Fikirlerinize çok ihtiyacım var...yoksa çıldıracam.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve havvayasmin tarafından 5 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : havvayasmin
  1. havvayasmin

havvayasmin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar 1 senelik evliyim , ve 8 aylık hamileyim fakat benim kocam neden böyle , anlamıyorum ... hala arkadaşlarını unutamadı hamileyim ama eve haftada 3 kez -2 kez geç gelir, tek hamile senmisin diyor , aileme karşı çok saygısız , ablamlar gelecek diyorum gelemez kovarım onları diyor bana...bol bol para yiyor bende çalışıyorum beni para makinesi gibi görüyor ... çocuk umrunda bile değil beraber hiç bir yere gitmeyiz , o tek ben tek giderim ... bana hayatı zindan edecek bir konu muhakkak bulur , o kadar çok ağladım ki 1 sene boyunca hemen hemen hergün... boşansam bi dert boşanmasam bi dert ne yapmalıym sizce.... neden böyle davranıyor artık aklım almıyor...

2. 5 Ağustos 2009
  3. moody43

moody43 Guest

insan bu hayata birkere geliyor neden zehir olsunki hayatın çalışıyomuşsunda bence boşan çocuk diyeceksin ama bakalım ilerde çocuğun onunla boşanmadığın için seni taktir edecekmi eminimki o da böyle bi baba istemeyecek.çocuğumu babasız büyütmeyeyim diyosun heralde böyle babası olacağna hiç olmasın.

4. 5 Ağustos 2009
  5. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl olsa hamilesin ondan ayrılmazsın diye düşünüyordur...
    kimsenin vazgeçilmez olmadığını kendisine hissettirebilirsen, onunla konuşursan bazı şeyleri düzeltebilirsin
    hamileliğin verdiği hassaslıkların da olabilir
    doğumunu bir yap da sonra düşünürsün, şimdi bunlarla canını sıkma bence
    sadece düşüncelerini kırıldığın olayları kendisine söyle...

6. 5 Ağustos 2009
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
  8. 5 Ağustos 2009
  9. farbetter

farbetter Canımın İçi.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm normalde yuva bozulmasın falan denir ama öyle durumlar varki insanın gelip oraya boşayasıveriyor ya..nefret ediyorum sorumsuz erkeklerden..karnı burnunda bi kadın üzülürmü ya...

neyse bi an hiddetlendim kusura bakma..benm babamda böyleydide boşandılar ama..kendine güven güçlü kal..ezdirme kendini...kendiside allahından bulsun..

wallahi herkes yumurtayı döller...önemli olan baba olabilmek..onuda beceremeyecekse....

10. 5 Ağustos 2009
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Boşanırsanız olası dertlerden bahsederseniz daha sağlıklı yorumlar yapardık..sengözlerimebaksanab

12. 5 Ağustos 2009
  13. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    eşiniz hep mi böyleydi, yoksa hamilelik döneminizde mi değişti?

ablamları kovar diyorsunuz.. ablanızla arasında kötü bir durum mu geçti? ne oldu?

biraz daha açsanız daha yardımcı olurduk..

14. 5 Ağustos 2009
  15. EU2

EU2 Guest

hem hamilesin hem çalışıyormusun?o eşin olcak adamda bi güzel buna ses çıkarmadan paranımı yiyor!?yoksa benmi yanlış anladım..yanlışsam düzeltin..
    eve ablanızın ve yakınlarınızın gelmeside yasak,beğendiği gibi konuşuyo,davranıyo,kendi istediği gibi gezip tozuyo..
    valla alkışlamak lazım alkisalkisalkisdevam etsin sizi üzmeye...
    şu an sadece çocuğuna odaklan,çocuk olsun,bakalım neler olucak..zaten hamilesin,kendini üzmemeye çalış..

16. 5 Ağustos 2009
  17. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    zaten evlendikden sonrada bu arkadaş manyaklığını sürdürmelerini anlayamıyorum.
    keşke bekleseydinbirazdaha bebiş için :umursamaz:

18. 5 Ağustos 2009
  19. havvayasmin

havvayasmin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ablamlarla arasında hiç birşey yok hatta ablam çok ii biridir ve ona çok ii davranır... neden böyle davranıyor anlamıyorum , zaten ailemden kimseye asla gitmez ... anneme babama kardeşlerimle ilğili sürekli onları eleştirir ve bazen ağır sözler bile söyler , garip bi insan çözemedim onu...hamile kalmak istemedim ama oldu eşim aldıralım dedi ama ben aldırmam asla bir cana kıyamam , o benim evladım allahın verdiği canı alamam.. evet ben hem çalışıyorum , hem hamileyim hem evde yemeğini ütüsünü eksik etmem ve en son bana bağırıp çağırmasındaki sebep de çamışırları tam beyaz olmamış ... çamaşır suyu kullanamadığımı belki zararı olur diye dedim.. ve eşimdeki cevap iyki hamile olmuş dedi ... neler saydı neler... sanki hiç vicdanı yokmuş gibi geliyor bana ....allah korkusuda tabi... bunlar daha ufak tefek hataları... bileziklerimi bozdurdum kredi çektim bekarlık kart borçlarını ödedim sesim çıkmadı hatta dedim olur böyle hatalar .. ben iylik yaptıkca o daha bi kötü oluyor.. illa dırdırmı yapmam lazım kafasına kalkmam lazım... ne yapayım bilmiyorum...