feminart tüp bebek merkezi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve beryu tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : beryu
  1. beryu

beryu Guest

dr.aykut COŞKUN la tedaviye baslayan var mı cvp yazarsanız sevınırım

2. 17 Ağustos 2009
  3. beryu

beryu Guest

kimse yokmuuuu

4. 17 Ağustos 2009
  5. ukla

ukla Come back.. Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben sürekli hastasıyım canım sorun varsa cevaplayabilirim

6. 17 Ağustos 2009
  7. beryu

beryu Guest

ben tüp bebek tedavisine başladım nasıl bir doktor ukla sende mi tup bebek tedavısı goruyorsun

8. 17 Ağustos 2009
  9. ukla

ukla Come back.. Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Aykut Bey benim 2 yıldır dr.um tavsiye üzerine bulmuştum çok severim kendisini çok tatlı bir insan
    ben henüz tüp bebek yaptırmadım canım aşılama yaptırdık Aykut bey'e ama maalesef olmadı zaten şansımız çok azdı %6ü%15 arasında aşıdan sonra ara verelim 1 ay dedi bende yaklaşık 4 ay oldu benimki biraz uzun bir ara oldu eşimle tatile felan gittik bir de şu ramazanda çıksın diyoruz sanırım bu ay tekrar gideceğiz birde simir için aradı asistanı, çok ilgililer, ayrıca başka yerlerdende duydum Aykut beyi çok ii dr diyorlar bu arada abimin eşi (abimde dr) 2. doğumunda benim tavsiyemle aykut beye gittiler onlarda memnundu sen ne zaman başladın tüp e

10. 18 Ağustos 2009
  11. beryu

beryu Guest

gecen yıl tanıstım ben aykut beyle akıntı problemım ıcın gıdıyordum memnun kaldım agustosun 1indede tup bebek tedavısı ıcın gıttım ve basladık kısmetse bugun adet oldum persembe gunu randevu verdı yumurtalık takıbıne baslayacak sanırım inşallah olumlu sonuc alırız allahım kucagımızı bos bırakmasın

12. 21 Ağustos 2009
  13. ukla

ukla Come back.. Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Canım hadi hayırlısı olsun inşallah gönlünce olur herşey..