fikir verin nolur hemen hamile kalsam nolur???

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve MaviEge tarafından 16 Kasım 2008 başlatılmıştır.

16 Kasım 2008
    Konu Sahibi : MaviEge
  1. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    slm arkadaşlar ben buradada bahsetmiştim bebeğimin kalbi durmuştu kürtajla aldılar 5 hafta önce.ben henüz üstümden atamadım.atmam içinde hemen bir bebek istiyorum şuan adet dönemimdeyim.doktorum ocakta hamile kal dedi.ben ikinci adeti beklemeden,ilk adetimden sonra hamile kalmaya çalışsam acaba nolur.yani çok farkedermi.eşim denizci asker ,görevlerde ben hep yalnızım.bir an önce çocuk sahibi olmak istiyorum.doktoruma tekrar gidip ocağa kadar beklemek istemediğimi söylesem inanın çok uzun geliyor.ben hemen bebeğiimi istiyorum allahım kimseye yaşatmasın hala rüyalarımda.nolur fikir verin...:çok üzgünüm:

2. 16 Kasım 2008
  3. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar bana fikir vericek kimse yok mu ya :KK43:(

4. 16 Kasım 2008
  5. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    bende daha dün sabah kürtaj olmak zorunda kaldım. yani maalesef henüz çok yeni. ama doktorum en başından en az 2 ay rahmin toparlanması için mutlaka korunmamı söyledi.
    bence beklemelisin yani. sağlık açısından..

geçmiş olsun..

6. 17 Kasım 2008
  7. Lindsay

Lindsay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok geçmıs olsun cnm. bende senın gıbı aynı bebegımın kalbı durdugu ıcın 2 hafta once kurtaj oldum. ve dr 3 ay sonra hamıle kalabılırsın demıstı. ama benım tanıdıgım bırıne dr. bı sure vermemıs ve hemen ertesı ay hamıle kalmıstı. bebek acısından bı problem olcagını sanmıyorum ama kendın ıcın toparlanman için bu sure verılıyor dıye düşünüyorum..

8. 17 Kasım 2008
  9. serdi

serdi Guest

canım bende aynı şeyleri yaşadım doktorum ilk adetten sonra kalabilirsin demişti ama ben 2 ay bekledim bence çok acele etme en azında bir kere daha adet gör ondan sonra çalışmalara başla kendine çok dikkat et büyük geçmiş olsun gerçekten çok zor bir durum seni çok iyi anlıyorum bence 1 ay daha bekle derim tekrar aynı üzüntüleri yaşamamak için sabırlı olmalıyız Rabbim bir daha yaşatmasın amin. buarada korunmayı bırakınca folik asit kullanmayı unutma canım.......

10. 17 Kasım 2008
  11. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    CADIARZU canım daha çok yeni kürtajdan sonra adet ve yumurtlama düzeninin geri kazanılması için en az 3 ay geçmesi gerekiyo
    ki bi daha hüsranla sonuçlansın istermisin
    onun için lütfen dr un sözünü dinleyerimseniben
    Allah yardımcın olsun

12. 17 Kasım 2008
  13. prettybaby

prettybaby 04.12.2009 / 11.35 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım cok gecmıs olsun senı cok ıyı anlıyorum
    yazını okurken cok duygulandım cunku bende 1 ay once bebegımın kalbı durdugu ııcın kurtaj oldum ılk bebegımdı bende toparlanmaya calısıyorum
    ama doktorunu dınle bız ıyı olalımkı saglıklı bır bebegımız olsun
    acele olacagına gec olsunn
    bır daha yasamayalım bu acıyı
    doktorum banada 3 ay dedı ben daha fazla bıle beklemeyı dusunuyorum
    cunku bu cok onemlı aceleye gelecek bısey degıl canım benım

14. 17 Kasım 2008
  15. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar haklısınız bende aynı şeyleri asla yaşamak istemiyorum ama sanki yeniden hamile kalırsam acım hafifliycek gibi.zaten çok istiyorduk bebek.biliyorum herkes istiyor.ama artık dayanamıyorum okadar acı çektikki.olmadık şeylere ağlıyorum,dayanmak çok zor rabbim kimseye vermesin.ama yaşayan bilir bu acıyı.canımı aldılar sanki.ben hemen istiyorum galiba :KK43:(

16. 17 Kasım 2008
  17. baharçelik

baharçelik çınarım içimin gülen yüzü Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende 3 kasımda aldırdım 2. kez bebeğimi çok acı birşey ama ben dr uma ne kadar beklicem dedim hiç gerek yok rahim temizken hemen tekrar deneriz dedi bi zararı olmasın dedim kesinlikle bir zararı yok dedi hemen kalabilirsin rahim temizken daha bile kolay olur hamiş kalman dedi cnm

18. 17 Kasım 2008
  19. Mister81

Mister81 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.004
    Ödül Puanları:
    198
    ben bi problem olacağını zannetmiyorum.ocak uzun bi zaman değil bekleme açısından beklesen daha iyi .ayrıca ama ha diyince olacağıda kesin değil.kendini ancak toparlayacaksan dene bence.bi arkadaşım ölü doğum yapmıştı doktor ona 6 ay dedi ama bekleyemem o kadar ölürüm acıdan dedi ve 2 ay sonra hamile kaldı çok ta tatlı bi kızı oldu