fikirlerinize ihtiyacım var.kafam çoooook karışık

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve neleroluyorhayatta tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : neleroluyorhayatta
  1. neleroluyorhayatta

neleroluyorhayatta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    herkese merhabaa.daha önce okuyanlar bilir.bundan 2 ay önce aşk acısı çekenler bölümünde ''şaşkınım hocama aşık oldum'' konusunu açmıştım.o günden bugüne herşey değişti,gelişti.o zaman merhaba demeye çekinir,utanırdım.şu an ise belirsizlikler kafa karışıklığı hakim.temel soru nereye doğru yol alıyoruz arkadaş mıyız neyiz biz?bilmeyenler için kısaca bahsedeyim biz ikimiz de öğretmeniz ve kpss kursunda tanıştık kendisi mat öğretmeni ve benim dersime giriyordu.ilk günlerde çelişkim onun konumuydu.biz kurs bitimi facebookda görüşmeye devam ettik.sınav öncesi telefon numaramı istedi seni merak ederim diye.2 aydır her gün facebook ve msn aracılığıyla görüşüyoruz.bu sürede 4-5 kere de buluşma teklif etti görüştük.çok iyi anlaşıyoruz hayata aynı pencereden bakıyoruz diyebilirim.bu kadar kısa süreye rağmen birbirimizi tanıma konusunda bi hayli yol katettiğimizi düşünüyorum.ama ne yapmaya çalıştığı konusunda tereddüt yaşıyorum.arkadaşı olarak mı görüyo,napıyo?kime anlatsam bu arkadaş işi değil her boş zamanını iki aydır senle değerlendiriyo diyo.her gün arıyo soruyo.hatta beni kontrol ediyo nerdesin kimlesin diye.onun da tanıdığı bir arkadaşın yanımdaysam ver onun da bi sesini duyiiim diyo :kedi: her aramasına tuhaf tuhaf bahaneler üretiyo dün akşam bi arkadaşımla görüşmemin olduğunu söyledim.aradı yine bu sefer ki bahanesi ''polislik başvuruları ne zaman '' i..((ben nerden bileceksem :)))))kendisi bir çok kere artık yeni bir hayat kurmak istediğini ama kendini garantiye almadan garanti bi işi olmadan yeni girşimlerde bulunmaya korktuğunu söyledi..şimdi de kanada planı gündemde.bana kanadaya gitmeyi teklif etti.sizce ben emin olmak için ne yapmalıyım?fikir verecek olanlara şimdiden teşekkür ederim.

2. 21 Ağustos 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    "senin derdin ne?"

diye sorup net cevap almayı dene

varsayımlarla yol alamazsın. ancak hayal aleminde yaşarsın :kahve:

4. 21 Ağustos 2010
  5. mavilimYesilim

mavilimYesilim *AşK YaKaLaSıN BiZi* Pro Üye

Beğenildi:
    2.006
    Ödül Puanları:
    238
    :) seninde aklın karışmış aynı benim gibi... ama bu senin elinde birazda sen nasıl yaklaşıyorsan oda sana öyle yaklaşır.. sen ona ilgini biraz belli edersen neler olacağını görmüş olursun... öyle aşırı değil sadece bir hareket artık adımlar sana kalmış fakında değilmisin? hangi arkadaşın seni arayıp soruyor.. onunal ilk ilgilenen sen değilmisin o seninle ilgilenmeye başlayınca neden kaçıyorsun ki?
    sen sadece resmen teklif bekliyorsun ama o sadece buluşalım mı dediği için zaten teklif etmiş sende teklifini kabul edip buluşunca bir nevi adım atmış oluyorsunuz.. yani bu pek arkadaşlık olmuyor.. sadece her iki taraf da korkuyor.. bu bir arkadaşlık olsa zedelenmese diye.. çünkü arkadaşlıktan farklı olursa eskisi gibi sohbet edemeyeceksiniz konuşamayacaksınız.... bunu kaybetmek istemiyor olabilirsiniz...

Son düzenleme: 21 Ağustos 2010
  6. 21 Ağustos 2010
  7. neleroluyorhayatta

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

çok haklısın.varsayımlar yapmaktan yoruldum zaten.netlik istiyorum artık.teşekkür ederim cevabın için.

8. 21 Ağustos 2010
  9. neleroluyorhayatta

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

canım yorumun için teşekkürler.karşılıklı ilgi gösteriyoruz birbirimize.ben kaçmıyorum yani kendimi geri çekmiş değilim.ondan gelen adıma göre ben de adım atıyorum yerinde ve dozunda.dediğin gibi şu ana kadar hiçbir arkadaşım bu kadar arayıp sormadı beni ve de ben de tıpkı senin gibi düşünüyorum.benden emin değil ve ters tepki almaktan mı korkuyo diyorum.benim gibi yüzlerce öğrenci-öğretmen arkadaşı var ama bütün vakti bana ait.akışına bırakmam gerekiyo belki biraz dahaCADIARZU

10. 21 Ağustos 2010
  11. bernamm

bernamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    bence olmaz
    erkek zaten sevse,istese daha yakın olmak için de olsa açılırdı şimdiye kadar.
    bence seninle vakit geçiriyor sadece

12. 21 Ağustos 2010
  13. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.265
    Ödül Puanları:
    238
    Aynen böyle yap bence de.
    Madem o kadar şeyi paylaşıyorsunuz böyle bir soruyu da sormaya hakkın var.

14. 21 Ağustos 2010
  15. laleebahcesi

laleebahcesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

bu da bi ihtimal tabiki ama bence bu kadar yakın olması da pek normal gelmedi bana :kedi:..erkeğin işi belli olmuyo kiiii gerçi

Son düzenleme: 21 Ağustos 2010
  16. 21 Ağustos 2010
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    bi niiyeti vrsa o kadar zamandir neden konusmuyor senden mi emin olmak istiyor acaba?
    o bu kadar ararken ederken sen ne yapiyosun mesela? sen onu ariyo musun bulusma teklifi ediyo musun? mesafeli misin sicakmisin?

18. 21 Ağustos 2010
  19. bernamm

bernamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    nesi belli olmuyormuş
    adam sevse istese neden söylemesin
    kendini kandırma bence