Fikirleriniz işe yarıyor kızlar sağolun...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve xixlgxixnxixm tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Aralık 2008
    Konu Sahibi : xixlgxixnxixm
  1. xixlgxixnxixm

xixlgxixnxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,

aldatılma konumun üzerine yapmış olduğunuz yorumlarınızı inanın 2-3 kere üstüste okudum.Böyle durumlarda anladım ki insanıın dışardan yoruma çok ihtiyacı oluyormu.Çünkü bildiğini bile bilmiyormuş gibi oluyormuşsun.
    Bende değerli fikilerinizin tamamını olmasada bir kısmını uygulamaya başladım..İŞe yaramaya başladı gibi.İ nşallah eşim bu sefer rol yapmıyordur ve o kadınla gerçekten tüm ilişkisini kesmiştir.Myle diyo ve bu konuda ısrar ediyo.ben aramıyorum sormuyorum o kadınla ilgili bişey sormuyorum.Ne yaptığını nereye gittiğini de sormamaya çalışıyorum.Kendiliğinden bişeyler anlatma ihityacı duyup kendi anlatıyo.
    Fakat birde seyahat gittiği günlerde bunu uygulatabilsem süper olcak ama o kadının orda olduğunu bile bile içi rahat etmiyo.Haftanın 2 günü yatılı gidiyo_O günlerde özellikle akşam 7 den sonra içim çok huzursuz oluyo içim içimi yiyo.BU da geçcekmi kızlar daha olay ortaya çıkalı 6 hafta oldu.Ancak mı geçer.Neyse bu kadarını bile şükür...saolun kızlar

2. 1 Aralık 2008
  3. BenLiLa

BenLiLa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    önceki konu neydi canım?
    bi özet geçsen!

4. 1 Aralık 2008
  5. BEBS

BEBS Guest

sevindim cnm.ne kadar merak etsende bazı şeyleri kendini tutman iyi olmuş.ama gizli gizli hallerini tavırlarını izle.kötü bir tecrübe yaşadın.bu seni hayatın acı gerçekleriyle yüz yüze getirdi.sen ilkde değilsin çoğumuzun başından geçti bu lanet durum.ama evliliğin ve eşin senin için değerliyse tekrarlamaması halinde,tüm olanları unutmuş gibi davranmak en mantıklısı.huzurlu mutlu günleriniz olsun hep.a.s.

6. 1 Aralık 2008
  7. çilekli reçel

çilekli reçel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yazdıklarını okumuştum canım..inşallah o kız okulu bitirip gider biran önce sende kurtulursun....umarım herşey istedğin gibi yoluna girer

8. 1 Aralık 2008
  9. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    canım önceki konunu bilmiyorum sanırım ben görmedim. ama ne güzel sana burdaki arkadaşlarımın yardımı dokunduysa ben de çok sevindim. umarım çok çabuk geçer ve aşk dlu günlerinize dönersiniz

10. 1 Aralık 2008
  11. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya işin gerçekten zor ama şöyle düşün sen sadece kocanın çapkınlığını yakalayabilen mutsuz bir azınlıksın.nice adamlar var ki saman altından seller götürüyor ve de hiçbirini birbirine bulaştırmıyor.....

tabi bu bir teselli olamaz ama eminim eşin bu ilişki öğrenilince bir karar vermek durumunda kalmıştır ve bu da yüzde doksandokuz çocuğunun annesi olur...yani sen.. diğeri zaten geçici bir hevestir ve çoktan hevesi geçmiş aklı başına gelmiştir umarım....

12. 1 Aralık 2008
  13. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım tavsiyelerimizi uyguladığına sevindim....
    daha olay yeni olmuş...bu yüzden hemen silmemen normal...
    inşallah mutlu olursunuz
    .....

14. 1 Aralık 2008
  15. duruvenehir

duruvenehir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçecek canım hepsi geçecek hiç üzme kendini,sen yeter ki ararlı ve güçlü olmaya devam et,herşey geçecek ...

birşeylerin azda olsa yoluna girmesine ve herşeyden önce kendini daha iyi hissetmene sevindim...

arayıp sormamaya üstüne düşmemeye devam et ama gizliden gizliye de gözün üstünde olsun..

sanırım oda sendeki değişikliğin farkında ki baksana kendiliğinden anlatmaya başlamış..

inşallah herşey çok daha iyi olur seni ve kızını kocaman öpüyorum...:))

16. 2 Aralık 2008
  17. BenLiLa

BenLiLa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    ya kızlar konu neydi?
    hala bi cevap yokmu?

18. 3 Aralık 2008
  19. Princess

Princess Guest

canım önceki konunu tekrar okuyacağım şu an hatırlayamadım.
    ama demişsin ya bu da geçecek mi diye..
    ben de bugünlerde bu da geçer mi diye çok söylüyorum kendime..
    sen bunu yazınca herkesin kendine göre derdi var dedim içimden..
    ve dışarıdan bakan bir göz olarak söylüyorum bu da geçicek..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.