fikirlerinize ihtiyacım var :/

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve josef15 tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : josef15
  1. josef15

josef15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    öncelikle herkese merhaba=))

erkek arkadaşımla 1 sene olacak çıkmaya başlayalı opuyorumnanaktan haliyle ilk yıldönümü ve benim aklıma hediye anlamında hiç bir şey gelmiyor :eek: Vereceğiniz fikirler benim için çok önemli, siteyi uzun zamandır takip ediyorum, başka bir hesabım daha var ama sevgilim kullanıcı adımı bildiği için yenisini açmak zorunda kaldım:) hepinize şimdiden teşekkür ederim kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme: 28 Mayıs 2010
  2. 28 Mayıs 2010
  3. josef15

josef15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    e hadi ama hiç mi yok bir fikri olan:KK43:

4. 28 Mayıs 2010
  5. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Fotoğraflarınızı bastır...
    Arkalarına da fotoğrafın çekildiği anla ilgili,ya da o gün yaşadıklarınızla ilgili küçük notlar yaz...
    Hani 1 yıl böyle geçti gibisinden...
    Fotoğrafları da güzel bir albüme koyarsın al sana orjinal hediye... hem de anlamlı...

6. 29 Mayıs 2010
  7. Anuradha

Anuradha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ımkanın varsa tatile götür.

8. 30 Mayıs 2010
  9. adigesema

adigesema Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yapabileceğin çok değişik şeyler var fotoğraflarınızı çeşitli şeylere bastırabilirsin ben bardağa yaptırmıştım mesela hem ucuz bişey hem de güzel ve anlamlı bence.. Bardak siyah kupa şeklinde içine sıcak içecek koyunca yavaş yavaş resim açılıyo hoş bi görüntü oluyo :) istersen yanına bi hediye daha alabilirsin ama güzel bence :)
    Concordianın dediği gibi bişeyler de yapabilirsin veya bi slayt hazırlayabilirsin fotograflarınızla ve güzel bi şarkıyla :)

Senin aklında ne gibi fikirler var sen de yaz hem bize yeni fikirler çıkabilir hem de geliştirebiliriz beraber fikrini :)

10. 30 Mayıs 2010
  11. _turuncu_

_turuncu_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geç bir cevap oldu ama belki bundan sonrakilerin işine yarar

1) bi tane köstekli saat bir tane ufak calar saat bir tane kol saati alınır. üstlerine şöyle not düşülür bu köstekli saat yaşlandığında kullanman için yani seninle yaşlanmak istiyorum. çalar saatin üstüne her gec euyumadan ve her gece uyandıgından ben olmak istiyorum. Kol saatinin üstüne nereye gidersen git yanında olmak istiyorum..

2) bir gazete yapabilirsiniz. ona ait komik haberler yazarsın.

3) Fazlaca klasik bir örnek. bir kutu çikolata madlen tarzı her biri bi kere ısırılmış üstünde bir not hepsinin tadına baktım hicbiri senden daha tatlı degildi.

12. 31 Mayıs 2010
  13. lolila

lolila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bence bardak al ama bardağın üstüne birlikte olan resimlerizden birini bastırabilirsin fotoğrafçılar yapıyor ve pekte pahalı bşe değil zaten yada yastık

14. 31 Mayıs 2010
  15. Ruyamsiin

Ruyamsiin u'r my dream <3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bunu hic duymamistim cok hosuma gittii.

bence ona ozel uzerinde sizin fotograflar oldugu ve bikac not yazdigin bir takvim
    yada uzerinde ikinizin ismi yazan bir kunye

16. 31 Mayıs 2010
  17. elektraya

elektraya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    :roflol::roflol:
    ya kusura bakma da arkadaşım bunların hepsi de iğrenç geldi benim gözüme hele erkek gözünden bakınca daha da kötü

birinci dediğini yapsa kız adam zaten korkuya kapılır.her sabah yanında olacağım,her gittiğin yerde ben de olacağım dese bu erkek gözüyle küfür etmişten beterdir bana göre.eyvahedigeldismile :roflol:

ikincisi gazete hazırlamak ne öyle orta okul poje ödevi gibi çok çocukça.adam bunu dudağındaki çeyrek gülümsemeyle okur eminim.

üçüncüsü biraz iğrenç geldi bana.:roflol:ben bana yapılsın istemem ne öyle hepsi ısırılmış üzerinde bakteriler oluşmuş çikolatalar.naniknanik

18. 1 Haziran 2010
  19. _turuncu_

_turuncu_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tabiki güzelde göreceli bir kavram ancak benim erkek arkadaşım bayıldı. Bu gazetelerden hep istediğini söyledi. Oda bana yapmaya başladı. Ayrıca illa ısırılmış demek agzınla olmak zorunda değil bıcakla ikiye kesersin. Kişisine göre değişir bunu evcimen bir insana yaptığın zaman korkutucu değil gayet hoş. Ben öyle hep beraberlikten hoşlanmıyorum diyen bir insana yapmadığımdan belki. En azından bi tshirt alıp götürmekten iyidir bence:)