Fikirlerinize ihtiyacım var...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve challenger tarafından 7 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : challenger
  1. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    merhaba.ben aklımın karıştığı bir noktada sizlerden yardım istiyorum çünkü durumun içinden çıkamıyorum.
    benim 4 yıl önceden bir üniversite gençlik sitesinden tanıştığım birisi vardı.ilişkilerimiz üzerine muhabbet ederdik ve 2 yıl bu muhabetler sürdü.hiç normalde görüşmedik ve 2 yıl sonra benım ilişkimin bitme durumuna geldiği yurtdışından geldiğim onunda yurtdışından geldiği ortak bir zamanda görüşme kararı aldık görüştük.ve direk birbirimizi görür görmez elektrik aldık.sevgili olduk 15 günde ailesinin içine soktu,tüm arkadaşlarını tanıştırdı.daha önceki geçmişini bildiğim için sürekli ondan şüphe duydum ve bir gün bir arkadaşımın lafı sonucu evde onu uyurken bırakıp çıktım.kendı evıme gıttıgımde mesaj attım ayrılmak istediğime dair.pişman oldum sonrasında kabul etmedi.kapısında sabahladım bazı akşamlar ama görüşmedi.sonrasında bir gün ortak yerde görüştük ve arkadaş olma kararı aldık.ama herkes hala benı sevdıgını söylüyordu ve bir sürü kız hayatına girebilecekken kimse hayatına girmedi 2 yıl içinde.ben eskı ilişkime devam ettim,çeşitli sorunlar yaşadım o bunlara yardımcı olmaya çalıştı çoğu kez ve erkek arkadaşım askerden geleceği zaman görüşmemizi sonlandırmak istedi benim içimde birşeyler var görüşmemiz doğru olmaz dıyerek.erkek arkadaşımdan ayrıldığım zamanda gene duydu ve hayatıma girme kararı aldı.her gün mesajlaşan,telefonda görüşen adeta adı konmamış bir ilişki yaşayan 2 kişi olduk.yaptığı konuşmalar tatile izmire gel burdakilerlede tanış,birlikte tatil yapalım.yada bir erkek lafı geçtiğinde kim o neden görüşüyorsun ben varım gibi kelimeler.ve dün akşam artık dayanamayarak biz neyiz bir karar verirmisin artık dıye söylediğimde biz arkadaşız o kadar dedi.anlamıyorum bır ınsan karşısındaki insanın bu kadar hayatının ortasına alırda aynı zamanda nasıl arkadaşız der aklım almıyor.uğraş arıyor kendisine desem çok fazla sosyal çevresi olan birisi başka birileri ile ilgilenir ve işin tuhafı benım yanımda iken ne başka kızın lafını edıyor nede ararlarsa konuşuyor sadece benımle ılgılenıyor.bu arkadaşlık mı yada ne yapmaya çalışıyor.ben nasıl hareket etmeliyim?

2. 7 Ağustos 2009
  3. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.962
    Ödül Puanları:
    238
    Yıllardır adı konmamış bir ilişki bu.... çok rahat gördüm karşınızdakinide ve ayrıca sizide... biraz yüz gözmü olunmuş ne ? nasıl olsa görüşüyoruz.. her istediğimde diyip.. adını koyamıyorsunuz... Ne hissetiğinizi ben pek anlayamadım. Duygularınız nedir ona karşı...?? Siz net olmayınca arkadaşınızda çokta dengeli davranamıyor kanımca... yani şimdilik anladığım bu... bi karışıklık sözkonusu... CADIARZU

4. 7 Ağustos 2009
  5. challenger

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    ondan hoşlanıyorum ama onun ne yapmaya çalıştığını anlayamıyorum artık.çünkü hayatımın her noktasında var ona karşı içimde birşeyler oldugunu çok iyi biliyor.artık üniversitesi bittiği için izmirde yaşıyor ama istanbula ne zaman gelse beni arıyor görüşmeye kalkıyor.hayatımdaki herşeyden ve hayatındaki herşeyden haberimiz var.sürekli mesajlaşan ve konuşan iki insanız .izmire gitmemi ordaki arkadaşları ile tanışmamı istiyor,birlikte tatil yapmamızı istiyor,kendiliğinden mesajlar atıyor,arıyor tüm bunlar sizce arkadaşlık mı?

6. 7 Ağustos 2009
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kanka dedikleri sizinki heralde:enbuyukkk:

madem bu durumdan rahatsızsın ondan uzak dur

onun seni hayatına sokmaya niyeti yok :kahve:

8. 7 Ağustos 2009
  9. _NURUM_

_NURUM_ Guest

hem öle hem böle.bu ne kararsızlık canım.senden başka kızlarlada böle olmasın.içli dışlı ol sonra arkadaşız.nası bi arkadaşlıksa.sanırım seni hayatında sewgili olarak istemio kaydirigubbakcemile

10. 7 Ağustos 2009
  11. challenger

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    peki hayatına sokmak istemeyen insan kendiliğinden mesajlar atarmı,ararmı yada kendiliğinden gelip görüşür mü? birlikte tatil yapmak ister mi?
    tüm bunları yapabileceği çevresinde çok fazla insan varken neden benim hayatımla bu kadar ilgileniyor olabilir sizce?

12. 7 Ağustos 2009
  13. _NURUM_

_NURUM_ Guest

bu dengesizlik nie ozman canım.isteyen adam biz neyiz deince arkadaşız demez.yani dememeli.nazamı çekio kendini acaba :uhm:

14. 7 Ağustos 2009
  15. challenger

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    çevresindeki herkesi benim kendi isteğimle değil o istediği için tanıştırdı ve hala tanıştırma derdinde yanı hiçbir kızla böyle değil.sadece benimle ortak arkadaşlarımız var onun arkadaş cevresınden yada benim arkadaş çevremden yabancı uyruklu öğrenci kluplerinden ve kımse ıle böyle değil diyor herkes.

16. 7 Ağustos 2009
  17. challenger

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    işte bende bu dengesizliği anlamıyorum.sen nasıl istiyorsan öyle diyor ilk sonra sorunca hayır arkadaşız x o kadar diyor ama ertesi gün gene aynı davranıyor benım ne yapmam gerekiyor.

18. 7 Ağustos 2009
  19. _NURUM_

_NURUM_ Guest

böle adı konmayan ilişkiler karmaşalar zamanla insanı yıpratıo.ne olcam ne yapcam die düşünmekten insan yoruluo.eğer hayatında gerçkten onu istiosan al karşına konuş.telde deilde yüzüne sor.neyiz biz die:uhm: