Fazla Belirti Yaşamadan Hamile Kalanlr Varmi Arkadaşlar Aranizda

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve XIXBXIXARU tarafından 7 Şubat 2008 başlatılmıştır.

7 Şubat 2008
    Konu Sahibi : XIXBXIXARU
  1. XIXBXIXARU

XIXBXIXARU benim tatlımı tatlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADAŞLAR CVPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TŞK EDERİM BENİM ADET OLMAMA 3 GÜN VAR NE ADET NEDE HAMİLELİK BELİRTİLERİ VAR SADECE AŞIRI İŞTAHIM AÇILDI ÇOK UYUYORUM VE ÇOKTA OLMASA HAFİF MİDE BULANTILARIM VAR AMA ARA ARA.GÖGÜSLERİMDE FALAN BİŞE YOK SİZCE HAMİLE OLABİLİRMİYİM LÜTFEN YAZIN BANA AYNI DURUMDA OLAN VARMI YOKSA PSİKOLOJİKMİ BUNLAR BU ARADA PARFÜM KOKUSU SON ZAMANLARDA ÇOK MİDEMİ BULANDIRIYO:bbo:

2. 8 Şubat 2008
  3. panikatak

panikatak Guest

ewt canım.bende hiç belirti olmadı.hala daha hamile olduğumun farkında değilim.sadece baş ağrısı ve iştahsızlık hissi var.çok şükür, sorunsuz geçiriyorum.:dance:

4. 8 Şubat 2008
  5. XIXBXIXARU

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Slm Helen20 Ya Senin Nasil Miden Bulaniyodu Parfüm Kokusundan
    Bide Benim önce Hiç Olmazdi Dolmuşa Falan Binicede Midem Bulaniyo Parüm En çok Orda Rahatsiz Ediyo Cvp Yazarsan Sevinirim :)

6. 8 Şubat 2008
  7. XIXBXIXARU

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dediğm gibi bende yok fazla belirti ama benimde bu aralar çok başım agrıyo belki hamile olurum diye ilaç falanda kullanmıyorum bazen saatlerce sürüyor inş hamileyimdir adet olmama 3 gün var çok hafif belim ağrıyo hamilelik önceside bel ağrırımı.saol cvbın için öptm :)yerimseniben

8. 8 Şubat 2008
  9. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı belirtiler bendede vardı.bence hemen eczaneye gidip bir test alıp yapabilirsin.sonuç pozitif olabilir.hadi hayırlısı.

10. 8 Şubat 2008
  11. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı belirtiler bendede vardı derken yalnış anlaşılmasın hamile falan değilim.geçmiş hamileliğimden söz ediyorum.aynı durumları yaşamıştımda.

12. 8 Şubat 2008
  13. ODYSSEXIXA

ODYSSEXIXA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim Hic Biseye Midem Bulanmadi Basimda Hic Donmedi şükürler Olsun.benim Adetim 15 Gun Gecikti Ama Hic Belirti Yoktu Sonra Gittim Saglik Ocagina Ogrendim Hamis Oldugumu Simdi Besinci Ayindayiz Oglusum Geliyo

14. 8 Şubat 2008
  15. XIXBXIXARU

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    SEN HAMİLEMİSİN CANIM BENİM ADET OLMAMA BUGÜNÜ SAYMAZSAK 2GÜN VAR VE İDRARDA ADET GEÇMEDEN BELLİ OLMUYOR HAYAL KIRIKLIĞI YAŞAMAK İSTEMİYORUM UMARIM HAMİLEYİMDİR BU ARADA SENİN BELİRTİLERİN NEYDİ SEVİNİRİM YAZARSAN :)

16. 8 Şubat 2008
  17. ceylinazra

ceylinazra Guest

inş hamişsindir canım.bende hiç belirti yoktu sadece regl ocakmışım gibi kasık ağrılarım vardı ve reglimin 7 gün geçmesiyle yaptığım teste hamile olduğumu öğrendim gerçi benim kısa sürdü ama.

18. 8 Şubat 2008
  19. kxuxçxuxk balxixk

kxuxçxuxk balxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende hafif bulantı olmuştu ama şu an 7. hafta bitmek üzere allahın izniyle öyle anormal bi durum olmadı ama inanılmaz gaz oluyorum onuda sordum olurmuş hamilelerde ..yani diyeceğim şu ki her bünyede değişiyo belirtiler