Fazla sevgi geri mi teper ? Yardımınızı istiyorum kızlar ...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve goksenin tarafından 3 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : goksenin
  1. goksenin

goksenin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    3 aylık daha yeni olduğunu nitelendirdiğim bir ilişkim var, şimdiye kadar 2 kişi oldu hayatımda biri 4 yıl diğeri de 5 yıl sürmüştü, ama bu son ilişkimde diğerlerine taban tabana zıt bir durum yaşıyorum, her gün ağlamaktan, üzülmekten gözlerim şişiyor. Kimseye vermediğim değeri ve ilgiyi gösteriyorum ama sanırım benim onu sevdiğim kadar o beni sevmiyor. Son bir haftadan beri keyifsizim işyerimle,ailemle alakalı. Biraz ilgi, anlayış bekliyorum, sevildiğimi hissetmek istiyorum. Dün akşam bunun feci kavgasını yaşadık. Sevgilim üstteğmen, askerlik mesleği gergin bir meslek bunu kabul ediyorum ama sürekli bunun arkasına saklanılmayı yediremiyorum kendimi. Bundan önceki ilişkilerimde hep kendini geri çeken ben olmuştum, aynı durum başıma geldi. Dün akşam bana ''ben askerim, sürekli müsait olamıyorum, neden bunu anlamıyorsun, biraz umursamaz olmayı denemen gerek, 24 saat mesajlaşıp konuşamayızki, herşeye ağlamanı istemiyorum, bunun tartışmasını da istemiyorum'' dedi. Aramadan, konuşmadan, haber almadan, görmeden nasıl dayanacağımı bilemiyorum, İşin kötüsü bu durumda ne yapabileceğimi de bilemiyorum, ne olur bana akıl verin kızlar :sinifsinif:

2. 3 Temmuz 2010
  3. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    ılişkilerde yapılan en büyük hatalardan biri o kişiyi hayatınızın merkezine koymaktır. Onu öle bir hayatınızın merkezine yerleştirmişsiniz ki sevginizide çok belli ediyorsunuz, aşırı ilginize. Onsuz nefes bile almak zor geliyor size. Günü, anı ona göre yaşıyorsunuz, onunla iyiyseniz iyi konuşmazsanız kötü..

Burda yapılması gereken karşıdaki kişiyi sıkmadan, rahat bir ilişki yaşamaktır. Onu çok sevdiğini göstermeyeceksin, kaybetme korkun olmayacak, yoksa daha çok üzülürsün. Onunda kendine göre haklı nedenleri var, erkeklerin bir çoğu sevgilileriyle çok sık görüşmeyi istemez, biz bayanlar ie devamlı ilgi bekleriz. En güzeli hani sen olmasanda farketmez havalarında olacaksınki, peşinde koşan o olsun, sen değil..

4. 3 Temmuz 2010
  5. goksenin

goksenin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben bunu başaramıyorum, neler yapalıyı lütfen birşeyler söyleyin

6. 3 Temmuz 2010
  7. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Canım bak dönem dönem ben sen gibiydim. Sonra aklım abaşıma geldi, taaki yediğim tekmeler çok olunca. Ben sana yol yakınken bunları yap diyorum. Neler yapmalıyım diyorsan? şuan çalışıyormusun? yani kendini bişeylere odaklan, dikkatini dağıtacak şeyler bul, onu arama, bunun için tut kendini, olmadı telefonu kapat, yani bişekilde kendine ve beynine söz geçir. Bütün duyguların ana nedeni düşüncelerdir. Sen nasıl düşünürsen ve inanaırsan duygularında o yönde şekillenir. Artık değişmelisin..

Eskisi gibi arama, bırak gitmek isterse zaten gidecektir, sen istersen her dakika ara, ama seni seven de zaten yanında olacaktır.Şu saatten sonra kendine gel, ve dediklerimi uygula, zorla kendini..

8. 3 Temmuz 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sevgilin haklı

sürekli mızmızlanırsan seni terk etmesi yakındır

diğer ilişkilerinden tecrübelisin, kendini geri çek. işine odaklan farklı uğraşlar bul

ona bu kadar yüklenmeniz içinde bulunuduğunuz boşluktan olabilir mi

eski sevgililerinizden gördüğünüz alakayı herkes göstermek zorunda değil

sizden ayrı bir hayatı var,biraz anlayışlı olun

10. 3 Temmuz 2010
  11. tuba88

tuba88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynennn ilk haftalar daa bende böyleydim..bigün adam gibi oturduk konuştuk...bende hep ağlardım..ama artık geçti gitti çünkü yıpranıyo iki tarafta..ben hep derdim kiii daha fazla ilgilensin benle diye...aynen sana söylediği sözleri bana sevgilim dedi..şimdi çok mutluyuz..eskisi gibi diilim..:nazar:

12. 3 Temmuz 2010
  13. morrison

morrison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Kaçan kovalanır sözüne çok inanırım... Bir kadın erkeğinin üzerine ne kadar düşerse o kadar çantada keklik izlenimi oluşuyor. Erkek umursamaz ve şımarık davranmaya başlıyor. Bırakın,üzerine düşmeyin. Siz onu aramayın,bekleyin o sizi arasın. Zaten her saniye mesajlaşılıp konuşulan bir ilişkide geriye konuşulacak ne kalır ki? Her şeyin fazlası zarar. Mesajlaşmanın,konuşmanın,ilgi göstermenin ve hatta sevginin bile. Siz kendinizi biraz geri çekin bakın nasıl ilgi göstermeye başlayacak. Arkadaşlarımdan biri bir laf etmişti ilişkilerle ilgili "Bir ilişkide sabun gibi olacaksın,her zaman elinden kayıp gidebileceğini hissettireceksin" diye bana çok mantıklı gelmişti. Kaybetme korkusu olmadan ilişkiyi sağlıklı yürütmek olanaksızlaşıyor. Oldukça uzun süren bir ilişkinin içinde olduğum için biliyorum... Size de tavsiye ederim. Onu hayatınızın merkezi haline getirirseniz sizi kaybedebileceğini düşünmez asla. Tabiri caizse cool olun :smiley-cool: Siz kendinizi geri çekmenize rağmen o hala ilgi göstermiyorsa o zaman sorun var demektir. Ki bu durumda da o kaybeder zaten...

14. 3 Temmuz 2010
  15. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Daha 3 ay bir ilişki için, duyguların tavan yapması için erken bence.
    Karşı tarafın sizin aşkınızdan ölmemesi normal yani.
    Siz biranda, belki de ihityacınız vardı bağlanmaya, birşeyler hissetmeye, bağlanıvermişsiniz.
    Evet bence özellikle ilk başlarda çok verici olmak doğru değil.
    Sizin beklentileriniz şuan için karşı tarafa fazla gelebiliyor olabilir.
    Biraz daha zaman tanısanız, yok yine olmuyorsa, sizinde hissettiğiniz vardır bir bildiğiniz.
    Hepte ilgisiz bir ilişkiye de kimse katlanamaz.

16. 3 Temmuz 2010
  17. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Kendini oyalayacak bişeyler bul. Aklın hep onda olmasın. Çok üstüne düşersen sıkılır erkek arkadaşın.

18. 3 Temmuz 2010
  19. goksenin

goksenin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Hepinize çok teşekkür ederim, haklısınız artık evde olduğum zamanlarda ve işte olduğum anlarda telefonumu çekmeceme koymaya başlayacağım, bugün hiç aramadım mesela, 3 kere üstüste mesaj atıp 4 kere de aradı, neden aramadın hayatı bugün beni diye... Zaman gösterecek sanırım herşeyi... Fazla sevginin geri tepmesi ne kadar kötü, insanın içi acıyor, çok hemde