Fikirleriniz ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve SalvaMea tarafından 7 Şubat 2009 başlatılmıştır.

7 Şubat 2009
    Konu Sahibi : SalvaMea
  1. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bir arkadaşım sevgilisinin telefonunu karıştırıyor..
    mesaj kısmında 4 yıl önce gelen bazı mesajlar görüyor (eski sevgilisinden gelmiş)
    sorduğunda "hatırası var" diye geçiştiriyor ama arkadaşım unutamadığı bazı şeyler olduğundan şüpheleniyor..

sizin başınıza böyle birşey gelse ne düşünürsünüz?
    böyle bir durum ayrılık nedeni olabilirmi ?

2. 7 Şubat 2009
  3. necsel

necsel Canım oglusumm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence eskı sevgılı hala unutulmamıs

4. 7 Şubat 2009
  5. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    yanı 4 yıl gectıgı halde mesajları sılmemesı ....ya unutamadı yada gercekten cok sevdı...
    belkıde hatıra olarak saklıyor....ama telefonunda saklıyacagı yerde bır yere yazsa gunluk gıbı .orda kalsa daha uygun olur..ınsanın aklı karısır ...fakat ayrılık sebebıde olmamalı...

kıza davranısı sevgısı ılgısı nasıl ...bılemem ........sevıyor ve sevılıyorsa cokta...
    ınce dusunmesın bence...

ayrıca bır baskasının telefonu karıstırmamak gerekıyor....bazen merak ınsanı mutsuzda edıyor....

6. 7 Şubat 2009
  7. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çok haklısın canım..telefonu karıştırmak ayrı bir saygısızlık,mesajların hala orda olmasıda ayrı bir saygısızlık bence.. fazla eşelememek lazım herşeyi yoksa işin içinden çıkılmıyor :)

8. 7 Şubat 2009
  9. akasya26

akasya26 Guest

erkek arkadaşımın telefonunu izinli-izinsiz kurcalamamam gerektiğini,,
    bakınırsam da eğer, sorgulama hakkımın olmadığını.. düşünürdüm sanırım...
    ve zaten, hatırası var diyorsa hatırası vardır.. unutamamış olabilir...
    ne olabileceğini yalnızca ve yalnızca bahsi geçen erkek arkadaş bilebilir,, bunun dışında ki tüm herşey ihtimalden ibarettir...

10. 7 Şubat 2009
  11. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    cnm ne kadar etkiliki 4 senelik msj i sakliyor ben olsam terk-i diyar ederdim. hatıramış pufssss yerim onun hatırasını :kızgın:

12. 7 Şubat 2009
  13. dejav

dejav Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence unutamadığındanda olabilir ama olmayabilirde. yani peşin hüküm vermemek lazım. çünkü bende mesela kaç yıl önceki eski erk. arklırmdan gelen bikaç mesajı silmedim.bir nedenide yok yani belki hatıra kalsın diye de silmemiş olabilir. çoğu insan eski sevgilisinin resmini mektubunu vs. saklar anı olarak, halbuki aşık olduğu insan şu andaki sevgilisidir. yani çokta önemli değil bence. çocuk iyi niyetiyle silmemişte olabilir.

14. 7 Şubat 2009
  15. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    ne hatırası canım yerim onun hatırasını belliki unutamamış.mesela ben unuttuğum umursamadığım kişinin mesajlarını ne diye telefonumda saklıyımki.hayatımdaki insana saygısızlıktır bu ilk önce.çıkarken eşimde böyle bişey yakalasaydım.ne telefon kalırdı ne kendisi

16. 7 Şubat 2009
  17. mavis87

mavis87 Tek sevdam vatanim... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Sevgilisi olmayan kisi isterse saklayabilir bence ama yeni bir birlikteligi olan kisinin 4 sene önce olan sevgilisinden gelen mesajlari saklamasi bence yanlis.
    Ben cok süpheci oldugum icin hala unutamamis diye düsünüp ayrilirdim kötükedihüso

18. 7 Şubat 2009
  19. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Obaaaa (ma dermişim kaydirigubbakcemile3) çok saçma oldu öhöm öhöm kestim kaydirigubbakcemile3

4 sene ne demek yaaa ne kadar uzun süre saklamış.Garip,Normal değil!! Ben saklarsam sevgilim anlayışla karşılar mı? Karşılamaz.O zaman benden de anlayış beklemesin.Ayrılırdım..Demek ki hala ona ait bişiler olsun istiyor hayatında.kötükedihüso