fikir verir misin

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve dersim_78 tarafından 30 Ocak 2008 başlatılmıştır.

30 Ocak 2008
    Konu Sahibi : dersim_78
  1. dersim_78

dersim_78 Guest

:uhm:uhm::uhm:arkadaşlar tüpbebek için rapor işlemden sonra çıkarılsa olmuyor mu acaba?yani cepten alsak da rapor çıkınca bağlı olduğumuz kurum bize geri ödeme yapsa olmuyor mu?(harcamaları reçeteleri ibraz ettiğimizde)yani zamandan kazanmak için galiba rapor uzun zamanda çıkıyoo

2. 30 Ocak 2008
  3. ayxixxsxxixxgxxixm

ayxixxsxxixxgxxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım benim raporum dün çıktı ama neredeyse 2 ayı buldu ümidimi bile kesmiştim artık çünkü çok inceliyorlar sen önce yaparsın sonra çıkaramassan ne olacak bide hamile kaldığını düşün rapor için bir sürü kan istiyorlar muayane oluyorsun burada çıkar.raporsuz 6 /7 milyar arası bunuda hatırlatayım sen istersen iyice bi araştır

4. 30 Ocak 2008
  5. dersim_78

dersim_78 Guest

öncelikle teşekkür ederim canım bilgi için.ama bende bi sorun yok yani sorun olan kişiyi incelemiyorlar mı?benim eşimde hiç sperm yok onun için beni de gene inceleyecekler mi.

6. 30 Ocak 2008
  7. ayxixxsxxixxgxxixm

ayxixxsxxixxgxxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    prosedür gereği eşlerin ikisindende tahlil istiyorlar bu tahlillerde hormonlar elısa testi hepatitler ve buna benzer bi çok test istiyorlar erkeklerin daha az testi var sen yinede bulunduğun şehirdeki rapor verecek hastaneyle konuş hayırlı haberlerini alırız inşallah

8. 31 Ocak 2008
  9. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    erkek infertilesinde rapor çıkması en fazla 1 ay sürüyor.rapor çıkarmadan başlama bence bir sürü test mest olcak hepsini ibraz etmek zor olur.tedaviye başladığın merkezle raporun tarihleri uyuşmalı yoksa devlet yardımı alamazsın.hemen işlemlere başlayın bence 1 aya kadar rapor alırsın.

10. 31 Ocak 2008
  11. dersim_78

dersim_78 Guest

canım mesj atacaktım sana özelden bu mesaj için kontrol panelimden açmam lazımmış

12. 31 Ocak 2008
  13. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ismimin üstüne bir kez tıkla oradan özel msj gönderebilirsin.