Femara ilaç için rapor çıkartan varmı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve glsn tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

13 Şubat 2009
    Konu Sahibi : glsn
  1. glsn

glsn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar doktorumun isteği ile femara diye bir ilaç kullanmaya başladım fakat fiyatı yüksek olduğu için rapor çıkartmak istiyorum. Nasıl çıkartabilirim bilgisi olan varmı ?
    Ben bahçeci kliniğine gidiyorum orası özel olduğu için ordan alamam ama umut tüp bebekten falan alabilirmiyim acaba...

2. 13 Şubat 2009
  3. ISPANAK

ISPANAK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benimde ssk raporum vardı...umutta tedavi görüyorum bende...maalesef ssk femara yı karşılamıyor bende kendim aldım...

4. 13 Şubat 2009
  5. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    glsncim , o ilaç zaten tüp bebek ilaçları arasında resmi bulunan bir ilaç değil .. normalde kanser hastalarının tedavisinde kullanılan bir ilaç. erken yumurta yetmezliği , düşük over rezervi tanısı konulmuş ve tedavilerinde 3-5 yumurtası oluşan bayanlara uygulanıyor , yumurtanın kalitesini arttırmak ve başarıyı garantilemek için .. o yüzden alternatif bir yöntem olarak düşün onu tüp bebekte , o yüzden karşılamaz devlet ..
    1 kutunun tamamını almıyorsun zaten , senin ihtiyacın olan 10 tane , onu da eczane sana 10 tane şeklinde veriyor , o kadarın parasını ödüyorsun . kutu fiyatı 213 tl , sen 70-75 tl felan ödüyorsun 10 tane için .. bulabileceğin eczaneler amerikan hast. karşısında sütsever ecz. ve umut tüp bebeğin yanındaki eczaneden bulabilirsin canım yerimseniben
    inşallah bu protokol sana ve canoya uğurlu gelir ve bebeklerinizi getirir :Saruboceq:

6. 14 Şubat 2009
  7. glsn

glsn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Anladım arkadaşlar çok teşekkürler. Eczaneden sağlık raporu ile alınabileceği söylenmişti ama nasıl olur ne şekilde ödeme yapar veya yapmaz bilemedik. Bende doktorum al deyince buradan almış bulundum 1 kutu bakalım bidahaki ayda kullanırım belki.sabah akşam 1 hafta kullanıcam şimdilik.
    İyi dileklerin için de ayrıca tşk ederim star dust inş. cnm

8. 15 Şubat 2009
  9. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Selam canim.Ben Istanbuldan yeni dondum sonuc negatif.12 sinde belli oldu.Enver Beyle konustum.Bana laporoskopi yaptirip tekrar bir kere daha dene dedi.Laporoskopiyi de nerde tedavi olacaksan orada yaptir dedi.Onlar benim femara kullanmami istemislerdi ama ben ilkin Alman Hastanesinde tedavi olacagimi dusunerek lucrin glifor vs. kullanmaya basladim son anda karar verip Umuta gittigimde Almanin basladigi lucrinle devam ettik.17 yumurta elde edildi 4. gun kondu 8 hucreli ve sonuc negatif.Laporoskopiyi baska yerde yani izmir de devlette yaptirsam acaba nasil olur.Oda bir mikro denemesi kadar var masallah.Laporoskopiyi burda devlette olup oylei gitsem acaba.Enver Bey bu adetten sonra laporoskopi yapariz bir ay sonrada mikro yapariz dedi ama.Senin laporoskopiyle mikro arasinda ne kadar dinlendirdi dr.un.Selamlar