fikir verecek olanlar

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Benimdilemmam tarafından 19 Eylül 2008 başlatılmıştır.

19 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Benimdilemmam
  1. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    sevgili arkadaşlarım,
    sızlerden bı konuda yardım ısteyeceğim, bı ıkı haftadır kımın ne zaman gelecegı bellı olmayan,farklı salonların bulundugu, buyuk bır bınada aynı ortamda oldugum,
    birinden hoşlanmaya başladım. Aslında uzaktan bakışma şeklinde ilerliyor, ortak arkadasımız yok tanısmıyoruz. Ve ısı ıyıce zorlastıran benım , gordugum zaman bakamıyorum bıle, heyecanlanıyorum, o baktıgında , arkamızdan geldıgınde felan cesaretlendırecek bısey yapamıyorum tepkısız kalıyorum, ayrıca kendısı baya yakısıklı, arkadaslarımın dedıgıne gore cok yakısan ıkı tıpmısız. Gordugumde bıle hafıften kızarıyormusum, bugun ılk defa yalnız karsılastık o gozlerımın ıcıne ıyıce baktı ama ben 1 sn baktım kacırdım denebılır,cok utangacım :eek: bu konuda onerılerınızı beklıorum, ona nası adım attırabılırım, cunku su an gercektende ona cesaret verıcı bısey yapmıyorum , çok ılgısız ve tepkısız duruyorum, uzun zamandır ılk kez kalbım attı gıbı hıssedıyorum, bu hıss kaybetmek ıstemıyorum :KK43:

2. 19 Eylül 2008
  3. EU1

EU1 Guest

ben kuyruk sallardım,
    bak gözlerının ıcıne dik dik öle kaçırma da bak dimdik, neyse... bide kikirde, bı erkege sarkmayalı ne kdr oldu yaw, bıde dısarı cıkalım mı cnm sıkıldı fln de denk getır, mail fln atma ama sakın...

4. 19 Eylül 2008
  5. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım bız tanısmıoruz kı, ne maılı ne adı hıcbıseyı yokı bendemirmirmirmir bıde nası kıkırdıcem kısss:roflol:cocuk bu kafayı sıyırmıs dıcek-tatlicadiarzu-

6. 19 Eylül 2008
  7. EU1

EU1 Guest

:)) bakçan işte ööle böm böm,
    ben tavlamak için bööle bakarım mirmirmirmir
    ama göz kaçırma falan :eek: olmaz ki , kızarıyor olabılırsın ona bakınca,

hehe benım sevgılım calıstıgım magazaya gelıyodu, böle uzaktan görüyodum gördüğüm anda :1shok: böle oluyodum sonra kırmızı degıl mor oluyodum resmen, makyajsızsam bıle kırmızı oluyodum yane guzel oluyodu hehe işe yarıyodu :teytey:,
    ama tavlamadan önce tabı cok soguk sert katı falandım yaw,

böle hafıf tebessum ederek gülümseyerek bak bakarken süreklı de bak ama kaçırma gözlerını naniknanik hehe senın olur kızz ooo ugras bıraz, şımarıklık fln yapma dimdik bak işte :1ninca:

8. 19 Eylül 2008
  9. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım ıste ben hıc bakamıorum karsılastıgımızda felan yada baska zamanda, işte o tebessum ısını nası becercem onu dusunuorum, tebessum etmeden bıle bakamıorum dıyım sen anla :1no2: ve gercektende hoslanıorum ama bole dıe dıe elımden kaccak

10. 19 Eylül 2008
  11. EU1

EU1 Guest

e bısı dıcem sen ısmdı nası bakıyom dedın ona

böle bakıp gözlerını mı kacırıonn, haydaaa sevmıo gıbı

12. 19 Eylül 2008
  13. beachbunny

beachbunny Guest

bende çok utangaçtım..ta ki onu görene kadar.yoldan geçerken bütün kızlar dönüp bakardı,banamı bakcak diye düşünürdüm.haftalarca cesaret edemedim karşısına çıkmaya.bigün nasıl bi cesaretle gittim tanışabilirmiyiz dedim bilmiyorum,hiç bişey için geç kalmak istemedim.keşke demek istemedim...sende tüm cesaretini topla ve çık karşısına,ilerde niye yapmadım neden bi adım atmadım diye pişmanlıkla yaşamaktansa tanış onunla..

14. 19 Eylül 2008
  15. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    yanı canım sadece bı anlık bısey anca o kadar bakabıldım gerısınde ıste dedıgın gıbı cok ılgısız bı tıp cızıorum, ılgılılere kaptırınca vururum ıyıce kafamı, hanı benımkı aa yakısıklı cocukmus seklınde bı begenı deıl, ılk gordum bı kere o anda bısey oldu kalbımde ondan bole heyecanlandım felan, bu hıssı kaybetmek ıstemıorum

16. 19 Eylül 2008
  17. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım ya bu dedıgını yapamam sanırım :asigim: yanı aslında ortak bı konu olsa hanı onu sorayım dıcem ama ben takarım kafama bılıorum o nıye sormuo dıe, o nıe gelıp tanısmıo dıe, yanı ebn burda o kadar somut atmadan ona adım attıracak tavsıyelerınızı beklıorum canlarımm

18. 20 Eylül 2008
  19. beachbunny

beachbunny Guest

peki ortak arkadaşınız var mı ondan yardım istesen belki tanıştırabilir bi bahaneyle ikinizi tesadüfen arkadaşın onla konuşurken sen yanlarından geçersin mesela o sırada arkadaşın seni de tanıştırır..