Fedai -Star Tv

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve Emez tarafından 14 Kasım 2007 başlatılmıştır.

  14 Kasım 2007
  Konu Sahibi : Emez
 1. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  [​IMG]  Genel Hikaye:

  Milyonların kalbindeki bir kadın, Kalbinin bütün kapılarını kapatmış bir erkek... Göz kamaştırıcı bir dünya ve geçmişin gölgeleri… İkisi karşılaşacak, kıyamet işte o zaman kopacak!

  Yapımcılığını D Productions’ ın üstlendiği öyküsünü Meral Okay’ın yazdığı senaryosu Meral Okay, Murat Koca, Ekin Atalar ve Anıl Dinç imzası taşıdığı yönetmenliğini ise Güzide Balcı’nın yaptığı başrollerinde Tamer Karadağlı, Seda Sayan’ ın paylaştığı Fedai ilk bölümü ile bu akşam Star TV’de!

  Fedai; geçmişi zorluklar ve acılarla dolu, bütün Türkiye’nin tanıyıp sevdiği, sahip olduğu her şeyi tırnaklarıyla kazıyarak elde etmiş bir ses sanatçısı olan Yıldız Akar (Seda Sayan) ile eski bir emniyet mensubu, teşkilata ve hayata küsmüş üst düzey özel bir güvenlik şirketinde çalışan Emir Bora’ nın (Tamer Karadağlı) hayatlarının beklenmedik bir anda kesişmesini anlatan bir aşk öyküsüdür.
   
 2. 14 Kasım 2007
  Konu Sahibi : Emez
 3. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  1. Bölüm Özeti:

  Yıldız Akar (Seda Sayan) güzel ve güçlü bir kadındır. Mesleğinin zirvesinde, bütün Türkiye’nin tanıyıp sevdiği bir şöhrettir. Yıldız Akar, güne çok heyecanlı ve çok mutlu başlar. O gün kendi adını taşıyan Kız Meslek Lisesi’nin açılışı vardır. Yirmi yıl sonra çocukluğunun geçtiği, yoksulluğun kader olarak kabul edildiği, temiz, iyi kalpli insanların yaşadığı mahallesinde okul açacaktır. Ünlü sanatçı ailesini de yanına alarak açılışa gider. Ancak orada onu tatsız bir sürpriz beklemektedir….

  Yıldız Akar büyük bir bankanın reklam yüzüdür. Bankanın ortakları bu açılışı haber almış ve kendi tanıtımlarını da yapmak için bu fırsatı değerlendirmek üzere harekete geçmişlerdir. Bankanın Lübnanlı ortağı Aziz Hamza ve basın ordusu da Yıldız Akar’ın okul açılış törenindedir. Bu durum güzel sanatçıyı çileden çıkarır. Emir Bora (Tamer Karadağlı)son derece etkileyici, kararlı ve çok iyi yetişmiş bir eski emniyet mensubudur. O da Aziz Hamza’yı korumak üzere açılıştadır. Yıldız Akar’ın yolunda giden hayatı ve başarılı kariyeri şimdi geçmişten gelen bir tehditle karşı karşıyadır. Basın toplantısının da yapılacağı reklam çekimlerinde Yıldız Akar’ın saldırıya uğraması Aziz Hamza’nın bir takım önlemler almasına neden olur. Yıldız Akar ile Emir Bora artık istemeseler de karşı karşıyadır.


  16 Kasım 2007 Cuma Saat: 21.45
   
 4. 22 Kasım 2007
  Konu Sahibi : Emez
 5. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  EMİR, YILDIZ’I KORUMAK İÇİN OLAĞANÜSTÜ ÖNLEMLER ALIYOR..YILDIZ İSE EMİR’İN BU TEDBİLERİNİ CİDDİYE ALMIYOR...

  EMİR İLE YILDIZ ARASINDA OTORİTE SAVAŞI YAŞANIRKEN BEKİR DE BOŞ DURMUYOR.

  Yıldız Akar (Seda Sayan) Emir’in(Tamer Karadağlı) sürekli gölge gibi peşinde olmasından çok rahatsızdır. Yıldız’ın evine gelen Emir bütün idareyi ele alır. Evin giriş çıkışları gidip gelen herkes artık kontrol altındadır. Buna Yıldız Akar’ın en yakınları da dahildir. Fakat bu olağanüstü önlemler güzel sanatçıyı çileden çıkarır. Yıldız Akar’ın günlük programlarını da Emir düzenlemesi ve sanatçının katılacağı imza gününü güvenlik sebebi ile iptal etmesi bardağı taşıran son damla olur. İkisi arasında kıyamet kopar. Kolay pes etmeyen Yıldız’ın, Emir’i kızdıracak bir planı vardır. Ancak Bekir’in, Şerife Hanım’ın kapısına dayanması, Arda’ya yaklaşması Yıldız’ın güvenlik meselesini ciddiye almasına neden olur…
  İş adamı Aziz Hamza bankasının reklam yüzü Yıldız Akar ile yemeğe çıkmak ister… Bekir’in aklında ise bambaşka bir plan vardır. Emir’in aldığı önlemler O’nu Yıldız Akar’dan uzak tutmaya yetecek midir?


  23 Kasım 2007 Cuma Saat: 22.00

  alıntıdır.
   
 6. 28 Kasım 2007
  Konu Sahibi : Emez
 7. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  SIRLAR AÇIĞA ÇIKIYOR...

  EMİR KENDİSİNİ VURANIN PEŞİNE DÜŞÜYOR...

  YILDIZ GERÇEĞİ EMİR’E İTİRAF EDECEK Mİ?

  Emir’in (Tamer Karadağlı) vurulması büyük paniğe neden olur. Ortalık bir anda karışır. Kendini suçlu hisseden Yıldız Akar Emir’in sağlığı ile yakından ilgilenir. Omzundan vurulan Emir ise vakit kaybetmeden kendini vuranın peşine düşer. Ancak emniyette Emir’i büyük bir sürpriz beklemektedir.

  Bekir’in ise rahat durmaya hiç niyeti yoktur. Bir kez daha Arda’yı görmeye gider ve şaşırtıcı bir gerçekle karşı karşıya kalır. Yıldız ile Bekir’in hesaplaşma zamanı gelmiştir.

  Aziz Hamza da olanlar konusunda Yıldız’ı sıkıştırır. Bunun basit bir hayran saldırısı olmadığını O da bilmektedir. Yıldız Akar sonunda suskunluğunu bozacak mı, Emir verdiği karardan dönecek mi?


  30 Kasım 2007 Cuma Saat:22.00

  alıntıdır
   
 8. 13 Aralık 2007
  Konu Sahibi : Emez
 9. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  ANLAŞMAYI FES EDEN YILDIZ AKAR İLE KORUMALIĞINI YAPAN EMİR BORA’NIN DA YOLLARI AYRILACAK MI?
  İKİLİ ARASINDA İPLER İYİCE GERİLİR.
  ZENGİN İŞ ADAMI AZİZ HAMZA İSE HERKESİ ŞAŞIRTAN YENİ BİR KARAR ALIR.

  BEKİR İSE ANİDEN ORTADAN KAYBOLMUŞTUR. BU SESSİZ GİDİŞ AİLEYİ TEDİRGİN EDER.

  Son skandaldan sonra Güven Holding’le yollarını ayırmaya karar veren Yıldız Akar Emir Bora’yı da hayatından çıkarmak ister. İş anlaşması bittiğine göre Emir Bora’nın da kendisini korumasının bir anlamı kalmamıştır.Fakat bu güzel sanatçının sandığı kadar kolay değildir.Hem işi bırakması için Emir Bora’ya kesin talimat gelmemiş hem de evdeki herkes ona ve ekibine fazlasıyla alışmışlardır.Fakat Aziz Hamza bütün köprüleri atmaya karar veren Yıldız Akar’ı şaşırtan bir karar alır.Bu durum güzel Yıldız’ı fena sinirlendirir.Kameralara konuşan Bekir ise aniden kaybolmuştur. Üstelik kimse nerede olduğunu da bilmemektedir.Bu sesizlik hayra alamet değildir,Emir Bora ve Yıldız Akar tedirgindir.Yıldız Akar Aziz Hamza ile basın toplantısı için Abant’ta gitmek zorundadır.Orada Yıldız Akar ve Emir Bora arasında süpriz gelişmeler yaşanacaktır.


  14 Aralık 2007 Cuma Saat :22.00

  alıntıdır
   
 10. 13 Şubat 2008
  Konu Sahibi : Emez
 11. smhsmh

  smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

  Katılım:
  13 Şubat 2008
  Mesajlar:
  9.017
  Beğenildi:
  11
  Ödül Puanları:
  146
  seda sayan çok yapmacıktı kusura bakmayın bi ton makyaj mimk sıfır kendisini çok severim am bu sabah programlarında insanları aşşağılayıcı tavırlarda ne istiyon niye geldin kaba tavırlara benzemez yinede yardım etmeya çalışıyo insanlara Allah razı olsun
  üzgünüm oyunculuk 0
  dizide zaten bitti