Fikir Almak İstiyorum...

Konusu 'Çeyizimiz için biz neler aldık ?' forumundadır ve MervisH tarafından 2 Aralık 2008 başlatılmıştır.

2 Aralık 2008
    Konu Sahibi : MervisH
  1. MervisH

MervisH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Şimdi ewli ablalarım we kıslar ben şimdi çeyizime artık bişiler almak istorum..
    İlk tencere takımı alalım dedi annem peki size soruorum hangi markadan aldınız tencere takımlarınızı????
    Kullananlar memnun kalanlar yada memnun kalmayanlar paylaşırlarsa sewinirim..

2. 3 Aralık 2008
  3. TuRuNCu

TuRuNCu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.341
    Ödül Puanları:
    238
    canım benim çeyizime aldığım tencere setim karacadan.25 parça.Ben kampanyadayken 580 ytl ye almıştım.Şuan sitesinde fiyatı 686 olarak görünüyor.

4. 3 Aralık 2008
  5. Arsima

Arsima mamutun tavuğu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    karacanın 10 parçalık takımını aldım (10 parça kapaklarla sayıldığı için 5 tencere ediyor)

çoklu setlerden almadım çünkü kimse önermedi gereksiz şeylere para veriliyormuş
    henüz kullanmadım kısmetse hazirandan sonra kullanacağım
    teflon tenceremide 3lü aldım oda karaca

6. 3 Aralık 2008
  7. aldo

aldo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben hisardan aldım 9 parça kapakları ile birlikte 1,5 sene oldu alalı ama hala kullanamadım :KK43:( teflonlarıda tefalden aldım a.s.

8. 3 Aralık 2008
  9. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Valla ben öyle büyük evlilik setlerinden almıştım, fiyat çok uygun gelmişti ama çok da gerekli değil, yani teflon daha fazla kullanılıyor, teflonları ihtiyaç duyacağın ebatlarda tektek almanı tavsiye ederim. Setin içinde çok büyük tencereler oluyor o da yeni evli çiftler için çok da gerekli değil.... İlk etapta 2 küçük 1 ortaboy teflon ve 2 boy tava ile başlaman yeterli... Ben teflon tencerelerimi de set olarak tefalden almıştım çok uygundu fiyatı ama 4 tencere 1 tavaydı ama bitanesini anneme verdim çok büyük diye, bi tanesini de dolaba kaldırdım, o da çok büyük. Bana kaldı 2 tencere, 2 tane de sonrada cemin ufak boy tencerelerinden aldım. Gene tefalden 3 ayrı tava daha aldım(orta boy, küçük boy, krep tavası(omlet ve krep çok güzel oluyor))
    Ama karacada bazen kampanyalar oluyor tencere takımı ve çatal-bıçak takımı falan daha da uyguna gelior. Bence şimdilik takip et ve fiyat araştır, öyle bir kapanyaya denk geldiğinde alırsın, acele etme....

10. 3 Aralık 2008
  11. BenUgurBocugu

BenUgurBocugu CEYİS BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    298
    ben korkmazdan aldım 400ytl suan cok uygun ııcınde tüm parçalar var artı duduklu ve tost mak hedıye resmını koyum senın ıcın
    annem yıllardr kullandı bısey olmadı ablamlarda kullanıyo ben bıde suan senın için önerebıleceğım sey karacanın kampanyası hepsını ıyı bı fıyata alabılırsın buyuk bı yükten kurtulursunyerimseniben

12. 3 Aralık 2008
  13. burcucello

burcucello Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    karacanın ceyiz setinden aldım.. 4 cam kapaklı tencere,catal bıcak takımı,porselen 82 parca yemek takımı ve kahvaltı takımı.. ilk bunlarla baslamıstım canım 1200 muydu fiyatı hatırlayamadım.
    bu rencereleri
    bu kahvaltı takımı
    bu porselen yemek takımı
    bu da catal bıcak seti

14. 3 Aralık 2008
  15. tmzklp

tmzklp Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde tavsiyem kapaklarının üzerinde buhar çıkma deliği olanlarından al canım taşma derdin olmuyo o zaman

16. 3 Aralık 2008
  17. katrem

katrem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben hisardan bu takımı aldım ama benim teflonlarım mavi değil siyah
    ben çok memnunum hem de çok şık duruyorlar

18. 3 Aralık 2008
  19. aybuer

aybuer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benim de ilk çeyizim tencere takımıydı seneler önce almıstık bms marka.ben çok detaylı biilgiye sahip değilim açıkçası ama kullananlar çok memnun sipariş üzerine yapılıyormuş.