fikirlerinize çok ihtiyacım var

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve xinya tarafından 31 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : xinya
  1. xinya

xinya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşimle 5 yıl tanıştık ve benim kadınsal yumurtalıklarımda çikolata kisti olması ve yumurtalıklarımı yavaş yavaş kaybetmeme neden olsan kistlerim olduğu için doktorum evlenmemi önerdi bende kısırlık korkusundan eşimde nişanlıydık o zamanlar evlilik tarihini öne çekmek durumunda kaldık ve kendimizi toparlayana kadar benim annemin yanında oturmaya karar verdik şimdi 5 aylık evliyim bayanlar ve sorunum şu çalışıyorum özel bir şirkette muhasebeciyim ve aileme bakıyorum maaşımda yalnız artık eşim buna katlanamıyor artık maaşımı eve vermemi ve ayrı bir eve çıkmak istiyor çok haklı kızlar bişey diyemiyorum sonuçta ben isterim eşimde ayrı bir yuvam olsun düzenimi oturtmak yalnız aileme karşıda bişey diyemiyorum yani desem kendimi çeksem biliyorumki yapacak başka birşeyi yok aslında var kardeşim var ama iş bulamıyor o yüzdende ben kalıyorum ortada artık eşim herhalde öyle tahmin ediyorum çok sıkıldığından olsa gerek bana karşı iilgisi aşırı azaldı eve gelip yemeğini yiyip yatana kadar bilgisayar başında oyun oynuyor benimle yaptığı sohbet ütü yaptınmı çamaşır yıkadınmı vs vs ben zaten çok bunaldım çözüm bulamıyorum kaldım arada birde bu ilgisizlik beni iyice çıkmaza soktu daha 5 aylık evliyim benim şu an canım cicim dönemlerimi yaşamam gereken yerde oturup ağlayabiliyorum herkesi idare etmekten öyle çok sıkıldımki bide şöyle bir sorun var tabi ayrı eve çıktığımızda şayet kendi ailesininde durumu pek iyi olmadığından dolayı yanına almak istiyor beraber yaşamak tabi ama bunuda açıkcası ben istemiyorum nankör olarak görebilirsiniz beni ama ben artık eşimde yalnız bir hayat kurmak istiyorum bunları eşime söylediğimde oturup konuştuğumda bana sen nönkörsün o zaman sende maaşını verme yardım etme diyor ben çok bunaldım kızlar dayanamıyorum artık nolur sizden bir fikir bir çare belki aklıma gelmeyen bir yol vardır güzellikle kimsenin kalbini kırmadan çözebilceğim bir yol:KK43:

2. 31 Ağustos 2010
  3. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Ya bir şekilde ayrı eve cıkın.

Eşin iç güveysi olmus haklı yedirememekte.

Kadınlar eşlerin ailesiyle yasayamıyor adam nasıl yaşasın.

4. 31 Ağustos 2010
  5. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    off ne zor bir durum başkabir eve çıkmakta kurtuluş görünmüyor ozamanda onun ailesi gelecek bence ayrı eve çıkın ailelere az miktarda para yardımı yapın.olmazki böyle kimsenin gönlünü yapamassınız.kaç evi birden idare ediceksiniz

6. 31 Ağustos 2010
  7. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    yanii evet zor bir durum ama ondan yapmasını istemediğin şeyi şuan sen yapıyorsun ve farkındasın durumu..madem yalnız bir hayt düşünüyorsunuz,şartlar eşit olmalı...ailelerinizi bir kenara tabi atamazsınız bilirim geçim zorluğu kötüdür ama sizin artık kendi aile hayatınız var...yani önemli bir karar vermen gerekiyor ikiniz için...

8. 31 Ağustos 2010
  9. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    266
    Ödül Puanları:
    213
    ailesine yardım eden erkeklere nasıl tepkili davranıyosak
    evlendikten sonra sorumlulukların kendi ailesi olduğunu savunuyosak
    aynı durum burda da geçerli benim içi
    eşin çok haklı keşke baştan ne yapıp edip sınırları çizip ayrı eve çıksaydınız
    üstelik anlamadığım sen kendi ailenle kalıyosun yani eşin iç güveysi ama ne kadar tasvip etmesem de eşinin kendi ailesini yanına almasına karşısın
    bu hakkı sen doğurdun eşine farkında mısın?
    böyle bi talebinin olması normal.
    iş sen de bitiyo orta yolu sen bulmalısın..

10. 31 Ağustos 2010
  11. xinya

xinya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısınız etrafımda o kadar kalbini kırmadan orta yolu bulmam gereken kişiler varki artık nereden başlayacağımı biliyorum eşimle aramız iyice açıldı artık ne yana gidicem gerçekten bilmiyorum napsam kiminle konuşsam ne desem ne yapsam eve çıksam ailesi gelicek benim ailem geçinemicek kendi aileme çözüm bulmam lazım sonra eşimin ailesine çözüm bulmam lazımki sonra rahat bir nefes alim ama çözüm çıkış yolu hiç bişey bulamıyorum bütün gün aklma sorunlar çözüm arayıp duruyorum tabi artık eşimde tavır yapıyor tek başımda kaldım bir anda anlayacağınız

12. 31 Ağustos 2010
  13. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    266
    Ödül Puanları:
    213
    herkesi aynı anda memnun edemezsin
    birini tercih etmen diğerinden vazgeçmen anlamına gelicek
    evliliğini çıkmaza sokarsın böylece
    annen baban çalışamıyacak durumda mı
    her insanın yapabileceği iş mutlaka vardır

14. 31 Ağustos 2010
  15. Brownim

Brownim şükürler olsun rabbim bizi korusun :) Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    153
    Öncelikle geçmiş olsun canım,
    ne diyeceğimi bilemiyorum
    bildiğim tek sey önceliğinin kendi yuvan olması ..
    sen nekadar herkesi hoş tutmaya çalışsanda hosnut olmayan mutlaka çıkacaktır.
    önce kendini düşün

16. 31 Ağustos 2010
  17. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    eşinle anlaşma yapın kiraya çıkın hemen ve ikinizde aileleriniz olmadan yalnız yaşayın
    ama bana öyle gelioki siz ayrı eve çıktığınız anda onun ailesi yanınıza gelicek
    o yüsden bu meseleyi adamakıllı konuşun kesin karar alın gelmiceklerine dair

18. 1 Eylül 2010
  19. ad3s

ad3s Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bence öncelikle kardeşine bir iş bulmak için çabalamalısın. senin sağladığın yaararı o sağlamış olur ailene, vbu sorunu sadece bu şekilde çözebilirsin. Aslında bana göe bir erkkek içgüveysi geliyorsa çok şeyi kabul etmiştir olmalıdır.. Eşinin senin ailenle arası nasıl we tabi seninde onun ailesiyle.. ? Bence sen kardeşine bir iş bul, Eşinle ayrı bir eve çık, onun ailesinide bir süre dahi olsa kabul etmelisin. Sonuçta onlarda artık senin ailen bir yerde.. Birde eşinindemi ailesinin gçimi yok neden sizin yanınıza taşınacaklar?