fikirlerinize ihtiyacım var

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve nil1299 tarafından 19 Kasım 2008 başlatılmıştır.

19 Kasım 2008
    Konu Sahibi : nil1299
  1. nil1299

nil1299 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar yardım edin fikirlerinize ihtiyacım var hamilelik döneminden beri bi kopukluk gıdıyor esimle aramızda artık dayanamıyorum son hadde geldim bunaldım cok kotuyum evde iki yabancı gibiyiz kendimi dısarı burdan uzaklara atmam lazım bursada oturuyorum izmite yada ist ailemin yanına gitmek istiyorum burda okadar yalnızımki dertlerimi paylaşcagım bi arkadasım bile yok burda herkez bana okadar yabancı onceden cok gezen biriydim cocukla tıkanıp kaldım evde artık dayanamıyorum kimseyi cekemiyorumm bi kac gunlugunede olsa uzaklasmak istiyorum evden neyse konuyu cok uzattım gene ist yada izmite gitmeyi dusunuyorum ama cesaret edemiyorum bebegimle normalde kendi arabamızla gıttıgımızde ana kucagında sesi cıkmıyordu ama simdi otobusde dururmu sizce aglarsada naparım okadar milletin icinde bide havalarda maglum hasta edermıyım bide hasta oldugunuda istemem offf ne zor anne olmakkk elim kolum baglı sankiii napim sizce

2. 19 Kasım 2008
  3. arzum23

arzum23 melihin annesi melike Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay inanmıyorum yazdıklarını okuyunca kendim yazmışım gibi hissettim.aynı durum bende de var bizde antepe yeni geldik ve kimseyi tanımıyorum çok sıkılıyorum önceden çok sosyaldim arkadaş çevrem çok genişti ama burda sadece alışveriş için çıkıyorum dışarıya.çocuk insana mutluluk verdiği gibi sıkıntıda veriyor çok bunalıyorum,bazen o ağladığında oturup ben de ağlıyorum.eşimde beni anlamıyor ne var sıkılacak diyor.ailemin yanına ben de gidemiyorum eşim olmadan aynı sorundan hadi yolda çok ağlarsa rezil bir yolculuk olursa diye ayrıca havalar da değişti artık bilmiyorum bu stres ne kadar sürer.emin ol seni çok iyi anlıyorum

4. 19 Kasım 2008
  5. bahar_kadxixr

bahar_kadxixr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bukadar olur bende aynı şeyleri düşünüyorum ama bence eşinde uzaklaşmak yerine onunla birşeyler yap bebeğin olmadan mesela ben 5 aralıkta arog sinamalara geliyor ben bebeğimi 2 saatliğine teyzeme bırakıcam eşimle biraz yanlız kalmayı planlıyoruz ama izmite veya istanbula sonra gitmeni tavsiye ederim (otobüsle zor olur diyorsunya eşin hafta sonu götürsün sizi maddi açıdan pek farkez sanırım)

6. 19 Kasım 2008
  7. lili08

lili08 BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aynen bende çok bunalıyorum bazen. Benim bırakıp gidebileceğim kimse de yok burada. Bebekten önce çalışıyordum, aşim seyahate çıktığında gidip arkadaşlarımda kalıyordum, geziyordum ama şimdi bebekle eve tıkılıp kaldım. Annemler buradayken iyiydi ama şimdi onlarda gitti. Eşim beni anlıyor Allahtan. Ben seyahate gidince sende Antalyaya ailenin yanına git diyor ama bende çok korkuyorum bebekle otobüse binmeye. Normalinde seyahati çok seviyor bebeğim, arabayla Antalyadan Ankaraya gelene kadar uyumuştu ama otobüste ya durmazsa rezil olursam diye korkuyorum. 6 aylık olsa eşimin seyahate gittiği yerlere bende gitmeyi düşünüyorum ama daha 3 ay var.

8. 19 Kasım 2008
  9. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bizde öyleydik biz çözümü şöyle bulduk eşim sabah 7 de gidiyo işe 4 buçukta evde oluyo gündüz ertuğ uyunca bende uyuyorum desem yalan olur nescafe içip uykumu kaçırıyorm çünkü başım agrıyo uyudumda.neyse eşim gelince biraz oturup uyuyo ben onu 7 8 gibi uyandrıyorm.yemekti filan hallediyorz akşam ertuğ 10 da uyuyo bizde flm izliyoruz 2 tane bazende eşim işten gelince hemen aşagı iniyorum bizi gezdiriyo.eger eşim eve gelirse inmek istemiyo ve çıkmıyoda dışarı biz konuşup böyle bir yöntem bulduk ben gündüzleride flm izliyorum bakın bu sitesüper AZBAK.COM | film izle , film seyret , online film , dizi izle, sinema , sinema izle , movie burdan izleyin kızlar izlemedim türk flmini izliyorm canımda sıkılmıyo vizyondakiler bile var inş.yazdıklarımın faydası olmuştr

10. 19 Kasım 2008
  11. lili08

lili08 BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bizde ufaklık uyuduğunda film izliyoruz eşimle haftasonları ama arabamız olmadığı için dışarı çıkamıyoruz, dolmuşlarda falan çocuğu süründüremem. Annemler buradayken ne güzel araba vardı bebeğimi alıp alışveriş merkezlerine götürüyordum. O pusette uyurken ben dolaşıyordum ama şimdi çok sıkılıyorum.

12. 19 Kasım 2008
  13. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gamzecim bizdede yok kaynanamlar burdayken bizde arabayla rahat ediyorz.ama araba yok diye çıkmamazlık yapmıyoruz migros ve diger büyük marketler yakın bize 15 dak.uzakta kanguruya koyuyorum takıyorum babasına valla geziyoz soguk olunca üzerine battaniyesi sarıyorz oldu hooooooop reyon gezmeye puset alcam ama ben gündüz kendimde çıkmak için kanguruda belim acıyo bide sütünü alırım yanıma gez gezebildigin kadar

14. 19 Kasım 2008
  15. lili08

lili08 BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben çocuğu üşütürüm diye korkuyorum Tuğbacım, bronşit oldu bir kere ya tekrarlar diye aklım çıkıyor. Nedense ben tek başıma çıkmaya pek cesaret edemiyorum puseti olmasına rağmen. Bakalım çok sıkılırsam hafta sonu taksiyle gideriz daha olmadı bir yerlere.

16. 19 Kasım 2008
  17. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım biraz tatil yapsan iyi olcakk..bende istanbuldna sıkıldımm. değişik yerlere gitmek istiyorum ankaraya gitmeyi düşünüyoruz bakalım.hamilelik doğum derken çok sıkıldık hepimizde...akşamları haftasonları eşimle çıkıyoruz geziyoruz oğluşumuzla...bende gündüz oturmalarına gidiyorum bazen..:kahve:
    oğlum biraz büyüsün babaannemiz yakın ona bıracağız...gamyoncuiremsubzide eşimle gezip tozarızz:teytey:

18. 19 Kasım 2008
  19. bebexgximveben

bebexgximveben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ooooh valla küboş ben evin içinde bile kaynanam gile bırakmıyom yanımdan hiç ayırmıyom kuzucuğumu kızlar sizde çok bunalıma girmişsinizyazıkya eşlerinize durumu anlatı ona ihtiyac duyduğunuzu belirtin valla çok şükür eşimle sürekli vakit geciriyoruz illaki dışarı çıkmak gerekmiyo siz onunla uğraşın oturup konusun valla ben hiç eşimin yanından ayrılmıyom yeter diyo bazen git başımdan(biraz gevezelik yapıyom) iki gün annem gilde kalıyom hemen arıyo canım sıkılıyo evde çocuk yokkende böyleydi sizde yapın faydasını görüceksiniz..:teytey: