feris Burun Estetiği Ameliyatı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve feris tarafından 29 Haziran 2007 başlatılmıştır.

29 Haziran 2007
    Konu Sahibi : feris
  1. feris

feris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    93
    meraba arkadaslar, ben de 12 haziranda estetik oldum, henüz şişliklerim inmedi umarım iner yakında. bunlar en son fotograflarım

2. 29 Haziran 2007
  3. feris

feris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    93
    önden hala büyük görünüyo şiş oldugu için ama yandan daha iyi

xxxx

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Mart 2012
  4. 29 Haziran 2007
  5. feris

feris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    93
    burun ucum şu anda oldukça şiş. doktor burnun davul gibi anca bir ay sonra iner dedi :) derisi kalın oldugu için daha yavas iniyomus. daha küçülcek insallah

6. 29 Haziran 2007
  7. asya642

asya642 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    şuan fotograftan zaten şiş gibi durmuyo ama dogal olmuş dediğim gibi güle güle kullan benim bir ayım doluyo yarın agrın falan oldu mu nasıl geçti ameliyat

8. 29 Haziran 2007
  9. feris

feris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    93
    saol canım. benim hiç ağrım olmadı. majezik verdi ama baktım ağrı yok kullanmadım onu da. cok rahattım. sadece ilk gün tamponlar yüzünden, ağzımda nefes almak cok zor geldi, dilim damagım kurudu sürekli. baska da bi sıkıntım olmadı

10. 5 Temmuz 2007
  11. sedef20

sedef20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende düşünüyorum burun estetiği ama fiyatları konusunda bir bilgim yok ne kadara yaptırdın feriş.

12. 5 Temmuz 2007
  13. feris

feris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    93
    yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaslar.
    sarıpapatya, açıkçası burdaki estetik olan bayanları görünce cesaretim arttı ameliyet olmak için.
    ben ameliyat için doktor ve hastaneye toplam 2000ytl ödedim. 100-150 ytl de ilaçlar tuttu, sağlık güvencem olmadığı için ilaçlara baya verdim.

14. 20 Temmuz 2007
  15. EU1

EU1 Guest

canım merhaba ben yeni üyeyim, estetik burun ameliyatı araştırırken siteyi bulup üye oldum. burnun şiş galiba hala, buna rağmen harika valla. bende teoman doğana 1 hafta sonra ameliyat olucam nasıl bir doktor hiç duydunmu?

16. 31 Temmuz 2007
  17. dilekce ES

dilekce ES Guest

merhaba arkadaşlar,
    bende 3 sene önce burun estitiği oldum.Burnumda kemik eğriliği vardı o düzeltildi ve aynı ferişinki gibi kemer alındı.Şişliklerin tamamen inmesi 6 ay sürüyo.Burnunuzun yerine oturmasıda yaklaşık 1 sene sürüyomuş.Moralinizi bozmak istemem ama doğalı gibi olmuyo biliyomusunuz.Burnuma çok ufak bir darbe almam bile beni ağlatmaya yetiyo.Üstelik burnumun ön tarafında tekrar kemik çıktı.Yani tekrar ameliyat olmam gerekiyo.Bence sağlık açısından size bir zararı yoksa naçizane fikrim hiç bu riske girmeyin. Hepinize şimdiden geçmiş olsun...)

18. 31 Temmuz 2007
  19. feris

feris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    93
    efrezya ben Coşkun Şanverdi'ye yaptırdım. O hastaneyi filan ayarlıyo zaten. Özel hastanede oldu.
    Dilekçe es, benim bildiğim kadarıyla burun zamanla büyüyen bi organımız, ben de zamanla biraz değişme bekliyorum ama umarım tekrar ameliyat olmak zorunda kalmam