femara için acil yardım

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve rodal tarafından 30 Haziran 2008 başlatılmıştır.

30 Haziran 2008
    Konu Sahibi : rodal
  1. rodal

rodal Guest

arkadaşlar bu ay dr um femara diye bir ilaç verdi bana.bu ilaç meme kanserinde kullanılırken aynı zamanda yumurtaları da geliştiren bir ilaçmış.glifor da kullanıyorum.bu ilaçla hamile kalan oldu mu aranızda.veya kullanan var mıydı. deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz.acil yardım lütfen

2. 30 Haziran 2008
  3. rodal

rodal Guest

kimse yok mu arkadaşlar bu ilaçla ilgili bilgisi olan yok mu

4. 30 Haziran 2008
  5. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım banada doktorum bu ilacı önermişti.tabi eczaneden 3 yıl önce fiyatı 80 ytl filandı.almadım.rahim filmi çekinmeden ilaç kullanmak istemedim.iyikide almamışım.rahim filminde sağ tüp tıkalı çıktı şimdi açıldı.şimdi klomenle tedavi görüyorum.allahım işallah tez zamanda nasip eder arkadaşım...

6. 30 Haziran 2008
  7. rodal

rodal Guest

evet cnm pahalı bir ilaç 230 civarı.ben de korkuyorum kullanmaya.acaba bir yan etki falan yapar mı diye bilmiyorum.çok kararsızım.

8. 30 Haziran 2008
  9. elisaa

elisaa Minik Serçe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bnm annem kullanıyor ama meme kanseri tedavisinde
    doktorun önerdiyse demekki yumurtalarıda geliştiriyor inan hiç bilgim yok

10. 30 Haziran 2008
  11. yabangxuxlxuxm

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım annene allah acil şifalar versin.bu ilaç hem meme kanserinde hemde yumurtlamada yararlıymış.bende bebek istediğim için doktor önermişti.

12. 30 Haziran 2008
  13. rodal

rodal Guest

cnm geçmiş olsun.ben de kullanacam yumurtlama tedavisi için verdi dr um

14. 30 Haziran 2008
  15. yabangxuxlxuxm

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım purogon filan vermedimiki?canım şu bi gerçek bütün ilaçların yan etkisi var.bi yeri yaparken bi yeri yıkıyoruz işte.allah hepimizin yardımcısı olsun.bu zamana kadar bir sürü ilaç kullandım artık nefret ediyorum ilaçlardan.bitsin artık bu çilemiz.rabbim kimsenin umuduna koymasın işallah.

16. 3 Haziran 2015
  17. gzlmlk

gzlmlk Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Benimde doktorum femarayı kullanmamı söyledi adetin 3. Günu basla 5 gun kullan birak demisti bende PKO hastasıyım çocuk istiyoruz 1 yıldır banada doktorum kanser tedavisinde kullaniliyor diyince korkmustum ama ayni zamanda yumurtalarada iyi geldiginden kullanmak zorundayiz bende pazartesi gunu doktora gidecem umarim 2 yıl sonra iyi şeyler soyler allah hepimizin yar ve yardimcisi olsun bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin