Ferhat erişir

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve bernayrt tarafından 20 Nisan 2010 başlatılmıştır.

20 Nisan 2010
    Konu Sahibi : bernayrt
  1. bernayrt

bernayrt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar herkese merhabalar prof. dr ferhat erişir hakkında bilgisi olan varmı yada ona estetik ameliyat yaptırmış olan ??bilmiyorumkismile

2. 2 Ocak 2011
  3. gulelban

gulelban Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    selam bende ferhat beye ameliyat düşünüyorum ama hakkında pek fazla bilgiye sahip degilim hastalarınıda görmedim eğer bilgi sahibi olan varsa paylaşsın lütfen

4. 15 Ocak 2011
  5. burun

burun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba gulelban.Ben 1 ay önce ameliyat oldum burun kemiği geniz eti sinüzit ve estetik çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim Ferhat bey'i hem hiç ağrı hissetmedim hemde gerçekten doğal bi görünüm oldu maşallah :nazar: istediğim buydu pişman olmaktan korkuyodum olmadan önce iyi bi doktor şart bence Ferhat beyle görüşmelisiniz Bakırköy Carusell in karşısında özel muayenehanesi.

6. 28 Eylül 2013
  7. Lokumaki

Lokumaki Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Merhaba bende estetik ameliyat oldum. Ağrı çekmedim. Şişlik ve morarmalar az oldu ve çok çabuk toparladım. Ancak ameliyatın başarılı olup olmadığını 6 ay sonra göreceğiz o nedenle bir şey diyemiyorum :)

8. 22 Mart 2014
  9. arial

arial Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Arkadaşlar bende Ferhat Beye ameliyat olmayı düşünüyorum fakat çok yorum göremedim hakkında burada... Bana yardımcı olabilir misiniz. Resimleriniz varsa görebilir miyim
    :KK25:

10. 20 Ağustos 2016
  11. Sentiment__

Sentiment__ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba,

Ferhat Bey'e ameliyat olmayı düşünüyorum. Hala önerir misiniz? Herhangi bir sorun yaşadınız mı, bilgi verebilirseniz çok sevinirim gerçekten. Kararsızım biraz çünkü.

Sevgilerimle,

12. 20 Ağustos 2016
  13. Sentiment__

Sentiment__ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba,

Ferhat Bey'e ameliyat olmayı düşünüyorum. Ameliyatınızın üzerinden uzun bir süre geçmiş. Önerir misiniz kendisini?