Ferticenter'da Tüp Bebek Yaptiran Varmi?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve derence tarafından 5 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : derence
  1. derence

derence Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar şuan çok kararsızım dr'um bu merkezi önerdi ama henüz görüşmedim..Ferticenter hakkında deneyimi, bilgisi olan varsa lütfen paylaşabilirmi? Yanlış karar vermek istemiyorum

2. 5 Mayıs 2008
  3. xoxzlemkrts

xoxzlemkrts Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm ben özel doktorum aracılığığla ilk micro denememi ferticenterde yaptırdım ve ilk denememde hamile kaldım gerçi 6 haftalıkken düşürdüm ama merkezden memnun ayrıldım

4. 5 Mayıs 2008
  5. derence

derence Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Düşük yapmana üzüldüm.. İnşallah Allah tekrar nasip eder
    Benimde özel dr'umun tavsiyesi bana Nuri bey'i önerdi bakalım bir ön görüşme yapıcam inşallah bende memmun kalırım

6. 5 Mayıs 2008
  7. xoxzlemkrts

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    senin doktorun yapmayacak mı benim her şeyimi kendi doktorum yaptı ferti centerin sadece labaratuarını kullandı onun için oradaki doktorlar iyimi kötümü bilmiyorum seni yanlış yönlendirmeyeyim ama bildiğim kadarıyla nuri bey zeynep kamil tüp bebek ünitesinde çalışan doktor

8. 5 Mayıs 2008
  9. derence

derence Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yok hayır dr'um tüp bebek yapmıyor sadece merkez önerdi..Bende Şuan araştırma halindeyim fisfisfis

10. 5 Mayıs 2008
  11. xoxzlemkrts

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyi o zaman hakkında hayırlısı
    inşallah i,lk denemende muradına erip bebişini kucağına alırsın

12. 5 Mayıs 2008
  13. derence

derence Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Aminnn..Bu yolda mücade eden herkesin emekleri boşa çıkmaz İnşallah

14. 6 Mayıs 2008
  15. esrako

esrako HOSGELDİN KIZIM Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    derence selam,

nuri bey benim bir arkadasımın gebelik takibi için gittigi bir dr. bundan 4-5 sene evel kendisine gitmis arkadasım ve bana onerdi. bende muaynanesi de varmıs ama internetten ferticenter ın numarasına ulastım ve orada ilk ucretsiz tupbebek gorusmesini yaptık. benim amacım tupb ebek yaptırmak değil su an için 1oglum var 8 yasında ikinci için 10 aydır ugrasıyoruz olmuyor sag tupum tıkalı vs ne yontem izleyeim diye gorusmeye gittik nuri beye çok çok memnun kaldım kendisinden . enazından tıbbı olarak henuz bilmiyorum ama iletisim anlamında on numara bir dr. kesinlikle oneririm dr olarak ama tupbebek merkezi olarak labratuarı nasıldır vs hiç bilmiyorum. bende merak ediyorum bu dr ve merkez hakkında insanlar neler dusunuyor topik i takip edeceğim umarım orda uygulama yaptıranlar yazar.

16. 6 Mayıs 2008
  17. derence

derence Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Esrako paylaşımın için teşekkür ederima.s.
    Ben bugün gittim görüştüm söylediğin gibi iletişimi oldukça iyi.. Merkez temiz güzel bir yer ama laboratuarını görmedim (görsem ne anlardım orası ayrı:1rolleyes: ) Aklıma takılan herşeyi sordum gayet net sıkılmadan cevapladı..Bakalım tam karar verirsem ayın 19 da benim mücadelem başlıycak..İnşallah merkez hakkında bilgisi, deneyimi olan arkadaşlar paylaşımda bulunmay adevam ederler

18. 6 Mayıs 2008
  19. serbey

serbey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    derence merhaba.

ben mart ayında aşılama yaptırdım ferticenter nuri beyde tutmadı ama merkezden de doktrdan da çok memnun kaldım. şuan tedavime ara verdik ama başladığımda tekrar oraya gidicem.

ben labarotvrıda gördüm çok temiz anladığım bu sadece:))

ayrıca bu merkezde arkadaşım tüp bebek yaptırdı aynı doktrda ve şuan ikizlere hamile ilk denemde.şans birde..

allah yardımcın olsun arkadaşım...