Fettan Kayınvalide

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nareksisi tarafından 16 Aralık 2009 başlatılmıştır.

16 Aralık 2009
    Konu Sahibi : nareksisi
  1. nareksisi

nareksisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar nişanlımı cook sevıyorum ama bu kadından nefret edıyorum..konuya geceyım.
    yaza düğünüm var ama atama donemım olmadıgı için kayınvalıdenın boş bır evı var 2 ay sureyle orada oturursunuz ev duzmeye gerek yok hatta tayın cıkarsa hep oturun kıralar pahalı demiş..onun evınde oturmak 800 lırayı cebe atmaktır ama bılmıyorum..asıl sorun abısı de bu yaz evlenıyor..galıba aynı gün ıkımızı de aradan cıkarmayı düşünüyor..babama ıkısını bırden aynı anda evlendırmek gonlumden gecıyo demiş.babamdan sesını cıkarmamış..anlamamzlıga gelmiş.böyle birsey olursa dugunu son anda nasıl ıptal edıcemm Çok üzgünüm çoook

2. 16 Aralık 2009
  3. mavimavi

mavimavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    neden iptal edicen tek dügünmü olsun istiyosun yoksa eve hangimiz oturcaz diyemi düşünüyosun daha acık yazsaydın ii olurdu

4. 16 Aralık 2009
  5. nareksisi

nareksisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım o eve ılla bız gecıcez..abısı başka sehırde yasıyor cunku...kadın bır dugunde ıkı gelın istıyoo

6. 16 Aralık 2009
  7. mambaa

mambaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    son anda haberin olmaz ki boyle bir seyden? bu plan varsa cok onceden belli olmaz mi? oyleyse zaten engel olursun.

senin kayinvalide derdin daha evlenmeden baslamis. herhalde burda daha cok konunu gorecegiz:KK43:

8. 16 Aralık 2009
  9. nareksisi

nareksisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ya canım aynen öyle..ben daha önce nişanlıydım..kayınvalıdem cok tatlıydı..oglanda iş yoktu..şimdi oglan ıyı kadında iş yook...ay sıkıntı yaptım iyice..evet cok konu acılacak daha..yakın oturuyoruz sureklı bırlıkteyız..bu kadını bogsam mı falan..

10. 16 Aralık 2009
  11. ABERK

ABERK Canım zuzum Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    Bence kabul etme konuyu nişanlınla konuş daha iyi.Ayrıca bence şimdiden arayı seviyeli tut yüz bulunca tepeye çıkıyorlar kalbini kırmadan lafını esirgeme yüz göz olma ama hayallerinden de vazgeçme sana Allah'tan bolca sabırlar diliyorum

12. 16 Aralık 2009
  13. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım sana hak veriyorum.. nişanlınla konuşman gerek bu konuyu, insanın hayatında ki en önemli günü böyle aradan çıkarıvermek olur mu hiç.. sadece size özel olmalı o gün.. ev meselesiyse konuşup halledin derim..bu durumda nişanlına düşüyor sorunu halletmek. başlığın kaynanaya çok uymuş =) Allah sabır versin cnm ne diyim

14. 16 Aralık 2009
  15. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bir taşla iki kuş vuracak..

içinizden gelmiyorsa elbette gerek yok diyin madiyat falan derse düğün masraflarını takımızla öderiz deyip geçiştirin. ama her konuda iş nişanlınızda biter onunla konuşun.

16. 16 Aralık 2009
  17. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bence baban anlamamazlığa vurarak ,sesini çıkarmayarak çok kötü yapmış....çünkü kadın bir cevap alamadığı için bu olay yeniden gündeme gelecek birde siz ,kendinizi üzeceksiniz..keşke babanız kesinlikle böyle bişiyi istemediğini söylese idi uygun bir dille...ama nişanlınıza söyleyin..kayınvalidenizde size bişi derse yada babanıza ,annenize onlarda düşüncelerini sıcağı sıcağına söylesinler..sonra ,ben söyledim kızın babasına ama o zaman bişi dememişti şimdi neden istemiyor olur..boşuna olay uzamasın

18. 16 Aralık 2009
  19. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.679
    Ödül Puanları:
    163
    Fettan kayınvalide diye başlık açmışsın güzelim ama ben bir fesatlık, fettanlık göremedim. Kadın size ev vermiş, kira istememiş, belki gönlündeki bir dileği dile getirmiş ve bunu babanla paylaşmış, istemiyorsanız istemiyoruz dersiniz olur biter. Kadının kötü niyetini göremedim ben. Yaptıklarında bir art niyet yok ki.
    Kaldı ki ayak diretip ikisi aynı anda evlenecekte dememiş.
    Benim anladığım senin bu kayınvalide ile geçinmeye pek niyetin yok gibi.