fikirleriniz önemli

Konusu 'Bilim ve Teknik' forumundadır ve merguana tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

13 Ekim 2010
    Konu Sahibi : merguana
  1. merguana

merguana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar desteğe ihtiyacım var.telefon alacağım.dokunmatik istiyorum.bazı kişilerden dokunmatik bozulur gibi sözler duydum.alıyım mı almıyımmı sizce yani normal tuşmu alayım dokunmatikmi.sizin teller iyise yardım edin nolur!!!bilmiyorumkismile

2. 14 Ekim 2010
  3. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    babamin telefonu dokunmatik .. 2 kez tamire gitti..
    bence hic kullanisli degil, ben sevmiyorum o tarz telefonlari.
    etrafimdanda cok duydum bozuldugunu.

4. 15 Ekim 2010
  5. Masalimgercekoldu

Masalimgercekoldu Kızım, en büyük şansım Üye

Beğenildi:
    6.258
    Ödül Puanları:
    238
    Ben bir senedir kullanıyorum, genelde elektronik bir sakarlığım var.İlk üç gün ya suya düşürürüm ya yatağın kenarından düşer yani anlayacağınız bir şekilde kısa sürede başını yerim.Ama maşallah bir senedir dokunmatik telefonumla mutlu, mesut kazasız geçiniyoruz. :nazar:
    Ben memnunum, tuş kilidi falan kenarda yani diğer telefonlar gibi kendi kendini açıp sapıtmıyor elalemi arayarak,tuşlarının kopmai düşme derdi yok, aralarına pislik girmiyor, görüntü olarak daha güzel , kısaca ben memnunum.

P.S: Bir tek bankaları falan aradığımda, kart numaranızı falan giriniz diyorlar ya, tuş takımı olmadığından bir onu giremiyorum ohaoldumsmile .Ben de aramam gerektiğinde evden bankayı arıyorum delikafadulden

6. 25 Ekim 2010
  7. Funyy

Funyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm telefonun sanırım samsung bankaları aradıında sağdaki tuşa basılı tutarsan eğer kilit açılır ve ordan tuşlar seçeneğini seçersen tuş takımına girebilirsiinnnn alkisalkisalkis

8. 25 Ekim 2010
  9. Funyy

Funyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende dokunmatik kullanıorum ve çok memnunuumm ( samsung s8500 wave ) tavsiye edrim çok kullanışlı

10. 25 Ekim 2010
  11. merguana

merguana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    ben dokunmatik istiyorum ama . samsung alma falan diyor çevremdekiler.kararsız kaldım bakalım :KK43:

Son düzenleme: 25 Ekim 2010
  12. 25 Ekim 2010
  13. girdapp

girdapp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende samsung dokunmatik kullanıorum.nerelerden düştü başına heler geldi hala taş gibi :)
    kesinlikle tavsiye ederim.

14. 26 Ekim 2010
  15. Funyy

Funyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    önceden bende öle düşünürdüm ama ilk önce küçük beyaz olan samsunglardan aldım dokunmatikti oda ondanda çok memnundum kardeşime verdim onu şimdi de samsung wave aldım inanılmaz memnunum cnm görüntüsü görüntü kalitesi donunmatik hassasiyeti çok iyi 5megapiksel,2gb hafızası var,hd kaliteli görüntüsü,blueray film bile seredebiliosun,3boyutlu resimleri gerçekten sinemadakiler gibi görebiliosun nerdeese çıplak gözle görüntü harika ben zaten görüntüsüne tav oldum ama çok güsel özellikleri war telefonun.ben aldım çalıştıım yerdeki herkes hayran telefona onlarda almak istiolar benden bukadar cnm :)