Fedakrlk

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nfss tarafından 2 Aralık 2009 başlatılmıştır.

2 Aralık 2009
    Konu Sahibi : nfss
  1. nfss

nfss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar.arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var.lütfen yardımcı olun eşimin kardeşi var evli 2 ay önce lösemi teşhisi kondu biz çok üzüldük.tedaviden sonra 20 gün bizde kaldılar.kendileri köyde yaşıyolar aslında.şimdi eşim tekrar bizde kalmalarını istiyor ben karamsar bi yapıya sahip oldugum için ve ilgilenmem gereken 2 çocugum oldugu için bu konuda kararsızım acaba bencilmi düşünüyorumdiyorum.düşüncelerinizi bekliyorum.

2. 2 Aralık 2009
  3. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Sizin karamsar yapınız ölümcül bir hastalık söz konusu olduğunda pek bir hafif kalıyor bence. Evet bencillik yapıyorsunuz. ve çok da ayıp.

4. 2 Aralık 2009
  5. nfss

nfss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ön yargılı davranıyorsunuz.bende 1 sene önce kanser olma alasılıgım vardı ameliyet oldum.şimdi iyiyim bu arada oglumda çok büyk bir ameliyat geçirdi 3 sene önce şu an çok yıpranmış durumdayım.eşim 9 kardeş sadece çok iyi niyetli oldugum için böyle düşünüyolar bende pisikolajim iyi olmadıgını bunun sonunda bende kötü duruma düşecegimi düşünüyorum.

6. 2 Aralık 2009
  7. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Yazdıklarınızı okuyup yorum yapıyoruz. Özel durumunuzun ne olduğunu yazmadan tahmin edemem. Karamsar yapıda olduğunuzu yazmışsınız sadece ben de ona göre yorum yaptım. Ayrıca çok iyi niyetli olsanız bu durum sizi rahatsız etmez ki kabule mecbur da değilsiniz kastım kesinlikle bu değil.

8. 2 Aralık 2009
  9. nfss

nfss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evt mecburda degilim.düşüncelerimden pişmanlık duymuyorum .ben üstüme düşeni yaptım.maddi manevi destegiz her zaman. imkanlarımız oldugu halde eşimin böyle düşünmesi beni çıkmaza koydu bende sizler olsaydınız napardınız diyorum.tedavi süresi bitene kadar evinde bakarmıydınız.4 kişilik bir aileye soruyorum.

10. 2 Aralık 2009
  11. BenEzgi

BenEzgi Fikrimin İnce Gülü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sanırım onların rahatsızlık vereceğini değil evin içinde hasta olduğu zaman psikolojinizin daha çok bozulacağından endişeleniyorsun.Sende kendince haklı olabilirsin ama eşin kesinlikle haklı kardeş sonuçta.Köyde oturduklarını söylemişsin tedavi için o hasta insan devamlı yol eziyeti çekecek birde.Ben olsam hastalık söz konusu olduğu için düşünmezdim bile evimi açardım.Ama bu senle ilgili birşey ve karar verecek olan sensin.Kaynınada Allahtan acil şifalar dilerim

12. 2 Aralık 2009
  13. mechul_mim

mechul_mim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Bencede ne olursa olsun kapılarını açmalısın düşünmen hata

14. 2 Aralık 2009
  15. nfss

nfss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ezgi ve mechul arkadaşım düşünceleriniz için çok teşekkurler.kaynım yanlız olsa bakarım bizim evimizde tedavi oldugu yerde degil.evt evin içinde hasta oldugu zaman çok farklı tabiki ama eltimle aramızda uçurumlar var insani davranışlar konusunda bizim musait bir evimiz var ben orda kalmalarını ıstiyorum.eşinin saglıgı yerinde hasta olan kaynıma bakabilir tabiki bir bakanı olmassa düşünmeye gerek yok bakarım sonuna kadar.hayırlısı olsun .

16. 2 Aralık 2009
  17. FURKANCA

FURKANCA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108
    tabiki yardımcı olmalısınız fakat insan ister istemez evinin düzeni vede uzun tedavili bir dönem oldugu için hayatınızda bazı degişiklik olablir ama hastalık bu bazen bazı şeylere katlanmak gerekebilir .

18. 5 Aralık 2009
  19. nazz81

nazz81 artık mutluyum Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    153
    sen de kendince haklısın ama onların size şuan ihtiyacı var sabır dileyin ve dayanmaya çalışın ALLAH rızası için deyin ve güç alın