fikir verin arkadaşlar

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve Rengarenk... tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Rengarenk...
  1. Rengarenk...

Rengarenk... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    İşten çıkışta pazara gittik eşimle ve eczanenin önünden geçerken test alalım dedi,yok falan dedim ben(Pzar günü almıştık test bozuktu,hiç çizgi çıkmamıştı) normalde adetim hep geç geliyodu,hap kullanmadığım zaman,geçen ay da 15 gün geç gelmişti. O yüzden hamile olmayı konduramadım kendime şaka gibi aldık ve testi yaptım sonuç;pozitifti ama inanamadım,korktum ve hazır olmadığımı düşünüyorum...Çevremdeki herkeste hamile kalman için erken çocuk olunca hayatını yaşayamazsın gibi cümleler kuruyorlardı,ben daha 1 yıllık evliyim,avukat yanında çalışıyorum ve korkuyorum...Düzeni tutturamazsam diye,çalışmakta istiyorum fikir verirseniz çok sevinicem,aklım çok karışık,doğru dürüst ifadede edemedim kusura bakmayın...

2. 9 Temmuz 2010
  3. ipek999

ipek999 kızım geliyor:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba hemserım ben de senın gıbı aydınlıyım ben de daha evlılıgımın ılk senesınde daha 10 aylık evlıyken hamıle kaldım ustelık korunuyorduk ta tabı once cok sasırdım aynı senın hıssettıklerını hıssettım hazır degılım gıbı geldı cunku o donem cıddı kadın hastalıklarım vardı zaten ıkı gun sonra da dusuk yaptım bebegımı kaybettıgıme o kadar uzuldum kı uc gunluk hamılelık bıle ona ısınmama yettı eger dogsaydı su an 2 aylık olacaktı su an bebek sahıbı olmak ıstıyoruz cunku artık rahatsızlıklarım bıttı bakalım nasıp...demem o kı bence cok sanslısın ınsan ne kadar hazır olmasada kotu bır sey olunca anlıyor degerını bence bu anın tadını cıkart ve cok sanslı oldugunu unutma sımdıden tebrık ederım...

4. 9 Temmuz 2010
  5. Rengarenk...

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    süprizzzzz
    ilgilendiğin için tşekkür ederim.benim evliliğimde bir nevi kaçarak oldu.eşim ailemle konuşmuyor hala...ben ortada bir pproblem kalmadan,hayatımı planlamayı düşünüyordum.....yaşımda 22

6. 9 Temmuz 2010
  7. ipek999

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    daha ıyı degıl mı belkı bebek ıkı aıleyıde bırlestırır

8. 9 Temmuz 2010
  9. Rengarenk...

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ne diyeyim ki,çoğu tanıdığım,daha yeni evlisin,çocuk düşünme deyip duruyorlardı,kocam çok istiyordu,korkmayada başladım,doğumdan,hamilelikten,sonrasından....
    Kaynanamlarlada anlaşamıyorum ve altlı üstlü oturuyoruz,onlarda kafamda sor işareti bırakıyor...

10. 10 Temmuz 2010
  11. ipek999

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hıc kımsenın dedıgıne bakma sen daha cok yenı oldugu ıcın olayın sokundasın hele bır kac gun gecsın bebegıne o kadar cok alısacaksın kı kaynananları hıc takma zaten gelın kaynana ıyı anlasan gormedım hıc...yasının genc olmasıda avantaj ben 27 yasındayım hep otuzuma gelmeden ıkı cocugum olsun ısterdım ama sımdılık zor gıbı gozukuyor...lutfen sıkıntı yapma hamılelegının tadını cıkart bebekler anneyı hıssedermıs...

12. 10 Temmuz 2010
  13. duruxsxah

duruxsxah Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    belkide rabbim onu sana bu sorunlarını çözmesi için gönderiyor....pozitif ol tatlım

14. 10 Temmuz 2010
  15. Rengarenk...

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim arkadaşlar....Zaten bi yandanda heyecanlıyım,sadece pozitif şeyler duymaya çok ihtiyacım var... :ecrin_bebek:

16. 10 Temmuz 2010
  17. e_pack

e_pack Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    163
    bence endişelerini yok et cnm
    seni diğer topiktende tanıyorum
    bebek bence muhteşem bişe
    ben 28 haziranda 2 yılımı doldurup 3 e girdim ve şuan 26+3 günlük hamileyim ve çok heyecanlıyız
    daha kucağıma almadık kızımızı ama herşeyimiz o oldu şimdiden
    kaynananlarıda takma etrafıda takma
    banada bebek için erken dedi çoğu kişi ama bu diyenlerinde hepsi ilk senesinde doğurmuştu
    herkesin yaşaması gereken süper duygular bunlar
    rabbim tamamına erdirsin a.s.

18. 10 Temmuz 2010
  19. Rengarenk...

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    :) hayrlı olsun cnm... şimdiden tebrik ederim.
    ınşallah herşey çok iyi olur,aslında bende istiyordum ama sorunlarımız olduğunu biliyorsundur,hayalimizdi hatta bi kaç yıldır konuşuyoduk,öyleki ismi bile belli çocuğumuzun....Ama şu başkaları yok mu!!!!!!!!!!!