fikir

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve rose01 tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : rose01
  1. rose01

rose01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ...........................................

Son düzenleme: 24 Aralık 2011
  2. 21 Ekim 2010
  3. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    nazı gecıyo ıse he he dıyıp dınlersınız ama can buna ne kadar dayanırsa cocugunuzu krese gonderıp gondermemek kımseye kalmamısdır cocugunuzun zuerınde bu taaz kararlar vermesı yanlıs..
    laf cok ıcat yok arkadasınızda anladım kadarıyla sızı cekememem durumları da baslar en ıyısı ınceden ayar cekın araya..cocugum hasta aman getırme cocugunu kapar dıyerekden bı uzaklasabılırsınız..

4. 21 Ekim 2010
  5. cigdem_k

cigdem_k Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ister 13 ister 133 böyle arkadaşlık olmaz..karşılıklı ne veriyorsunuz birbirinize...yılları hesaplayıp değerlendirmeyin durumunuzu...hayatınızda o arkadaşınız olmazsa ne eksileceğini düşünün öyle karar verin...

6. 21 Ekim 2010
  7. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    cok fazla samımı olmayın
    saka ıle karısık
    sızın evınızle ılgılı bır laf soylerse
    tamam once benımkı kadar alında oyle konusursun canımcım dıye takıl gul gec canım
    herseye susmamak lazım

8. 21 Ekim 2010
  9. puR

puR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Görüşme!
    Mecbur değilsin onla vakit geçirmeye.
    Kaç yıllık arkadaşın olursa olsun, böyle git gide gözüne batıp sevimsizleşmesi daha kötü...

10. 21 Ekim 2010
  11. AdayAnneyim

AdayAnneyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    Bende anlamam öyle tipleri. Psikolojik sorunlu i$te özgüveni yok ba$kalarinin hayati üzerine ya$ayan zavalli.

Böylelerinden aslinda daha üstünsünüzdür ama onu kirmak istemez agzinin payini veremezsiniz sonrada i$ i$ten geçer ya ben neden ona $unu $unu demedim dersiniz.

Aslinda demek lazim. Bir yerde durmasi gerekiyor.
    Kolay gelsin vallahi zor durum.

Ili$kiyi kesmek istiyorsaniz bi gün otur kar$ina al açik açik konu$ yüzüne vur. De ki: bak biz 13 yillik arkada$iz birbirimizi çok iyi taniyoruz ama maalesef ben sende son zamanlarda anlamadigim bir$eyler görüyorum. Cok farkli davraniyorsun? Söyledigin gerçegi yansitmiyor felan. Mesela geçenlerde bana $unu bunu dedin. Ne gerek vardi. Ben sana o an $u cevabi verseydim bana kirilcak bozulcaktin oracikta kalcaktin. Hatta bi de $unu dedin, hatta bak bunu da dedin, aha bunu da dedin, dedin dedin.. Ne kadar akliniza ne gelirse soyleyin.
    Bunlara benim elbet verecegim cveap vardi ama vermedim sirf 13 yillik arkada$i üzmeyim diye ama iyi degilsin. Sorunlarin felan mi var senin? De geç gitsin.

Ya ne demek istiyosun felan filan derse. Ver agzinin payini. uzakla$ir bi daha gelmez.

Bazi insanlari böyle hayatinizdan çikarabiliyorsunuz çünki o yüzden böyle deyin dedim. Ne kadar kirici da olsa yapcaz napalim onlar o dilden anliyorlar. Insanlik yaramaz bazi insanlara.

12. 21 Ekim 2010
  13. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    altını kırmızı ile çizdiğim cümlenizi hiç beğenmedim. maddi durum özelidir. maddi durumu olmayan insana ''vasat durumda da olsa katlanıyordum, eh işte'' şeklinde düşünülmezde yansıtılmazda.

geçmişte de şuan da sizin yanınızda eziliyor ki yanınızda böyle davranıyor. bence arkadaslığınızı çok fazla sürdürmeyin o da daha fazla üzülüp yalana başvurmasın psikolojisi de bozulmasın.
    sizin 165 m2 lik evinize içlenerek bende 200 m2 alıcam demiş olabilir. ben olsam inşallah canım daha iyileri senin olsun. deyip üzerine gitmem.
    aman canım nasıl alacaksın havasına girmem!
    son model alacakmış istiyormuş heesi var.ne güzel inşallah güzel olur beni de gezdirirsin diyin. ne olacak.

arkadasınız mutsuz ve iyice komplekse girmiş daha fazla üzmeyin uzak durun diyorum.

14. 21 Ekim 2010
  15. __TanRIcA__

__TanRIcA__ AfroDİt Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    eğer bu cümleleri buraya sarfedebiliyosangamyoncuiremsu
    beyninde böyle bir kıyaslama oldu ise(kimseyi beğenmiyo,entel dantel vs..)
    ve kaç senelik arkadaşın hakkında böyle şeyler düşünebiliyorsan
    bu saatten sonra sizin arkadaşlığınızdan ne köy oluuur,nede kasaba:kahve:
    en güzeli kalpler kırılmadan bu dostluğa veda etmekboshayallersmile

Son düzenleme: 21 Ekim 2010
  16. 21 Ekim 2010
  17. hcs

hcs Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sonradan görme diee bölelerinee deniyodu sanırım...:nazar:

18. 21 Ekim 2010
  19. rose01

rose01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayır canım o cümleden kastım bekarken durumları yoktu evlenince durumu iyi ve sonradan görme oldu yani