Ferro sanol kullananlar

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve sonem tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

18 Şubat 2010
    Konu Sahibi : sonem
  1. sonem

sonem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar kızım yedi kilo ama sağlık ocağındaki ebe bana ferro sanolu 9 damla damlatacaksın dedi ama nette bakıyorum bu ilaç kilo ile orantılıymış7 kilo ise 7 damla siz kaç damla damlatıyorsunuz doktara haftaya gidecez o zamana kadar böyle kullanmaya devam mı etsem ve tadı iğrenç ben portakal suyu ile birlikte veriyorum ardındanda su veriyorum siz nasıl veriyorsunuz kakasıda yemyeşil çıkıyo ve kötü kokuyo..

2. 18 Şubat 2010
  3. BaBLe

BaBLe Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bıze 9 damla dedı doktor 8800 cocuk bende armut suyu alma suyu havuc suyunun ıcıne katıyorum ıcırıyorum kabızda yapmasın dıye

4. 18 Şubat 2010
  5. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    bizim dr da sağlık ocağındakilerde 7 damla dedi çünkü kızım 7200 yani kilosu kadar

6. 18 Şubat 2010
  7. gulican

gulican Küçük Yumurtam... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım bizim dr. da kilo başı bi damla dedi. Ben hala vermeye cesaret edemedim. Malum anne sütünden başka bişiy yasak daha. Herkes de elma suyuyla falan ver diyo. Bakalım bi kaç gün sonra vermeye başlıcam ben de.
    Bu arada canım dr. portakal suyu gaz yapar diğer meyveleri ver demişti, katı gıdaya geçince. Aklında bulunsun yerimseniben

8. 18 Şubat 2010
  9. cashmir

cashmir kızım...küçük gün ışığım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    allah allah bizim ebemiz niçin 4 damla dedi bilmiyorumkismile.. benim kızımın kilosu da 7550 gr. hafta sonu doktor kontrolümüz var. bir danışayım bakalım..
    kakasının rengi değişir demişlerdi zaten sağlık ocağında.. ben ek gıdaya başlamadığım için sadece ilacı veriyorum. yüzünü buruşturuyor kuzucuğum. opuyorumnanaktan

10. 18 Şubat 2010
  11. fatxixma

fatxixma yolun yarısı kaldı Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    bizde 7,2 kg yuz 9 damla dedi 4. ayda başlanıyormuş tadı kötü elma suyuna katılabilir portakal önermem asit içeriği olduğu için 1 yaşından önce sakıncalı.ben sade verip üstüne su içiriyorum. bu arada lekesi çıkmayabilir dikkatli verin. kaka rengi değişimi çok normal.

12. 18 Şubat 2010
  13. BitterCikolatam

BitterCikolatam 乙乇リ刀乇アd& Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kilosuna göre kullanıyorum 8650kg 8 damla kullanırorum neyin içine karıştırdıysam içmedi çünkü hafiflemiyor kokusu bende şırıngayla yatırıp sıkıyorum agzına

14. 18 Şubat 2010
  15. ELALI

ELALI biriciğim, canım kızım... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim kızımda 7600gr ama sağlık ocağından 9 damla dediler...
    henüz başlamadım kullanmaya niyeyse haftabaşı başlıcam :)
    doktorunu arayıp sordum kullanayımmı diye sağlık ocakları biraz erken başlatıyolar kullanın dedi, kakasında renk değişimi ve kabızlık yapabilir dedi...

16. 18 Şubat 2010
  17. SEYMA

SEYMA Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bugün başladım 7300 kıloyuz 9 damla aç karnına dedi ama isalde yaparmış kaç gundur yapamıyorduk bugün yaptık damla sayesınde sanırım..ezcanede varmı 7 tl ye ne böle kokusu nede lekesı kalıyormuş dr sorup almak lazım bu çok iğrençççç

18. 18 Şubat 2010
  19. Ececim

Ececim kızım canım benim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biz dogdugundan beri kullanıyoruz malum premature bizde kilo basına 2 damla 6 kiloyuz 12 damla kullanıyorum o leke benim basımda damlamadıgı camasır kalmadı bn kasıga damlatıp bir anda veriyorum agzına