayıs 2010
  9. rebele

rebele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Biraz araştırdım. Varis ve rosacea için kullanılıyormuş.

Aqua, Capsella Bursa Pastoris, Decyl Oleate, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Ruscus Aculeatus, Panthenol, Propylene Glycol, Ceteareth-12, Quercus Robur, Tocopheryl Acetate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Glycine, Inositol, Niacinamide, Urea, Tocopherol, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Lactic Acid

10. 26 Mayıs 2010
  11. seyda_66

seyda_66 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    148
    tesekür ederim aciklaman icin
    ben kiremi 1hafta oldu kulanali gözenekler kapandi gibi cok kücüldü
    biraz daha sürem sonra bilgi veririm ama kizlar bu krem cokkkkkkkk irenc kokuyor diyim 10 dakka sonra kokusu geciyor ama iyi olonca tam gözenekler kapandi diye bilgi veririm okissss

12. 26 Mayıs 2010
  13. NILBERA

NILBERA SeVGi KeLeBeĞi Pro Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    153
    şeyda ablacım nerde satılıyor bu ürün sadece Almanya da mı var Türkiye de satışı yok mu acaba ben netten baktımda hiç bulamadım Türkiye den bişiler hep yabancı fiyatı ne kadar​

14. 27 Mayıs 2010
  15. foggy

foggy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evet ya nerden bulabiliriz bu kremi bide
    bu kremi başka kullanan varmı varsa lütfen bilgi verin

16. 27 Mayıs 2010
  17. perinur

perinur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bayanlar size tavsiyem sivilcelerden kurtulmanın en iyi yöntemi olarak ,öncelikle dahilen önlem almak mesela yağlı yiyecekleri fazla tüketmemek , ikinci olarakta doğal kimyasal madde içermeyen sabun kullanmanızdır.Ben kesinlikle krem ,losyon gibi içeriğinde neidüğü belirsiz maddeler kullanmam ve sivilce nedir ,siyah nokta nedir bilmem.

18. 1 Haziran 2010
  19. seyda_66

seyda_66 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    148
    selam nilbere bacum bu krem viyanadaki her eczanede var türkiyede nerde satilir bilemiyecem
    dedigim gibi esimin arkadasinin tafsiyesiyle aldim gözenekler cok kücüldü valla ben bile inanamadim ama tamamen gitmedi fiyati 7veya 8 euro ben para verdimi vermedim valla hediye geldi