Fikirlerinize ihtiyacım var hemde hemen..şimdi...!!

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve EU1 tarafından 12 Ocak 2009 başlatılmıştır.

12 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Kızlar 14 şubatta nişanım var Allahın izniyle..çok heyecanlıyım ve panik halindeyim...sözle nişanı birlikte yapcaz.erkek tarafı farklı bir ilden gelcek...sözle nişan nasıl birlikte olcak..ailede ilk nişanlanacak olan benim...herşey güzel olsun istiyorum..evde yakın akrabalarımızın katılımıyla sade bişey olcak..erkek tarafı bir gece bizde kalcak...lütfen bana fikir verin bu konuda...mesela ilk geldiklerinde isteme olur söz takılır..2.günde nişanmı yapılır...o arada da alyanslarmı alınır...
    yorumlarınızı bekliyorum....çok az kaldı....:KK43:( hem ben ne giycem..saçımı nasıl yaptırcam:))) gördüğünüzgibi heyecanım dorukta .....

2. 12 Ocak 2009
  3. sahil

sahil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    umarım senin için çok çok güzel bir gece olur bu tatlı heyecanlar olucak bu kadar sıkıntısı nasıl olur orasını bende bilmiyorum hatta bnde öğrenmek istiyorum ama hayırlısı artık :KK66:
    mevlam yardımcın olsun..

4. 12 Ocak 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Insallah hersey gönlünce olur canim!!a.s

Güzel heyecanlar bunlar, tadini cikar bu günlerin, ilerde cok ararsin:nazar:

6. 12 Ocak 2009
  7. suvesabun

suvesabun Rabbim yolundan ayırma! Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence hiç birseyı kafana takma hersey gönlunce olsun ve ne kadar guzel 14 subat gıbı ozel bır gunde sozun ve nısanın olacak... mutlaka tatlı telasların olacaktır ama herseyı akısına bırak cunku en guzel gunlerın bunlar, kıymetını bıl... sımdıden mutluluklar... :1hug: a.s.

8. 12 Ocak 2009
  9. y3s3min

y3s3min Hayal Dünyası... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla benimde şubatta nişanım var ama bu kadar heyecanım yoktukaydirigubbakcemile5 bu yazdıklarını okuyunca bende heyacanlandım ya delikafadulden en güzeli herşeyin iyi geçeceğini düşün yoksa benim gibi sözde erkek tarafı gelmeden önce ağlarsın o olmamış saçım olmamış diyemirmirmirmir o yüzden herşeyin iyi geçeceğini düşün
    Allah yardımcın olsun:teselli:

10. 12 Ocak 2009
  11. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben olsam ikisini de aynı gün yapardım...aradaki o gün çok vıdı vıdı olmasın diye :)
    çok tatlı heyecanlar bunlar...Şöyle sade ama muhakkak göz alıcı bir abiye-elbise giyebilirsin...
    Allah tamamına erdirsin

12. 12 Ocak 2009
  13. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    canım öncelikle Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin
    bence hiç heyecan yapma tadını çıkar
    sonra da kardeşimin böyle olmuştu
    cuma istemeye gelindi söz kesildi tek taş takılmıştı,çok kalabalık değildi
    cumartesi de nişan oldu alyans takıldı ve diğer takılar...bu sefer daha kalabalıktı
    sözde gömlek-etek ya da pantolon giy bence ve saçını açık bırak,sade ol
    nişanda daha abiye olursun

14. 12 Ocak 2009
  15. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    allahım bir ömür boyu mutlu etsin inş. bu heyecan ve sevincin bir ömür boyu sürsün tatlım....... bir yastukta kocayın:))))

16. 12 Ocak 2009
  17. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    Ay canımm Allah utandırmasın, tamamına erdirsin inşallah.
    Bence de söz ile birlikte olsun, iki ailede de yorulmasın, bir arada çıksın gitsin işte :roflol:
    Çok abartı bir giyisi seçmene gerek yok bence, orta halli ama güzel bir kıyafet işini görür diye düşünüyorum.

18. 12 Ocak 2009
  19. parxixl

parxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin ama bencede her ikiside aynı günde olsun ve bitsin hem bir arkadaşın dediği gibi vıdı vıdı hemde gereksiz telaş olacak ayrı günlerde yapılırsa bizde kardeşime söz nişan aynı günde taktık çok da güzel oldu.Yalnız keşke kalabilecekleri başka bir yer olsa yada bir otel çok daha ii olurdu.