Fibrozis hastalar var m aramzda

Konusu 'Onkoloji - Kanser ve Türevleri' forumundadır ve SEPTEMBER LOVE tarafından 24 Haziran 2009 başlatılmıştır.

24 Haziran 2009
    Konu Sahibi : SEPTEMBER LOVE
  1. SEPTEMBER LOVE

SEPTEMBER LOVE eylül gelini Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    ben bugun gorendım bu hastalıga sahıp oldumu ılk cok kkorktum erkek arkadasımla gıttım doktora o olmasaydı daha zor eve gelırdım herhalde eve gelınce ıyıce arastırdım korkacak bırsey yokmu sadece kontrol altında olmak gerekıyormus kı kotu huylu kıtleler cıkarsa anlasıla bılısın dıye eger sızınde bu hastalıgınız varsa bıldıklerınızı paylasın lutfen

Son düzenleme: 24 Haziran 2009
  2. 30 Haziran 2009
  3. BenLiLa

BenLiLa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    fibrokist ten bahsediyorsun sanırım canım..
    memede kötü huylu olmayan kitle..
    forumda bir çok arkadaşımızda bu dertten muzdarip..
    fakat korkma her fibrokisti olan kanser olacak diye bir şey yok!
    sen kontrol altında ol...
    geçmiş olsun...

4. 3 Temmuz 2009
  5. dudukmakarnasi

dudukmakarnasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ayy bendede var ya çok korkuyorum benimki 6 ay önce falan 4 cm di şimdi daha büyük galiba :KK43: koltuk altıma doğru gidiyor ne ilaç verdiler ne bişi dediler bişi demeden yolladılar beni kontrolede gel falan demediler ben bursada oturuyorum eğer bildiğiniz ii bi doktor varsa yardımcı olur musunuz arkadaslar.. biz araştıyoruz ama sizde yardımcı olursanız sevinirim..

6. 7 Mart 2010
  7. virgogirl

virgogirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar bende d evar fokal fibrosiz denen bırsey bende doktora gosterdım kotu degıl her 6 ayda bır gel kontrol altında tutalım dedı
    ama baska da hıb bır bılgı vermedı.. korkuyorum zamanla kotu bır hastalıga cevırırmı dıye aklım hep orda sureklı göğsümü kontrol ediyorum.aklım hep orda oldugu için psikolojk olarak da agrıyo sankiii bu konuda daha fazla bilgi sahıbı olan varsa lutfen yardımcı olunnn