Ferticenter dr.tansel beye gıdıp ii sonuç alan varmı lutfen yardım edin

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve enka00 tarafından 16 Ekim 2010 başlatılmıştır.

16 Ekim 2010
    Konu Sahibi : enka00
  1. enka00

enka00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm arkadaşlar bende fertıcenterda ıkı tedavı oldum fakat sonuç negatif.ilaçlardan kaynaklı kıst oluştu 3 aydır gıtmedı buay amelıyat olucam.sızınde yorumunuzu beklıyorum doktor hakkında yardım edın lutfen

2. 16 Ekim 2010
  3. endora

endora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım ben ferticenter da ilk denememde gebe kaldım. doktorum Nuri beydi ama Tansel beyin de cok iyi bir doktor oldugunu duymustum. icin rahat etsin . isallah sonu iyi biter canım

4. 16 Ekim 2010
  5. Yaren

Yaren KÖPÜKCAN'ın aşçısı :)) Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bende orda ilk tedavime başladım şuan sonuç bekliyorum canım.benim doktorum celalettin beydi ama transferimi nuri bey yaptı tansel bey hakkında yorum yapamıcam çünkü hiç karşılaşmadım..hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

6. 17 Ekim 2010
  7. selmakibar

selmakibar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bende tüp bebek denememi ferticenterda yaptırdım ve ilk denememde gebe kaldım.Doktorum Nuri beydi ama çok memnun kaldım.Sonuçta önemli olan merkezde verilen hizmettir.Bence merkezdeki herkes çok profesyonel ve verilen hizmet çok kaliteli.Ferticentera çok teşekkür ediyorum,başarılarının devamını diliyorum.