fikir veririmisinizzz????????

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve lara78 tarafından 17 Ekim 2008 başlatılmıştır.

17 Ekim 2008
    Konu Sahibi : lara78
  1. lara78

lara78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar biriyle tanıştım bi kaç sefer görüştük mantıken evlilik için uygun biri.(hafifdende elektriklenme var gibi :eek:) Ben belediyde çalışıyorum oda öğretmen.bana bir gün sana istanbula gidip yerleşelim dersem ne cevabın ne olur dedi.bu o zaman düşünülecek şartlara bakılacak şimdiden bişi sölemek zor dedim.
    bundan sonra bi kaç defadaha görüştük.bugün mesajında sana söleyemiyorum ama istanbul benim için vazgeçilmez sende yerim kocamın yanıdır diyemiyorsun başta açık olmakda fayda var yazmış.
    dedikleri doğru ama böle bişi için şimdiden karar vermek zor gibi geliyo yaşadığımız yerde anne ve babalarmızdan başka kimsemiz yok zaten.
    yarın ayrıntılı konuşalım dedik bakalım.Siz olsaydınız napardınızzz??????

2. 17 Ekim 2008
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.415
    Ödül Puanları:
    363
    Bilmem ki..:nazar:
    Ben eşimi anamı babamı burada bırakacak kadar çok sevmedim galiba..
    Babam asla izin vermezdi bunu biliyordum o yüzden eşim yaşadığım semte gelmeseydi ondan ayrılmayı göze almıştım ben..
    Ben hala ana-baba kuzusuyum galiba..:1hug:

4. 17 Ekim 2008
  5. yexsxil erik

yexsxil erik Kamille Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Simdiden ileriyi,evliligi düsünmek erken ama
    görüstügünüz kisi bu konuda kesin kararliysa,sizde ona göre bu iliskinin devamina dair kararinizi verin..zaten kisi kararliysa ilerde mutlaka sorun cikar....

6. 17 Ekim 2008
  7. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım belkı çok sevsem aşık olsam kabul edip istanbula giderdim...
    ama mantıken düşünecek olursam buyukte konuşmayayım ama ailemle aynı şehirde olurdum

8. 17 Ekim 2008
  9. EU1

EU1 Guest

ben senin yerinde olsam daha birkaç kere görüştüğüm, deli gibi aşık olmadığım biri için ailemi bırakıp başka 1 şehire gitmem ya da giderim diye söz veremem.
    mantık çok önemlidir evlilikte, ama fazlasıyla aşk da olmalı mutlu olabilmek için bence. a.s.

10. 17 Ekim 2008
  11. azucena

azucena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Erkeginin peşinden gidebilecek kadar,onsuz olamayacak,onun olmadıgı sehirde nefes alamayacak kadar sevmeden asla evlenmemelisin.Evlenmek icin evlenmek ileride sorunlarla karsılasıldıgında hayatı cekilmez kılar.Deli gibi sevidigin erkek icin her sorunla basedebilirsin gucunu askından alırsın ama başka turlu dag gibi buyur hersey gozunde.

12. 17 Ekim 2008
  13. gulumsee

gulumsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim esimle avlenip yurt disina geldim esimi cok seviyorum ve burda kendimi asla yanliz birakmak degil hissettirmedi bile ben zor alistim ama pisman degilim eger sende evlenilecek insan diyorsan neden olmasin??

14. 17 Ekim 2008
  15. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    sakın diyorum sakın yasakkelime
    bak ben 2 sene sonra eşimin işi nedeniyle (daha dorusu işsizliği:1closedeyes:) annemin babamın yanından 5 saat uzakda başka bir şehre taşınmak zorunda kaldım senağlama
    o kadar pişmanımki anlatamam. bir üstüne kaynanmlar 1 sokak aşağımda oturuyor -tatlicadiarzu- yokmu şöle boğma smili :nazar: o kadar kötü olduki ayda bir en aşağı 1 haftalığına izmire geliyorum. sırf gelebilmek ailemi görebilmek adına izin aldım!!! :mymeka: akılsız kafam işde yok olmaz diyecektim ama olmadı :1no2: bilseydim ne evlenirdim nede bu işe evet derdim :mymeka::kızgın:

16. 17 Ekim 2008
  17. lara78

lara78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    yarın sorcam bende zaten anne ve babanın sana ihiyacı varken burda bırakıp gidermsin diye .ikimizinde anne babası 60 yaş üzerinde ve tek çocuk olarak biz varız diğerleri burda değil.
    evlenınce hemen gideriz demiyo zaten.İlçedeyiz biz çocuğumun eğitimi falan için diyo

18. 17 Ekim 2008
  19. Ocean

Ocean Rabbime Emanetsin Efe'm Pro Üye

Beğenildi:
    334
    Ödül Puanları:
    188
    ya zaten çoğu kız evlendiği zaman ailesinden ayrılıyor..
    eğer gerçekten adamı beğendiysen,evlendiğinde mutlu olacağını düşünüyosan olumlu cevap ver..
    ailenden ayrı yaşadığını da hayal et, ona göre karar ver..