fikirlerinize ihtiyacım var

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve beriamiz tarafından 25 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : beriamiz
  1. beriamiz

beriamiz sevimli cadının annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyi geceler arkadaşlar
    eşim şehir dışında o gelmeden sacıma değişiklik yapmak istiyorum.
    görünce şaşırsın beni beğensin istiyorum yani süpriz olsun kızım doğdundan beri eskisi gibi sacıma başıma dikkat edemiyorum.:tomato:
    suan sacımın rengi siyah benim istediğim kolay kullanacağım fazla akmayan boya kızıl istiyordum. ama cok akıyor diye vazgectim gibi bana bi fikir verin nasıl bi renge boyayayım tenim buğday bu arada yüzüm yuvarlak ayrıca sac kesimimide değiştirmeyi düşünüyorum.kürek kemiklerimde sacım bu bal köpüğü renginin kulanışı kolaymı acaba nolur yardım edin tek karar veremiyorum yardım alıcağımda tek sizler varsınız:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 25 Ağustos 2009
  3. arztez

arztez Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    cnm sonbahar kızılı dıe bı renk var onu deneyebılırsın.sıyah sacın ardından ıyı bı renk olurr

4. 25 Ağustos 2009
  5. beriamiz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende onu duydum baktım bi kac sitede ama karar veremedim cok akmayan bi boya istiyorum nasıl akışı iyimidir birde ben evde kendim boyayacağım ve hangi markayı önerirsiniz.teşekkürler ilgineŞeniz

6. 25 Ağustos 2009
  7. ArmutTatlisi

ArmutTatlisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ben bi ara koleston aşk alevini kullanmıştım benim saçımda akma hiç olmuyordu daha doğrusu akıyordu ama renk kaybetmiyordu kendini ve 2 ayda bi boyuyordum kendi saç rengim siyahtı ama senin saçında akar mı bilmiyorum birazda saçla alakalı. istersen bronz kahve felan deneyebilirsin onda da kızıllık felan oluyor ya da çikolata karamel. bal köpüğüne bi anda dönüş hoş gelmeyebilir cnm ani değişiklikler hem de siyahtan bal köpüğüne riskli bence ama sana kalmış saçını da katlı kesim yapmalısın ki yüzün biraz uzun dursun cnm önlere bol bol kat verdir umarım yardımcı olmuşumdur opuyorumnanaktan

8. 25 Ağustos 2009
  9. beriamiz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok teşekür ederim fikirlerinizle bi nebze olsun kafamda bişeyler oluşmaya başladı .
    sonbahar kızlı yeva aşk alevini düşünüyordum zaten ama karar veremiyorum .
    birde sacımı acmam gerekiyormu yoksa öyle boyayayımmı.çünkü boyadan sonra sacımı kestiricem.kuaförede gidemicem öncesinde
    eşim iş dolayısıyla şehir dışında daha 4-5 gün yok gelince farklı görünmek istiyorum. hoşuna gitsin yani ya ben kocamı coooooooooooookkkkkkkkkkk özledimmmmmmmmmmm allahım kocamı sağ salim kızımla bana kavuştur bi gün ayrılık bile zor oluyo kaldıki böyle uzun süreler hiç çekilmiyorŞenizŞeniz:asigim:

10. 25 Ağustos 2009
  11. ArmutTatlisi

ArmutTatlisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cnm benim kazasız belasız gelsin kocacığın inş allahım ayrımasın sizi. :nazar: cnm eğer saçında hiç boya yoksa açmana gerek yok çok güzel tutuyor ama boya varsa açmanı tavsiye ederim yoksa her yer eşit olmaz açarsan heryeri eşit yaparsın. boyadıktan sonra da gider hoş katlı bi kesim yaptırırsınopuyorumnanaktan

12. 25 Ağustos 2009
  13. arztez

arztez Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kızıl hep akar cnm yaa ben boyadıgım dönem yastıga havluya hatta yagmurda badılerıme hep eke oluodu..cnm mben paletteden cok memnunum
    ama sanırım loreal de ıyıymiş

14. 25 Ağustos 2009
  15. MeDuSa

MeDuSa Guest

kızıl akar bence kahve dene ama öncelikle siyah saçını açıcı ile açman gerekiyor cnm

16. 28 Ağustos 2009
  17. beriamiz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :Saruboceq::Saruboceq: boyam vardı ama 5 sene oluyor nerdeyse esamesi kalmadı yani sırnaşık şey
    bugün iftara teyze kızı gelicek kuaförlük kursuna gitmiş.ona boyatıcam akşama acmadan sanırım cumarteside kesim yaptırırım artık.yorumun için teşekkür ederim sağolasınopuyorumnanaktan

18. 28 Ağustos 2009
  19. beriamiz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bakalım biraz denicem aktığını biliyorum daha az hangi renk akar merak etmiştim.. bende palet alıcam bakalım... beğenmezse eşim zaten röfle falan yaptırırım ileride
    canım değişik lik yapmak istiyor ben sıkıldım eşim hayli sıkılmıştır sanırım :roflol::roflol: